Агропром


Warning: getimagesize(http://www.bizreliz.info/images/stories/food/gold_olimp_2_.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/bizreliz/bizreliz.com/www/plugins/content/smartresizer.php on line 187

  Уже вдруге Міжнародний конгрес «Зерновий Олімп», організований аграрною консультаційною компанією України «Dykun Global Consult» 07 грудня 2010 року в ДП «Український дім» (м. Київ), об’єднав понад 320 небайдужих до галузі рослинництва.


Серед учасників: 250 керівників та спеціалістів із 183 провідних аграрних підприємств України, понад 50 — представники комерційних компаній-лідерів світового та українського ринку; решта учасників — представники фінансових установ, посольств, інформаційних агентств!
Окрема вдячність компаніям-спонсорам, що вже традиційно підтримують конгрес: ексклюзивний спонсор ТОВ «Сингента», генеральний спонсор ТОВ «Представництво «Ростсільмаш», спонсори ТОВ «Пьотінгер Україна», ТОВ «Вадерстад», Представництво CLAAS в Україні, АСК «ІНГО Україна», Аграрна виставка «Агрітехніка».


Міжнародний конгрес «Зерновий олімп — 2010» — подія, яка об’єднала справжніх професіоналів галузі, тих, хто на перекір долі впродовж останнього десятиріччя боровся за досягнення кращих світових результатів у рослинництві, не зважаючи на світові кризи та примхи природи.
Учасники вкотре переконались, що аграрна Україна потрібна світу. І здається, величезному потенціалу українського аграрного сектору, буде сприяти навіть погода.


Однак ніхто замість нас не буде працювати над реалізацією цього потенціалу та захистом права аграріїв самостійно вирішувати, що сіяти і-де продавати вирощене.


«Зерновий Олімп» — це вперше не лише відкрита, а й відверта розмова виробників. В залі не було жодної людини, яка б не розуміла, що прийшов час щось змінити. І в першу чергу — у свідомості. Рослинництво вже давно склалося як найсильніша галузь економіки України. Але й проблем у ній з року і рік додається. Жоден аграрій самотужки не розрубає цей вузол, тому вселяє надію, що заклики об’єднуватися і разом відстоювати інтереси селян нарешті лунають із залу, від виробників, а не нав’язуються зверху.
Ми дочекалися — ми почули одне одного і сказали правду!


Warning: getimagesize(http://www.bizreliz.info/images/stories/food/ovochy_163_.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/bizreliz/bizreliz.com/www/plugins/content/smartresizer.php on line 187


Аналитический центр «УкрАгроКонсалт» отмечает, что в ноябре из Украины было экспортировано 509,7тыс.тонн зерна (1,4 млн.тонн в октябре), в частности 195тыс.тонн пшеницы, 82,8тыс.тонн ячменя и 198,9тыс.тонн кукурузы. Ноябрьский экспорт значительно отстает от соответствующего периода прошлого года, когда было экспортировано 2,3млн.тонн зерна. Всего с начала сезона было экспортировано 5,3млн.тонн зерна при экспортном потенциале 14-15млн.тонн.

Операторы рынка ожидали, что 2 ноября станет известно распределение остатка квоты по кукурузе, однако процесс распределения затянулся. Результаты станут известны только на текущей неделе.

Более того, ряд компаний, участвовавших в распределении квоты 12 ноября, еще не все получили лицензии и потому не могут отгружать зерно.

Сейчас на рынке фуражного зерна присутствуют украинские комбикормовые предприятия, Аграрный фонд и несколько трейдеров из числа получивших экспортную квоту

Несмотря на попытки внутренних покупателей снизить цены, фермеры сдерживают продажи фуражных зерновых, особенно это касается кукурузы.

По мнению экспертов УкрАгроКонсалт большой урожай украинской кукурузы в текущем 2010/11 сезоне позволяет надеяться, что экспортные ограничения на эту культуру будут либо отменены во второй половине сезона, либо квоты на её экспорт будут значительно увеличены.


  Підвищення ефективності виробництва плодоовочевої продукції є однією із найважливіших проблем розвитку аграрного сектора економіки України. Основним напрямком зростання ефективності виробництва плодоовочевої продукції є:  підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарських підприємств за рахунок: розширення обсягів зберігання та переробки фруктів і овочів у місцях їх вирощування, організації фірмової торгівлі; розміщення сховищ безпосередньо в господарствах, з метою скорочення пікових навантажень на транспорт, витрат на доставку; підвищення зайнятості робітників у міжсезонний період, а також впровадження у виробництво нових культур, або культур, на які є попит на ринку.


Враховуючи великий потенціал і зацікавленість іноземних партнерів до цієї ланки аграрного бізнесу, слід очікувати, що овочі та фрукти, вирощені в Україні, вже у найближчому майбутньому гідно представлятимуть сільське господарство держави у торговельних мережах світу.


За останні роки було введено в експлуатацію багато нових сховищ, продовжує розвиватись інфраструктура. Тому, є надія, що в новий сезон Український плодоовочевий бізнес увійде сильнішим та готовим до конкуренції, оскільки, висока вірогідність того, що в 2011/12 роках Україна  буде експортувати значно більше овочів і фруктів.


Виставка-конференція «Овочі та фрукти України-2010» - це єдина спеціалізована міжнародна подія на плодоовочевому ринку України, місце зустрічі найбільш успішних представників плодоовочевого ринку, захід, що не має аналогів у СНД!


Об’єднуючи на даному форумі плеяду висококваліфікованих вітчизняних та світових фахівців із вирощування, переробки, зберігання та реалізації овочів і фруктів, ми наближаємо галузь до вирішення нагальних проблем, впровадження передових технологій та інтегрування її на міжнародні ринки.


Організатори форуму «Овочі і фрукти України» - проект «АПК-ІНФОРМ: овочі і фрукти» та Національний комплекс «Експоцентр України» - дотримуючись традицій, організували зустріч професіоналів плодоовочевого бізнесу України і СНД на території Експоцентру України.


Цього року конференція-виставка проходить вже всьоме, що свідчить про інтерес фахівців плодоовочевого сектора до даного проекту. У форумі «Овочі і фрукти України-2010» взяли участь понад 230 компаній з 14 країн: Білорусі, Грузії, Ізраїлю, Індії, Італії, Македонії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, України, Франції, Швеції.


Проведення  спеціалізованого заходу «Овочі та фрукти України-2010» – це важливий крок для подальшого зміцнення аграрного потенціалу та підняття на новий рівень економічних і соціальних показників нашої держави.


Для підприємств - експонентів участь у виставці стало значною подією. Демонструючи свої технічні та технологічні досягнення, вони показали сучасні можливості для розвитку плодоовочевого бізнесу України.


Цьогоріч на конференції-виставці «Овочі та фрукти України-2010» обговорювалися актуальні питання стану та перспектив розвитку плодоовочевого ринку в Україні, розвиток українського плодоовочевого ринку в період глобальної економічної кризи; нові можливості для постачальників сировини, технології та маркетинг на плодоовочевому ринку, а також представили новітні технології для плодоовочевої галузі та найбільш привабливі інвестиційні проекти плодоовочевого бізнесу.

  Світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, найбільший виробник будівельної та лісогосподарської техніки, а також техніки по догляду за парками і газонами компанія John Deere (США) має намір суттєво розширити в Україні свою дилерську і сервісну мережу у 2011 році.


«Серед країн СНД Україна залишається для нас одним з найважливіших ринків. З географічної та інфраструктурної точки зоруце центральний регіон, який традиційно забезпечує продовольством Європу та швидко зростаючі ринки Азії. Родючі землі, клімат, структура господарств та інфраструктура роблять Україну ідеальним партнером на глобальному рівні. Україні було б добре скористатися цією перевагою, оскільки попит на продовольство та сировину для виробництва біопалива найближчим часом на сусідніх ринках лише зростатиме», - коментує Петер Крімм, регіональний менеджер по Україні компанії John Deere, генеральний директор John Deere-Україна.


За його словами, у 2011 році компанія John Deere планує збільшити кількість дилерів з 5 до 7 та зміцнити дилерську мережу шляхом забезпечення максимально зручної відстані між дилерськими центрами (доставка запчастини споживачеві протягом максимум 2-2,5 години з моменту подачі заявки), надання українським споживачам високоякісного сервісу з техобслуговування та консультування з технічних питань.


Українські сільгоспвиробники вже мали можливість переконатись у перевагах використання новітніх технологій компанії John Deere. У 1996-1998 рр. в рамках реалізації урядової програми до України було поставлено велику партію надпотужних комбайнів John Deere та проведено навчання з обслуговування техніки, що дозволило українським господарствам суттєво підвищити свою продуктивність та покращити сільську інфраструктуру.


«Поставка 1049 комбайнів у 1996-1998 рр. стала основою для налагодження тісної взаємодії нашої компанії з органами державної влади України та місцевими сільгосппідприємствами. Більшість з цих машин досі справно працює в українських господарствах, демонструючи типову для техніки John Deere силу, надійність, довговічність, продуктивність та ефективність. Надалі ми плануємо активно розвивати програми з дистрибуції нашої техніки для середніх і дрібних сільгосппідприємств, і, відповідно, стати надійним партнером українських сільгоспвиробників не лише на державному рівні», – додає Дірк Штратманн, регіональний менеджер по країнах СНД компанії John Deere.


Представництво компанії John Deere в Україні активно працює над тим, аби найбільш передові технології, такі як системи управління, документації та дистанційні системи управління (GPS-навігація тощо), у тому числі програмне забезпечення для господарств на основі LandData Eurosoft, у найближчому майбутньому стали доступними та активно використовувалися українськими господарствами. Дані продукти дозволять українським сільгоспвиробникам швидко та якісно вирішувати технологічні проблеми та сприятимуть подальшому підвищенню ефективності та продуктивності техніки John Deere, що відповідно підвищуватиме рентабельність їхніх господарств.


Аби відповідати вимогам часу, кожного робочого дня компанія John Deere інвестує близько $4,5 млн. (тобто 4,1 % від об’єму продажів обладнання) у наукові дослідження, мета яких – розробка нових рішень для підвищення ефективності роботи сільгосппідприємств, у тому числі України та країн СНД, забезпечуючи повну інтеграцію інноваційних та інтелектуальних підходів щодо використання тракторів, збиральної техніки та інвентарю.


Наприклад, новітні системи обмолоту зернозбиральних комбайнів дозволяють зменшувати втрати під час обмолоту до 23%. Застосування таких програмних пакетів як AutoTrac (базується на GPS-технологіях), HarvestDoс та HarvestLab, що є сумісними з продуктами європейського лідера з поставки сільськогосподарського програмного забезпечення LandData Eurosoft, дозволяють оптимізувати процес подачі та обробітку сировини комбайном, забезпечити найвищу якість кінцевого продукту – зерна, кормів, та допомогти виробнику в процесі прийняття виробничих рішень і планування подальшого виробництва. Всі ці системи легко оперуються водіями, створюючи комфортну робочу атмосферу, що дуже важливо протягом довгих робочих днів у пік сезону.
 

Аналитический центр «УкрАгроКонсалт» сообщает, что в Черноморском регионе озимый сев практически завершен. Площади под озимыми зерновыми ниже прошлого года

Озимый сев подходит к концу в странах Черноморского региона. Уже можно подвести некоторые итоги. Площади сева под озимыми культурами значительно снизились в России, немного выше прошлого года в Украине. В Казахстане большую часть урожая зерна составляет яровой клин, доля озимого зерна незначительна. В основных зернопроизводящих областях Казахстана отмечается недостаток влаги в почве.

В результате сокращения площадей, урожай озимых зерновых 2011 года ожидается ниже прошлого года. Восполнить недобор озимых зерновых в России будет возможно только в случае расширения площади под яровыми культурами. Однако урожайность яровых как правило ниже озимых. Урожай на уровне среднемноголетних показателей возможен при существенном росте площадей под яровыми культурами.

Прогноз МСХ России посевных площадей под озимыми был снижен почти на 3 млн.га ( с 18,4 до 15,5 млн.га). Причиной сокращения площадей является последствия аномальной жары летом 2010, что привело к позднему началу сева. По состоянию на 16 ноября в России посеяно 15,3 млн.га.

В Украине по состоянию на 19 ноября посеяно 8,3 млн.га озимых зерновых, что составляет 97% к прогнозу. Согласно данным МинАП, посевные площади озимых на 10-12% больше среднего показателя за последние 6 лет. В МинАП также отметили, что за последние 5 лет площади под зерновыми стабилизировались в пределах 15-15,5 млн. га, или 55-57% в структуре посевных площадей. Из них под озимыми зерновыми культурами - около 8 млн. га и яровыми зерновыми - 7-7,5 млн. га.

Аграрии Северо-Казахстанской области (СКО) обеспокоены низким уровнем запасов влаги в почве. По мнению экспертов, за последние 40 лет минувший сезон был самым засушливым в регионе. Для нормального формирования урожая в 2011 году необходимо восполнение влаги в почве, проведение работ по задержанию снега на полях.

Текущие мировые цены уже отразили падение урожая 2010 г. Виды на новый урожай начинают обретать все большую важность в формировании перспективных тенденций рынка. Внимание рынка все более сосредотачиваться на условиях входа в зиму и перезимовки под урожай 2011 года.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені