5 вересня відбулося урочисте відкриття нового елеватора ТОВ «Ківшовата Агро» японської корпорації SDGs в с.Ківшовата Таращанського району Київської області.

Урочисту червону стрічку перерізали (на фото зліва направо) Хоші Фуміо (Fumio Hoshi), директор корпорації SDGs, екс-старший керуючий Експортно-імпортного банку Японії,  Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга, президент корпорації SDGs (Японія) Озакі Кенсуке, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Турчак Іван, аудитор корпорації SDGs та Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні у 2002-2005 рр. Амае Кішічіро (Kishichiro Amae).

У 2018 році завершилась реконструкція зерноочисного комплекса сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ківшовата Агро» на площі близько 2 га, що збільшило об’єми зберігання елеватора до 16 тисяч м3 зернових, а загальний об’єм зберігання зріс до 30 тис. т зернових. Загальний розмір інвестицій з Японії у будівництво та реконструкцію зерноочисного комплексу складає більше 60 мільйонів гривень. Потужність автоприймання/відвантаження елеватора складає 800 т на добу, при сушці зерна кукурудзи об’єм приймання складе 250-350 т/добу.

Президент корпорації SDGs Озакі Кенсуке у вітальному виступі зазначив, що японська сторона і надалі планує інвестувати у розвиток підприємства та бізнесу в Україні, прибутки, отримані на Київщині будуть реінвестуватись у виробництво, а 10% прибутку компанії будуть спрямовані на реалізацію проектів з досягнення глобальних цілей сталого розвитку.

Генеральний директор ТОВ «Ківшовата Агро» Мартинюк Людмила привітала всіх присутніх на урочистому зібранні та наголосила на важливості розвитку та відродження підприємства, забезпеченні продовольчої безпеки українського села, регіону та держави, над чим працює колектив компанії разом з японськими інвесторами.

Директор зазначила, що в подальшому потужності елеватора будуть використовуватись як для своїх потреб, так і закупівлі збіжжя фермерів та господарств регіону, підприємство отримало близько 100 млн. грн для цих потреб. Підприємство запрошує фермерів до співпраці для проведення ґрунтообробки, збирання врожаю, а також проведення аналізів на базі лабораторії зерноочисного комплексу підприємства.

Початок церемонії розпочався з виконання гімну Японії та України у виконанні народного аматорського духового оркестру «Гармонія», диригент Сергій Недужий. Реконструйований зерноочисний комплекс був освячений отцем Володимиром, настоятилем церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Ківшовата.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені