4 вересня Американська торговельна палата в Україні (Палата) презентувала інфографічний довідник «Харчова промисловість України», розроблений компанією-членом Палати - Top Lead за підтримки юридичної фірми AEQUO та «Райффайзен Банк Аваль».

Даний довідник є аналітичним виданням, що представляє показники фінансової результативності харчової індустрії та інвестиції у цій галузі. Окрему частину доробка становить аналітика виробництва таких видів продуктів як м’ясо-молочні продукти, олійні культури, зернові культури, хлібопекарські вироби:

  • М’ясо – Україна повноцінно покриває свої потреби за рахунок власного виробництва, 15% продукції спрямовується на експорт;
  • Олія – навіть враховуючи світове лідерство у виробництві соняшникової олії, потенціал для зростання галузі залишається суттєвим; експорт постійно зростає, при цьому лідером є сира нерафінована соняшникова олія;
  • Молочні продукти – попри зменшення загального виробництва відбувається зростання обсягу молока, що відправляється на промислову переробку; позитивну динаміку виробництва за останні роки демонструє вершкове масло, що пов’язано зі зростанням експорту;
  • Зернові культури – більшість культур залишаються в Україні для внутрішнього споживання або подальшої обробки з метою експорту, проте для проса і сорго характерна висока частка експорту сировини;
  • Напої – спостерігається поступове нарощування обсягів та розширення географії експорту пива та вина після падіння у 2014 р.; обсяги торгівлі безалкогольними напоями також мають позитивну динаміку.

Тож наразі, в умовах забезпечення внутрішнього попиту на основні харчові продукти, пріоритетними питаннями харчової галузі є підвищення ланцюжків доданої вартості продукції, нарощування експорту та диверсифікація ринків збуту. 

 «Інфографічний довідник «Харчова промисловість України»це можливість показати потенційним інвесторам, які саме галузі харчової промисловості України мають позитивну динаміку та є найбільш привабливими для майбутніх інвестицій. Україна – держава зі значним продовольчим потенціалом.» - прокоментував Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

 

 

***
Про Американську торговельну палату в Україні

Американська торговельна палата в Україні (Палата) – є громадською неприбутковою організацію, що працює в Україні з 1992 року. Палата представляє інтереси більше 600 компаній-членів та афілійованих сторін. Вона тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені