Агропром

7 липня 2016 р. у сесійному будинку Верховної Ради України відбулась виставка органічної продукції від сільськогосподарських виробників України «Organic made in Ukraine».

 

У роботі виставки прийняли участь 45 компаній. Серед них 33 сільськогосподарські виробники, котрі сертифіковані за стандартами органічного виробництва ЄС, постачають продукцію та сировину для внутрішнього та зовнішніх ринків, а також оператори органічного ринку та надавачі послуг.

 

На виставці були представлені сертифіковані органічні харчові продукти:

o     фрукти, овочі, ягоди, зелень та продукція з них;

o     молоко та молочна продукція; сири

o     м’ясна продукція; яйця

o     бакалійна продукція (борошно, крупи, олія);

o     злакові та бобові культури та продукція з них;

o     хліб, хлібобулочні вироби, печиво;

o     соки, варення, солодощі

o     мед та продукція бджільництва;

o     лікарські трави, чаї, спеції, гриби, горіхи;

тощо.

 

Україна має великий потенціал виробництва органічних продуктів: здатна забезпечити повний асортимент органічного споживчого кошика для внутрішнього ринку та вагомий внесок в експорт сільськогосподарської продукції. За даними Федерації органічного руху України, в 2015 році статус органічних сертифікованих угідь мала площа понад чотириста тисяч гектарів (410550 га), тобто близько 1% всіх сільськогосподарських земель України. Внутрішній органічний ринок у 2015 році досяг 17 млн. євро. (Для порівняння: за даними ІФОАМ (Міжнародна Федерація органічних сільськогосподарських рухів) та FiBL (Дослідний інститут органічного сільського господарства, Швейцарія), глобальний органічний ринок у 2014 р. зріс до 43,7 млн. га органічних сільськогосподарських земель і складає 80 млрд. доларів США.)

 

Органічне сільське господарство в Україні може стати одним з локомотивів економічного розвитку країни, при цьому зберігаючи та зміцнюючи родючість українських земель та забезпечуючи добробут громадян. Але для успішного руху цього локомотиву потрібна підтримка держави.

 

Українські виробники органічної сільськогосподарської продукції сподіваються на підтримку влади, перш за все, в наступному:

1. ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ ДЕРЖАВИ в здоров’ї нації: оздоровлення молодого покоління через запровадження органічного харчування у закладах освіти (школах та дитсадках), лікувальних та оздоровчих закладах.

2. ЗАКОНОДАВЧЕ врегулювання ринку органічної продукції. Незабаром парламент розглядатиме законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Над новим законом працювала робоча група з питань вдосконалення законодавства і нормативно-правових актів у сфері органічного виробництва, до якої увійшли представники міністерства аграрної політики та продовольства та інших міністерств і відомств, а також представники громадських організацій та реальні органічні виробники. До 14 липня триває громадське обговорення представленого законопроекту на сайті Мінагрополітики. Сподіваємось, що парламентарі підтримають ці спільно вироблені пропозиції.

 

3. ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ОРГАНІЧНИХ ВИРОБНИКІВ. Зокрема, підтримка малих виробників через відшкодування вартості сертифікації, надання дотацій протягом перехідного періоду та інші засоби стимулювання виробників.

4. підтримка та просування органічної продукції в засобах масової інформації, освітніх та наукових установах, сприяння розвитку науки та освіти.

 

За даними численних досліджень у світі споживачі органічних харчових продуктів вважають стан свого здоров’я значно кращим, ніж споживачі конвенційної їжі (не органічної). Наприклад, завдяки багаторічному застосуванню програми «Їжа для життя» (включення органічних продуктів до меню шкільної їдальні) в Лондоні відсоток учнів з надмірною вагою знизився з 10% у 2002 році до 2% у 2010 році. Водночас покращились успіхи школярів у навчанні, - позитивно склали іспити 90% випускників, порівняно з 32% у 2002 р. У 2010 році Мішель Обама оголосила про старт у США великої десятирічної державної програми “Let’s Move!”. Її мета - «здорові діти, зниження відсотку ожиріння, здорова нація», а урядове фінансування - мільярд доларів щорічно. Новий бюджет Данії передбачає фінансування 60% органічних продуктів в їдальнях державних установ.

Дослідження вчених Національного медичного університету імені О.О.Богомольця показало, що харчування на 50% впливає на здоров’я дитини в Україні, поряд з тим лікування на 10%, генетика на 20%, умови життя на 20%.

Такі показники яскраво демонструють, що органічне харчуванняце не просто модний тренд, а здоровий спосіб життя, який свідомо обирають уряди багатьох розвинених країн. До органічного руху у світі українські фермери приєднуються семимильними кроками, і вже сьогодні близько двомстам операторам органічного ринку України є що запропонувати для споживачів на внутрішньому та зовнішньому ринках.

 

Організатори виставки:

Народний депутат України Ярослав Маркевич,

Асоціація учасників органічного виробництва «БІОЛан Україна»,

Виробник органічної продукції ТОВ ЛИБІДЬ-К,

ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства»,

Академія роздрібної торгівлі (Retail Academy).

 

Подія відбулась за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Та за фінансової підтримки учасників виставки.

 

 

30 червня 2016-го року в конгресно-виставковому центрі «Парковий», у Києві відбулися наймасштабніші події у галузі свинарства та м’ясопереробки — VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» та конференція «М’ясний бізнес України». Захід організували Асоціація свинарів України та Рада з питань експорту продовольства, за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Мінагрополітики України та Всеукраїнської аграрної ради.
 
Подію відвідали понад 700 осіб, зокрема виробники свинини та м’ясопереробники, міжнародні експерти, урядовці та народні депутати України, держслужбовці, науковці, представники бізнесу, а також засобів масової інформації.
 
 
Небайдужим залишився і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, який відкрив захід вітальним словом. У ньому зазначив, що нині аграрії ведуть конструктивний діалог із Урядом України: «Це не ті позиції, де обидві сторони не чують один одного і лише декларують свою силу, можливості і дії. Сьогодні це діалог».
 
Крім того, Мінагрополітики має попередній проект закону про підтримку сільського господарства, де буде передбачена допомога на одиницю виготовленої продукції або одиницю реалізованої продукції залежно від обставин.
 
«У нас є попередній проект закону про підтримку сільського господарства, де буде передбачена допомога на одиницю виготовленої продукції або одиницю реалізованої продукції залежно від обставин. Це буде одна з форм підтримки, іншу необхідно шукати в сфері оподаткування», — сказав він.
 
 
Також, в ході Конференції була озвучена нова система підтримки тваринників: "Ціни на сировину в усьому світі падають вже протягом 7-8 років і така тенденція триватиме. Тому, у виграші буде та країна, яка експортує товари з високою доданою вартістю. Якщо говорити про сільське господарство, то це перш за все тваринництво і переробна промисловість яка дає, на сьогоднішній день, цю додану вартість. Але на жаль експортний потенціал України на 80% — сировинної. І держава повинна підтримувати, стимулювати, а не забирати останню некорупційну, системну підтримку, таку як спецрежим оподаткування в АПК. Інакше бачимо, до чого це веде".
 
У своєму виступі, Олександр Бакуменко відзначив, що якщо уряд і зуміє зберегти спецрежим для тваринництва хоча б по 2017 рік, то в 2018 вже повинна бути нова система підтримкизниження ставки ПДВ з 20% до 7% на продукти харчування продовольчої групи: м’ясо, молочна продукція, яйце, цукор. Це дозволить практично на 70% замінити спецрежим. «Даний механізм давно функціонує в багатьох країнах і повністю відповідає європейським нормам», — зазначив він.
 
 
 
 
Таким чином, найглобальніша подія «свинарського літа» окреслила головні орієнтири діяльності у 2016-му і те, до чого повинні прагнути і на що рівнятися, вітчизняні свинарі та переробники

Майбутнє українського садівництва - за новими технологіямиПідсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту». 

 

Втрата російського ринку збуту ягід і фруктів істотно вплинула як на садівничі господарства і переробні підприємства, так і на економіку України в цілому. Як в нинішніх складних умовах представникам аграрного сектора створити конкурентоспроможний продукт і вийти з ним на нові ринки збуту? Чому зараз особливо важливо впроваджувати новітні технології вирощування та переробки плодово-ягідної продукції? Як продати свій товар? На ці та інші питання дали відповідь учасники масштабної Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», яка відбулася 1-2 липня у Львові.
 

Учасниками конференції стали близько 300 представників садівничої та переробної галузей з усіх куточків України та зарубіжжя. У конференції також взяли участь і обговорили актуальні питання садівництва і переробки представники компаній з Казахстану, Німеччини, Австрії, а також Голландії. Організатором конференції виступив міжнародний інформаційний проект «Садівництво і Виноградарство & Напої. Технології та Інновації».

Міжнародна конференція стала унікальним майданчиком для обміну досвідом представників провідних переробних підприємств і садівничих господарств. Учасники конференції поділилися особливостями вирощування фруктів за сучасними стандартами, а також секретами виробництва унікальних українських напоїв та інших продуктів на базі плодів і ягід.

Ключова дискусія форуму була присвячена існуючим проблемним питанням в садівничій та переробній галузях, а також пошуку шляхів їх вирішення. В обговоренні взяли участь начальник відділу садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Костенко, фахівець номер один в плодово-ягідному виноробстві,доктор технічних наук Олександр Литовченкоголова ради обласного об`єднання «Тернопільська обласна рада сільськогосподарських підприємств», заступник голови Аграрного союзу України, директор ФГ «Гадз» Петро Гадзголова правління Громадської спілки виробників органічної сертифікованої продукції «Органічна Україна» Олена Березовськазасновник ягідного кооперативу «Агрофірма «Весна - 2011» Олександр Ткачук, голова Української асоціації садівництва і ягідництва Володимир Печко. Модератором дискусії виступив директор Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

За словами Віктора Костенко, Мінагрополітики України, спільно з профільними науковими установами та громадськими галузевими формуваннями та народними депутатами України працює над проектом змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Також розроблена бюджетна програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». У цій програмі передбачено виділення 60 млн гривень, а також для погашення кредиторської заборгованості - 202,3 млн гривень. Крім того, в проекті Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» планується передбачити на цю ж програму 150 млн гривень.

На думку Дмитра Крошки, сьогодні потрібно дати можливість садівничим та переробним підприємствам впровадити новітні технології, щоб експортувати не сировину, а готові високоякісні продукти. А для цього вкрай необхідна державна підтримка переробної галузі.

Про актуальні проблеми садівничих господарств розповів заступник голови Аграрного союзу України, директор агропідприємства «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз
 

- Сьогодні потрібно прийняти «Закон про садівництво» і подумати про капіталізацію бізнесу, - підкреслив Петро Гадз.

 

У результаті дискусій учасники конференції підготували спільний лист-звернення до вищих органів державної влади, зокрема прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману, міністру аграрної політики і продовольства України Тарасу Кутовому, віце-прем`єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву з вимогою вирішення конкретних питань, пов`язаних із забезпеченням розвитку галузі садівництва, ягідництва і переробки плодово-ягідної продукції.

У рамках лекційної частини незалежний експерт-аналітик Тетяна Гетьман присвятила свою доповідь ринку плодово-ягідної продукції України.

- У 2013 році почався процес зниження інвестицій. Також скоротилися площі інтенсивних садів і будівництво фруктосховищ. Сильними сторонами України є те, що вона має досить продукції для переробки, - підкреслила Тетяна Гетьман.

У ході конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту» представники провідних українських і зарубіжних компаній продемонстрували нові рішення, які допоможуть підприємствам виробляти високоякісний, конкурентоспроможний продукт. Зокрема, такі компанії, як «Укрсушка», A-Profi і WeissBioTech, в тому числі спеціально запрошений з Німеччини експерт міжнародного рівня Юрген Хельбіг. Відома австрійська компанія VORAN і компанія «Європейські Фруктові Технології» запропонували садоводам нові рішення для створення виробництва соковмісних напоїв - це стосується як малих, так і середніх і великих підприємств. Німецька компанія з виробнпресів Willmes представила сучасні технології для переробки винограду, фруктів і ягід. Компанія «Розетта Агро», яка виступила Головним технологічним партнером конференції, представила передовий голландський досвід зберігання і заморожування продукції.

Здорові ягоди і фрукти є запорукою якості продукції. Учасником конференції також стала компанія «Байєр», яка пропонує 77 видів засобів захисту рослин, серед яких гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, а також регулятори росту і прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження і випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик при максимальній безпеці для людей, тварин, культурних рослин.

Про виробництво напоїв, реєстрацію та ліцензування розповів представник правничої фірми «Софія» Олександр Поліводський.

За підтримки генерального юридичного партнера форуму - патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» - відбувся круглий стіл на тему: «Інтелектуальна власність як інструмент розвитку ринку садівничої та переробної галузей України».

У рамках конференції пройшла також масштабна виставка сучасних технологій та новітнього обладнання від 15 відомих українських і зарубіжних компаній: «Укрсушка», ДП NIF Agro Supplies, ДП «Електроніка», EFT Group, «Токам», Willmes (Німеччина), Voran (Австрія), «Зіко», «Агростар», «Самміт-Агро Юкрейн», «Українська овочева компанія» (UVC), «Магніт плюс», «Аріста», AgriSol, STOREX bv, ДП «Проектно-технологічне бюро».

Крім того, всі учасники мали унікальну можливість дегустувати продукцію кращих садівничих і переробних підприємств України, а також напоїв на основі ягід і фруктів. Зокрема, соки прямого віджиму представили ТМ «Чавко», ТОВ «Вітмарк-Україна», вишукані вина презентувало ТОВ «Винтрест», унікальні напої на основі ягід і фруктів презентувала відома компанія з виробництва міцних напоїв Galicia Distillery. Ексклюзивом конференції стала дегустація унікальних наливок на основі ягід і фруктів, які представив засновник ресторану «Самогонна ресторація» Михайло Гросуляк, традиційний квас і солодкі напої презентував ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка», а також всі присутні мали можливість продегустувати унікальні авторські напої «Дубняк», які стали альтернативою традиційним дистилятів. Крім того, свою продукцію представили ФГ «Максимові Карпати» та агрофірма «Ягоди Волині». Органічну продукцію презентувала спілка «Органічна Україна».

Учасники заходу висловили загальну думку про важливість подібних форумів як платформи для об`єднання представників галузі, і висловили необхідність проведення подібних заходів в подальшому.

На другий день відбувся бізнес-тур на кращі підприємства Львівської області: садівниче підприємство «Євросад» (м.Мостиська) ягідне «Агрофрутіка Бишків», з відвідуванням сучасного підприємства з заморожування ягід «Галфрост», і на переробне підприємство «Чавко»(м.Львів).

Конференція пройшла за активного сприяння Асоціації «Укрсадпром» і громадської спілки «Українська асоціація садівництва і ягідництва», на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Фінансовим партнером виступив «Райффайзен БАНК АВАЛЬ»

- Нашою метою на цій конференції було акумулювати кращий міжнародний та український досвід виготовлення сучасних і традиційних напоїв та інших продуктів на базі фруктів і ягід, сприяти впровадженню сучасних технологій, створення оптимальних схем і форм господарювання, перш за все, аграрних кооперативів. Сподіваюся, після конференції в учасників конференції з`явиться маса ідей для розвитку бізнесу або створення нового. А восени, 18 листопада, ми запросимо всіх на наступну конференціюнаступну конференцію, присвячену розвитку експорту та залученню інвестицій, де учасники зможуть знайти різні варіанти фінансування своїх проектів, відкриють для себе нові ринки збуту, - підсумувала організатор міжнародної конференції, засновник проекту «Напої. Технології та Інновації» Катерина Конєва.

7 липня в м. Київ, за адресою вул. Хрещатик 4, прес-центр УНІАН відбулася прес-конференція, яка проходила за участі представників Французького посольства в Україні, представників Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації виробників молока, СТОВ «Ломовате».

 Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради:

 «Криза в галузі молочного скотарства в світі за останні 15 років пов'язана з ембарго Росії на продукцію з країн ЄС і припиненням закупівель сухого молока Китаєм. Ми втратили досить значний ринок збуту нашої продукції – РФ.

 Які бачимо виходи? Звичайно, шукати нові ринки. На сьогоднішній день налагоджується співпраця з ринками Анголи, Гани, ПАР, Гонконгу. В Україні сьогодні немає фінансування і будівництва молочних ферм, але тим не менше, найбільший доїльний зал Східної Європи (карусель на 80 місць) уже запрацював цього року в Україні, в Миколаївській області (Гарбузинський район).»

 Сергій Мовчан, директор з питань взаємодії з органами державної влади «Данон» Україна:

 «Головна мета компанії «Данон» - надавати натуральні та високоякісні молочні продукти нашим споживачам. Саме тому, якість сировини, яку ми використовуємо у виробництві продуктів, для нас є пріоритетом номер один.

 У «Данон» натуральність та поживність сирого молока зберігається за рахунок дотримання всіх умов зберігання від моменту його збору до потрапляння на полиці магазинів, правильного технологічного процесу обробки молока та фасування готового продукту у високоякісну герметичну упаковку».

 Михайло Соколов, заступник голови ВАР:

 «Минулого року виробників молока, як і решту тваринників, частково позбавили найсуттєвішого інструменту державної підтримки - спецрежиму оподаткування ПДВ. Якщо із наступного року не вдасться продовжити спецрежим ще хоча б на рік, щоб не допустити скачка цін, пропонується зберегти спецрежим ще хоча б до 2018.

 Ми пропонуємо декілька взяємопов'язаних ініціатив: введення мінімальної плати із 1 га, передбачення програм пільгового кредитування для тваринництва, внесення законопроекту у ВР про "Молоковмісні продукти". З одного боку, це дозволить захистити споживачів, з іншого боку – це вигідно нам, як виробникам молока.»

 Володимир Яковчук, генеральний директор Євраліс Семенс Україна:

 «Я хотів би виділити три основні вектори, що допомогли нам досягти кінцевих результатів, 27 літрів в день (середній надій на корову): перший - це кормова база, яка складає 60 % собівартості молока, другий етап - це техніка, яку ми обслуговуємо, техніка, якою ми заготовляємо наші корма і техніка, якою ми обслуговуємо нашу ферму, третій - це європейський підхід. Сьогодні ми дійсно можемо констатувати той факт, що використовуючи гібриди компанії «Євраліз» ми можемо мати позитивні результати відносно урожайності і якості нашої кормової бази»

 Асад Лапш, генеральний директор КУН-Україна:

 «В попередньому році, ми в такому ж колективі, почали хорошу традицію – в липні влаштовувати великий і важливий захід як «День французької молочної ферми». В даному заході беруть участь дуже велика кількість лідерів, таких як «КУН» та «Євраліз»

 Компанія «КУН» виробляє і реалізує більше 65 тис. техніки на рік, повний спектр техніки для сільського господарства, в тому числі, для заготівлі і роздачі кормів. Крім цього, в серпні ми плануємо відкрити перший технологічний центр «КУН» на базі університету НУБІП в Києві і надалі розширяти свою присутність в різних навчальних закладах України.»

Агрохолдинг «Мрия» заявляет о невозможности отчуждения сельхозтехники, захваченной экс-сотрудниками компании при прошлом менеджменте на территории Хоростковского автотранспортного предприятия холдинга.

Об этом сообщает директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия» Сергей Игнатовский, пишет LatifundistLatifundist.

«Еще в октябре 2014 г. по требованию кредиторов, которые финансировали покупку этой техники, на нее был наложен арест. Вся эта техника находится в залоге как обеспечение по кредитам. Непонятно, каким образом техника, находящаяся под арестом с октября 2014 г., была продана компании «Профит-Контроль» летом 2015 г. Арест предполагает запрет на любое отчуждение имущества, в т.ч. продажу, поэтому продажа этой техники незаконная и оспаривается нами в суде. Также хочу еще раз обратить внимание на способ действия, выбранный компанией «Профит-Контроль» для реализации, как они утверждают, их законного права собственности. Законным собственникам нет необходимости лезть через забор и силой удерживать контроль над объектом. Подобные действия могут быть расценены только как рейдерский захват», - заявляет Сергей Игнатовский.

По его словам,  у сотрудников «Мрии» уже неделю нет доступа на объект, и компания не знает, что там происходит.  «Для наблюдения за АТП и предупреждения провокаций со стороны рейдеров мы установили веб-камеру, онлайн-трансляция с которой находится в открытом доступе на сайтесайте. При этом действия рейдеров частично переместились на наши поля: рейдеры несколько раз останавливали нашу технику, обвиняли наших механизаторов в том, что они управляют краденным имуществом, снимая при этом на камеру. Прибывшие на место правоохранители проверили документы, по факту проверки претензий к «Мрии» нет, и наша техника отпущена. Подобный результат проверки не удовлетворил «Профит-Контроль», и сейчас они активно обвиняют полицию в заангажированности», - рассказывает директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия».

При этом Игнатовский добавляет, что правоохранители Гусятинского района (Гусятинский район Тернопольской обл. - родной район бывшего собственника «Мрии» Ивана Гуты - ред.) не скрывают открытую поддержку второй стороны«Все заявления, поданные нами в райотдел, до сих пор не рассмотрены, зато проводятся активные следственные действия по заявлению «Профит-Контроль». Мы продублировали все документы в областное управление, их реакция на происходящее нейтральная, и наши заявления запущены в работу в соответствии с законодательством», - констатирует Сергей Игнатовский.

Директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия» подчеркивает, что они крупная компания с международным капиталом, действующая в рамках закона.  Поэтому «Мрия» открыта к цивилизованному диалогу и готова максимально сотрудничать с правоохранительными органами, предоставив им доступ ко всей имеющейся у них информации и, при необходимости, к активам.

«С представителями «Профит-Контроль» мы также готовы общаться, но в прокуратуре или в суде — там, где будут обеспечены соблюдение закона и личная безопасность наших сотрудников. Также хотелось бы как можно скорее получить доступ к нашему АТП — в разгаре уборочная. Но это зависит не от нас, а от правоохранителей. Я думаю, рейдеры тоже не рассчитывали, что ситуация так затянется. Похоже, они планировали, воспользовавшись правовой коллизией, быстро продать технику, а затем просто ликвидировать компанию. По нашей информации, покупатель до сих пор в Тернополе и ждет «свою» покупку», - сообщает Игнатовский.

По его словам, ситуация в Хоросткове лишь незначительно и в краткосрочной перспективе повлияет на уборочную компанию «Мрии».

«Мы скорректировали процессы, и ситуация напрямую не влияет на уборочную, но мы вынуждены нести дополнительные расходы. В частности, мы наняли стороннюю технику, чтобы заменить ту, которая заблокирована на АТП и необходима нам для уборки. Однако на территории АТП расположен наш центральный склад запчастей, к которому мы также не имеем доступа, и, если ситуация не будет урегулирована в ближайшее время, можем столкнуться с вынужденными простоями техники», - резюмирует Сергей Игнатовский.

Напомним, 1 июля агрохолдинг «Мрия» заявил о захвате своего автотранспортного предприятия в Тернопольской области группой лиц, среди которых есть сотрудники бывших акционеров компании семьи Гут. По данным компании, в 9-00 утра около 30 мужчин, с применением силы проникли на территорию действующего автотранспортного предприятия «Мрии», расположенного в Хоросткове Гусятинского района Тернопольской области и препятствовали доступу сотрудников агрохолдинга на объект
К вечеру лица, незаконно проникшие на АТП, забаррикадировались на его территории и отказывались ее покинуть. Попасть на территорию АТП сотрудники «Мрии» не могут до сих пор.  

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені