Тематика вирощування, продажів і перспектив ринку спаржі буде однією з ключових на конференції «Мільйон із гектара», яка відбудеться 28 лютого у м. Київ, повідомляє організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

 

Детальну інформацію щодо сучасних трендів, які панують на світовому та європейському ринках спаржі, напрямків їх розвитку та ключових гравців представить Євген Кузін, менеджер з маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

 

Тему правильних підходів до планування проектів з вирощування спаржі та ведення цього бізнесу розкриє у своєму майстер-класі міжнародний експерт ринку спаржі Піт Бьорскенс, представник компанії Vestjens BV, Нідерланди.

 

А точку зору на бізнес в умовах України, перспективи вітчизняного ринку спаржі та технологічні особливості проектів представить Петро Григор’єв, генеральний менеджер і співвласник ТОВ «Агроексперт Трейд», в презентації на тему «Вирощування спаржі в Україні: критичні помилки початківців, і як їх уникати».

 

Нагадуємо, що всього у конференції приймуть участь понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

 

Партнерами конференції традиційно виступають Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

 

Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 22 лютого включно, а більш детальна інформація щодо заходу розміщена на офіційному сайті події.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені