Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

Вино "Артемівське" у

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який проводить незалежне дослідження споживчих уподобань в Україні, підбив підсумки за 2017 рік. У номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва» перемогла торгова марка «Артемiвське». Всього в р

Субота, 17.02.2018 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Підсумки Carlsberg Ukraine

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3

Середа, 14.03.2018 COMMENTS

Алко

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3 п.п.* вище попереднього періоду.

 

Протягом 2017 року компанія Carlsberg Ukraine збільшила об’єми виробництва напоїв на 3% і зміцнила портфель у співвідношенні балансу ціна/мікс. Крім того, компанія продемонструвала невелике зростання частки ринку, що обумовлено високою продуктивністю локального бренду «Львівське», а також Carlsberg, Kronenbourg 1664 і Seth & Riley's Garage. Зростання преміум-брендів компанії сприяло значному поліпшенню загальних результатів.

 

У 2017 році, вперше за останні 9 років, український ринок пива припинив падіння. За внутрішньою оцінкою, об'єм ринку пива України за минулий рік стабілізувався на рівні + 0,1% до попереднього року, що пов'язано зі зваженою акцизною політикою і поступовим поліпшенням макроекономічної ситуації в країні.

 

У 2017 році Carlsberg Ukraine вдалося наростити частку в Північно-Західному, Північно-Східному та Південному регіонах, а також зміцнити свої позиції в каналі традиційної торгівлі, збільшивши частку на 1,3% в натуральному вираженні відносно попереднього періоду. Основними драйверами зростання частки компанії за минулий рік стали Kronenbourg 1664, запуск Seth & Riley's Garage і перезапуск Carlsberg. Лідерами продажів в портфелі компанії виступають «Львівське», Baltika, «Арсенал» і Seth & Riley's Garage. Сидр Somersby і «Квас Тарас» продовжують займати лідерські позиції в своїх продуктових категоріях.

 

Компанія Carlsberg Ukraine входить в список найбільших аграрних платників податків України за даними рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків України за станом на 01.11.17» видання «ДФС України», 2017 рік. За 12 місяців 2017 року компанія сплатила 2 629,8 мільйонів гривень до бюджетів всіх рівнів країни у вигляді податків і зборів.

 

Carlsberg Ukraine входить до складу компанії Carlsberg Group, яка є одним із найбільших датських інвесторів на території України. Обсяг інвестицій в Carlsberg Ukraine постійно зростає, зокрема, їх сума у ​​2017 роцісклала 785,4 мільйонів грн.

 

Carlsberg Ukraine є членом провідних платформ, які об'єднують бізнес-спільноту в Україні, враховуючи Американську торговельну палату в Україні та Європейську бізнес-асоціацію. У жовтні 2017 року Carlsberg Ukraine також увійшла до складу Союзу Українських Підприємців (СУП), щоб разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни. Крім цього, в 2017 році компанія приєдналася до Всеукраїнської мережі сумлінності та комплаєнса (UNIC).

 

Carlsberg Ukraine продовжує приділяти особливу увагу реалізації проектів сталого розвитку. У червні 2017 року компанія оголосила про програму «МЕТА 4 НУЛІ: разом для майбутнього» - нової стратегії сталого розвитку Carlsberg Group, яка включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втратB води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

 

«Вперше за багато років ринок пива припинив своє падіння і стабілізувався. Ми сподіваємося, що це стане початком його поступового зростання. Повільне відновлення галузі, перш за все, пов'язано із зумовленою акцизною політикою останніх двох років, а також з відсутністю істотних регуляторних нововведень. Впевнені, що сприятлива ситуація на ринку пива допоможе нам зміцнити свої позиції і призведе до подальшого поліпшення фінансових показників компанії », — Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

 

Результати Carlsberg Group в регіоні Східна Європа:

 

Органічне зниження чистого виторгу на 1% є результатом зниження обсягів на 8%, частково врівноваженого зростанням виручки за літр продукції на 8%.

 

Органічний операційний прибуток зріс на 12,2%, що пов'язано з позитивною динамікою виручки за літр продукції і відмінним виконанням програми «Фінансування подорожі». В результаті позитивного впливу валютного курсу, операційний прибуток у звітності збільшився на 21,2%. Показник операційної прибутковості значно покращився і зріс на 240 б.п. до 20,4%.

 

Під впливом менш сильної динаміки виручки за літр продукції в другому півріччі і високою порівняльною базою через погодні умови в третьому кварталі, операційний прибуток органічно збільшився на 9,2%.

 

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2017 - грудень 2017, у відношенні ринку пива в міській і сільській частині України (без Криму і Сходу), дійсно на 06.02.2018. (© 2018, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»)

 

***

 

Для довідки

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

 

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який проводить незалежне дослідження споживчих уподобань в Україні, підбив підсумки за 2017 рік. У номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва» перемогла торгова марка «Артемiвське». Всього в рейтингу були представлені 19 учасників ринку.

ТМ «Артемiвське» посіла першу позицію рейтингу й отримала почесне звання «Абсолютний фаворит — 2017». Відповідно до правил конкурсу, при визначенні переможців враховується думка галузевих експертів, пересічних споживачів і українських знаменитостей, серед яких телеведучі, артисти, музичні продюсери, громадські діячі. Результати опитувань завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Мета дослідження —визначення тих українських торгових марок, які користуються найбільшою популярністю. Щорічно переможцями в різних номінаціях рейтингу стають бренди, які можуть похвалитися найбільшою довірою і підтримкою українців протягом усього року.

Коментуючи перемогу, директор з виробництва та якості компанії «Артвайнері» Людмила Поваляєва зазначила: «Для нас результат цього конкурсу не став несподіванкою. Торгова марка «Артемiвське» існує на ринку України з 1992 року та є флагманом серед брендів нашого підприємства. Уже 25 років ця торгова марка лідирує на ринку ігристих вин за впізнаваністю та популярністю серед споживачів. За всі ці роки «Артемiвське» стало символом стабільності та високої якості, і чергове визнання для нас означає, що ми на правильному шляху».

 

Довідка:

 

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху»— перший і єдиний в Україні конкурс торгових марок, який цікавиться думкою безпосередніх споживачів і публікує рейтинги гравців ринку у відкритому доступі. Конкурс проводиться щорічно з 2003 року за прозорою методикою вивчення громадської думки з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних споживачами і рекомендованих експертами брендів українського ринку, а також найяскравіших представників шоу-бізнесу. У рейтингу автоматично беруть участь усі без винятку торгові марки, що офіційно діють на українському ринку, в категоріях, розділених за напрямами споживчих товарів і послуг. Переможці конкурсу, фаворити громадських уподобань і народної довіри, визначаються за підсумками масштабних опитувань за участі трьох респондентських груп: експертного журі (профільні фахівці різних напрямів українського ринку товарів і послуг), журі успішних людей (публічні та відомі люди України, знаменитості) і безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в інтернеті, на порталі FAVOR.com.ua.

 

ПрАТ «Артвайнері» — одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Весь цикл виробництва в «Артвайнері» розташований на глибині понад 72 метри в підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійні температуру та вологість.

Ігристі вина підприємства експортуються до більш ніж 20 країн світу і представлені в асортименті ON- і OFF-TRADE в Україні, країнах ближнього зарубіжжя, Центральної та Західної Європи.

На території України продукція представлена торговими марками: Krimаrt, «Артемiвське», «Крим», Charte, Soloking.

Торгово-промислова палата України та корпорація з виноградарства і виноробної промисловості «Укрвинпром» від імені всієї галузевої спільноти звертаються до Президента України з проханням започаткувати День виноградаря і винороба. Пропонується відзначати його щороку кожної другої неділі листопада. На звернення ТПП України та «Укрвинпрому» 25 січня 2018 року Кабінет міністрів України вже ухвалив проект рішення про створення професійного свята садівників, виноградарів та виноробів. Тепер слово за Президентом України.

   Започаткування свята сприятиме затвердженню іміджу України як виноробної країни на європейському та світовому рівнях та означатиме підтримку і бажання консолідувати галузь на державному рівні.

   Протягом останніх кількох років керівництво ТПП України та корпорації «Укрвинпром» неодноразово  зверталися до Уряду та Президента з проханням запровадити професійне свято виноробів. Виноградарство і виноробство – національна галузь з великими потенційними можливостями виробництва якісних українських вин,  із історичними традиціями,  потужним кадровим  та науковим потенціалом. На даному етапі вона  переживає найскладніший період за всю свою історію та потребує, як ніколи, виваженої  державної політики та підтримки. 

   ТПП України системно та послідовно співпрацює з корпорацією «Укрвинпром» у підтримці  розвитку виноградарства та виноробства України. Нашими  спільними зусиллями було проведено три національні виноробні форуми, які є найбільшими зібраннями вітчизняних виноградарів та виноробів за часів незалежної України. На форумах окреслили  дорожню карту  з розвитку виноградарства та виноробства країни.

   Комітет підприємців АПК при ТПП України неодноразово проводив ділові наради, засідання,  круглі столи за участю народних депутатів та представників галузі, на яких обговорювались  проблеми виробників та шляхи їх вирішення, необхідність розвитку місцевого виноробства та винного туризму в Україні, експортні перспективи української виноробної продукції. Члени комітету напрацьовували  зміни до законодавчих актів  щодо покращення умов ведення бізнесу у цій сфері.

   У країнах, де виноградно-виноробна галузь є провідною, а культура споживання вина – візитною карткою цивілізованої держави, щороку у листопаді відзначають День вина (День виноградаря і винороба). Мета святкування – просування тисячолітньої культури створення та свідомого й помірного споживання якісного вина. В Європі вино – це харчовий продукт, який є невід’ємною складовою здорового раціону харчування. В Україні ж виноробну продукцію ототожнюють з алкогольними напоями, хоча світова та європейська практики розділяють вино та алкогольні напої. Відтак в Україні необхідно розвивати культуру споживання, зокрема і через проведення загальнонаціонального Дня виноградаря і винороба.  Професійне свято покликане вшановувати працівників виноградно-виноробної та садівничої галузей, відзначати їх досягнення та популяризувати українське садівництво, виноградарство та виноробство.

   Зараз в Україні в окремих регіонах проводяться фестивалі вина, втім на загальнодержавному рівні воно не відзначається, незважаючи на виноробні традиції, якими пишається країна. 

1 грудня майбутні майстри крафтового пивоваріння відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine, для того, щоби перейняти досвід однієї з провідних пивоварних груп у світі. Під час першого етапу візиту, студенти заглибились у теоретичні основи — термінологію, інформацію про інгредієнти, технічні тонкощі.

 

У рамках другого, практичного блоку, Юрій Гук більш детально познайомив учасників Школи з роботою Київського заводу: від пункту прийому сировини до ліній розливу пива. Студентів вразили об’єми виробництва, потужності пивоварні та рівень автоматизації. Особливу увагу приділили технологічним питанням бродіння та контролю якості. 

 

«Пивовар — це особлива професія, і вона потребує особливих знань. Приємно бачити, що стільки людей хоче опанувати цю справу і підходить до неї серйозно. Ми бачимо потенціал розвитку українського ринку пива, в тому числі, і за рахунок крафтових та міні-пивоварень, а тому ми із задоволенням підтримуємо освітні ініціативи та ділимося власним досвідом»,Юрій Гук, головний технолог Carlsberg Ukraine.

 

Школа Пивовара — це українська, спеціалізована навчальна програма з підготовки пивоварів, яка розроблена для тих, хто захоплюється пивом, прагне розібратися у процесах його приготування, отримати системні знання про технології та культуру пивоваріння і, можливо, планує відкрити власну броварню у майбутньому.

 

Нагадаємо, що у 2016-му році компанія Carlsberg Ukraine запровадила навчальну програму «Бізнес-посли». ЇЇ мета — познайомити студентів українських ВУЗів з особливостями роботи глобальних корпорацій, сучасними бізнес-ризиками, лідерством у складних умовах і тонкощами управління в міжнародних компаніях.

У лінійці ТМ Zibert з’явилося нове пиво. Бровари створили цей унікальний сорт хмільного напою, звареного із солоду, води та хмелю за старовинним німецьким рецептом. Пиво має легку та пікантну гірчинку і витончений, легкий післясмак хмелю.

Вже зараз новинку можна купити в магазинах у скляних пляшках 0,5 л та ПЕТ- упаковці об’ємом 1л та 2л. Пиво має міцність 4,8% та густину початкового сусла не менше 11,5%. На етикетці розміщена медаль «Якість пивоварні «Зіберта» та ще одна медаль «Закон про чистоту пива», що виступають гарантією оригінальності та якості напою. Також зображена Ґрета – господарка пивного фестивалю ZibertFest. Сам фестиваль «Zibert Fest» відбудеться 16-17 вересня на Контрактовій площі у Києві. Усі, хто відвідає пивне свято, матимуть нагоду скуштувати ексклюзивний розливний ZibertFest, зварений спеціально для щорічного осіннього фестивалю.

_____________________________________________________________________

На початку ХХ сторіччя у Фастові було розпочато будівництво пивоварного заводу. Засновниками пивоварні стали прусський підданий Герман Саальман та Юліус Зіберт. Німецькі майстри швидко налагодили роботу пивоварні, і в 1906 році розпочато випуск першого пива.

Сьогодні продукція заводу продається в Україні та експортується на ринки 22 країн світу. В продуктовій лінійці: пиво Зіберт Світле, Зіберт Баварське, Зіберт Бочкове, Зіберт Пшеничне (Zibert Weissbier), Фастівське Світле, Фастівське Жигулівське, Zlata Praha Cerne та Квас ТМ "Старокиївський": Старокиївський, Старокиївський різдвяний, Квас Старокиївський Білий.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені