У селі Велика Олександрівка Київської області 1 червня відбулося урочисте відкриття нового офісу та науково-дослідної станції компанії MAS Seeds.

Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок, інновацій і досліджень компанії MAS Seeds.

Головний офіс компанії MAS Seeds було перенесено з міста Дніпро у Бориспільський район на Київщину.

«Першим кроком для інвестицій MAS Seeds в Україну стало будівництво нашого насіннєвого заводу на Дніпропетровщині 10 років тому. Наступним великим поступом стало відкриття науково-дослідної станції поблизу міста Бориспіль», - розповів Ромен Дестйо, генеральний директор компанії MAS Seeds Україна. – Наша нова R&D станція знаходиться в Київській області, на межі двох природних зон – Полісся та Лісостепу. Це дає нам можливість охопити максимально велику зону для наших досліджень, щоб створити нові гібриди та агротехнологічні рішення для практично всіх ґрунтово-кліматичних регіонів України. Новий комплекс об’єднує всю нашу команду: комерційний та адміністративний відділи, відділ маркетингу та відділ селекції, досліджень та розвитку (R&D). Біля комплексу знаходиться великий демонстраційний полігон, де висіяна вся лінійка корпоративного портфоліо і всі гібриди кукурудзи та соняшнику компанії MAS Seeds, які ми представляємо в Україні».

Окрім того, компанія MAS Seeds має ще одну науково-дослідну станцію на Дніпропетровщині, що займається науково-дослідною роботою та виробництвом експериментальних гібридів. У Запорізькій області розташований стратегічний об’єкт компанії, де вивчають стійкість батьківський ліній та гібридів соняшнику до вовчка. Різні дослідні поля з гібридами кукурудзи та соняшнику також закладені на Сумщині та Житомирщині.

«R&D станція у Великій Олександрівці має довший термін окупності, ніж завод, але стратегічно цей проект для нас дуже важливий. Щоб отримати результат у селекції, необхідно 10 років з моменту початку робіт. Зараз ми хочемо контролювати всі процеси селекції саме в Україні. У селекційному розпліднику кукурудзи на Київщині створюється нова історія компанії MAS Seeds. Через 5 років в Україні будуть зареєстровані гібриди 100% української селекції. Зараз ми використовуємо французьку генетику – батьківські компоненти, привезені з Франції, а насіння вирощуємо в Україні. Через 5 років наші селекціонери створять повністю українські гібриди, адаптовані під місцеві кліматичні умови та ґрунти», - повідомив Ромен Дестйо.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені