Earth Observing System (EOS) анонсує нову платформу, яка дозволяє моніторити земельні угіддя та їх стан завдяки аналізу даних супутників, комбінуючи їх разом з даними            "з поля”.

Розробка поєднує в собі потужний пакет інструментів для виробничих та аналітичних компаній аграрного сектору, а також IT команд, задіяних у цій сфері. Рішення легко інтегрується у будь-який бізнес-процес і надає вичерпну інформацію про стан сільськогосподарських культур на будь-якій території.

Новий програмний продукт поєднує:

Передові алгоритми аналізу полів за допомогою індексів рослинності, а також історичних даних. Платформа стартує з широким переліком індексів, серед яких NDVI, EVI, SAVI, ARVI, та GCI.

EOS Crop Monitoring інструмент проводить постійне оновлення метеорологічної інформації з раннім прогнозом погоди, який враховує опади, температуру повітря, вологість, швидкість вітру, а також глибину снігу.

Завдяки новому рішенню користувачі заздалегідь будуть дізнаватись про критичні погодні умови, які можуть загрожувати культурам. Це нищівні заморозки, індекс загибель озимих та індекс теплових шоків, які дозволять фермерам вчасно вживати всі потрібні запобіжні заходи.

 

База даних EOS використовує збірний та історичний перелік даних. Вони дозволяють переглядати історію ефективних температур, а також усі вищезгадані показники на кожен день протягом минулих 20 років.

Однією з головних переваг EOS Crop Monitoring є легка інтеграція. Рішення легко поєднується з будь-якими іншими програмами та додатками для аграріїв. Завдяки RESTful API користувачам не знадобиться велика команда розробників для її інтеграції та підтримки.

EOS Crop Monitoring легко масштабується і дає максимально швидкий доступ до оновлених супутникових знімків. Це дозволить отримувати вичерпну інформацію про стан полів та погодні умови у будь-якій точці світу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Сервіс поєднує дані Landsat,MODIS,Sentinel та інших супутників. Усі дані попередньо обробляються і отримують радіометричну та атмосферну корекцію, тож користувач отримує супутникову аналітику найкращого ґатунку.

“EOS Crop Monitoring Tool дозволить контролювати будь-які зміни в полях і проводити онлайн моніторинг насадження нових культур та їх дозрівання. З ним фермери можуть оптимізувати свою роботу та витрати на утримання полів, а також визначити ключові напрямки для розвитку,” - зазначив директор з продажів, Олександр Сакаль.

 

 

Про Earth Observing System

Earth Observing System (EOS)  – це міжнародна компанія, яка надає можливості автоматизованої ГІС аналітики, поєднуючи інформацію з супутникових знімків та геопросторові дані. EOS використовує цілий ряд машинних алгоритмів, які дозволяють аналізувати отримані дані у призмі будь-якого необхідного бізнес аспекту і адаптувати їх для роботи у потрібній галузі та рішенні.

EOS Crop Monitoring - це результат трьох років тісної співпраці понад 160 експертів з обробки інформації та IT спеціалістів, за участю кращих компаній США та світу у сфері геоданих і аграрної промисловості. Пакет аграрних інструментів дає детальне розуміння якості земельних угідь, стану посівних площ, урожайності, тим самим, дозволяючи приймати бізнесові рішення на основі більш глибинних даних.

Головний офіс компанії знаходиться в Менло-Парк, Каліфорнії.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені