Агропром

Компанія «Данон» запустила потужне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні.

 

16 лютого 2016 року відбулось урочисте відкриття нового спеціалізованого виробництва дитячої молочної продукції «Тьома». Виробництво автономно функціонує на території Кременчуцького міськмолокозаводу, де зосереджено 55% потужності виробництва компанії групи «Данон» в Україні.

«Завдяки інвестиціям в 200 000 000 гривень, ми запустили найсучасніше виробництво дитячої молочної продукції в Україні. Потужності виробництва дозволяють випускати близько 700 тон готовго продукту на місяць, а це понад 5 млн. упакувань молочної продукції для дітей раннього віку. Використання найкращої української сировини, сучасного обладнання та досвіду  міжнародної команди технологів та нутріціоністів дозволяє нам виробляти продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам «Данон» для дитячого харчування тут, в Кременчуці.»— Тарас Пилипець, Індустріальний директор «Данон» в Україні.

Виробництво, вже добре знаного українським споживачам, продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», що вважається однією з провідних світових лабораторій.

Відкриття нового виробництва відвідав пан Ніколя Перен,Радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні: «В руслі економічного співробітництва наша роль – сприяти інтересам французького бізнесу в Україні. І цей захід ми відвідуємо з особливою гордістю, адже це важлива подія для компанії французької групи «Данон» — лідера  молокопереробної сфери. Вважаємо, що для України,  це інвестиція в майбутнє галузі.»

 

Синю стрічку перед дверима нового виробництва символічно розрізав 3-річний Тьома, син працівниці компанії «Данон». На церемонії відкриття відбулась дегустація продукції «Тьома» для малюків співробітників, адже серед робітників більшість є молодими батьками.

На виробництві встановлено обладнання від  провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництва,  що відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Малецький Віталій Олексійович, Міський голова м. Кременчук:: “У той час, коли більшість підприємств реорганізовуються або скорочують штат працівників, Данон розширює виробництво, дотримуючись високих європейських стандартів та надає нові робочі місця, що слугує зразковим прикладом ведення бізнесу для українських компаній.”

Для виготовлення продукції використовується молоко екстра класу, воно виробляється в спеціальних сировинних зонах, що внесені до відповідних реєстрів, і мають сертифікацію на виробництво молока для дитячого молочного харчування.

До молока додаються спеціальні фруктові суміші. Вони постачаються підприємством «Аграна Фрут Україна». Завдяки сучасним технологіям,  з сумішей виключаються алергени, та при цьому максимально зберігається натуральна користь фруктів та ягід.

Особливість збалансованої формули та споживчих характеристик продукції досягається за рахунок високоякісних мікробіологічних заквасок від найкращих європейських виробників. Вони забезпечать високу біологічну цінність молочних продуктів. Для продукції «Тьома» використовується оптимальний мікс  заквасок, сформований на основі вимог експертів в дитячому харчуванні компанії «Данон», що спеціалізується на продукції для дітей раннього віку.

 

Завдяки продуктам та обладнанню найвищої якості, компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей, який протягом всього терміну зберігання утримує свої корисні властивості, а за своїми смаками задовольнить кожного маленького гурмана.

Компанія «Данон Україна» запускає нове виробництво з виготовлення дитячого молочного харчування «Данон». Потужність виробництва становить 700 тон на місяць, а це понад 5 млн. упаковок готового дитячого молочного харчування. Запуск став можливим завдяки інвестиції міжнародної групи компаній «Данон» в Кременчуцький міськмолокозавод.

«Ця інвестиція в 200 млнгривень дозволяє нам виробляти українську продукцію в м. Кременчук, яка  відповідає найвищим світовим стандартам «Данон». Ми використовуємо найкращу українську сировину, сучасне обладнання, та досвід міжнародної команди технологів та нутріціоністів для виготовлення якісного дитячого молочного харчування»,Марек Войтина, Генеральний директор «Данон» в Україні.

Виробництво, вже добре знаного українським споживачам, продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», що вважається однією з провідних світових лабораторій.

«Ми давно помітили потребумолочної категорії для дітей віком від 6 місяців. На сьогодні лише 50% українських мам використовують продукцію харчової промисловості. Рештаготують кисло-молочну продукцію самостійно, що не завжди безпечно, особливо для малюків- Ірина Римарчук, Директор з маркетингу «Данон» в Україні.

На виробництві встановлено обладнання від  провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництващо відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Для виготовлення продукції використовується молоко екстра класу, воно виробляється в спеціальних сировинних зонах, що внесені до відповідних реєстрів, і мають сертифікацію на виробництво молока для дитячого молочного харчування.

До молока додаються спеціальні фруктові суміші. Вони постачаються  українсько-австрійським підприємством «Аграна Фрут Україна». Завдяки сучасним технологіям,  з сумішей виключаються алергени, та при цьому максимально зберігається натуральна користь фруктів та ягід.

Особливість збалансованої формули та споживчих характеристик продукції досягається за рахунок високоякісних мікробіологічних заквасок від найкращих європейських виробників. Вони забезпечать високу біологічну цінність молочних продуктів. Для продукції «Тьома» використовується оптимальнакомпозиція  заквасок, сформована на основі вимог експертів в дитячому харчуванні компанії «Данон», що спеціалізується на продукції для дітей раннього віку.

Іван Ханас, Директор з досліджень та розвитку «Данон» в Українірозповідає: «Наш задумперетворити, вже добре відомий українським мамам, бренд «Тьома» на улюблений малюками  продуктвироблений з урахуванням сучасних технологій та дотриманням натуральної збалансованої формулиМи пропонуємо молочну лінійку «Тьома», яка максимально  адаптованата повністю відповідає віковим потребам немовлят

 

10 грудня у м. Києві відбулася VII Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: час глибоких перетворень»,яку організувала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція Agri Event. На події, яка щорічно збирає керівників і власників компаній, представників влади, іноземних експертів, були обговорені результати 2015 року для українського аграрного сектору та розглянуті можливості для його розвитку наступного року. Партнерами заходу виступили компанії: New Holland Agriculture, Credit Agricole, бренд DEKALB, Alexandrov& Partners, AG Growth International, Bayer Crop Science, BASF, CLAAS, «Василь Кисіль і партнери».  

Метою заходу, за словами Тараса Висоцького, генерального директора асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», було об’єднання всіх учасників процесу розвитку аграрної галузіпредставників влади та бізнесу, фахівців та експертів для  обговорення ходу реформ в аграрній галузі та структурних змін, яких очікує сектор найближчим часом.

«Це останній рік, коли можна запровадити зміни у секторі. І ми не маємо права втратити шанс, який нам дали події 2014 року. Тому асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» ініціювала глобальне обговорення, щоб визначити вектор розвитку АПК у наступні роки»зазначив генеральний директор УКАБ.

На першій сесії заходу були обговорені реформи в АПК, структурні зміни, які очікують на галузь у 2016 році. В обговоренні взяли участь Ярослав Краснопольський, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства, Олена Макеєва, заступник міністра фінансів України, Войцех Олійнічак, екс-міністр сільського господарства Польщі. Пан Олійнічак поділився польським досвідом перетворень в АПК у 2003-2005 рр. «Основною моєю діяльністю на посаді міністра сільського господарства була адаптація європейського законодавства. Це було не лише прийняття відповідних Законів, розпоряджень, постанов, чим займається нині і Міністерство в Україні, а й забезпечення запровадження нових норм, їх функціонування в агросекторі, у практиці аграріїв, переробників і у торгівлі. І таке ж завдання стоїть зараз перед Україною. Я є абсолютним фаном українського сільського господарства. Аграрна галузь України, якщо не припуститься помилок, буде за 10 років одним з найбільших грандів у Європі та світі», - зазначив пан Олійнічак.

Під час другої сесії було проаналізовано здобутки агровиробників у 2015 році: валове виробництво, експорт аграрної продукції та визначена короткострокова перспектива кон’юнктури ринків, тренди та ризики для аграріїв на 2016 рік.

Третя сесія конференції була сконцентрована на веденні бізнесу та акценті на нішевих продуктах. На ринках чітко простежується тенденція низхідного тренду на сировинних ринках на наступні 5-10 років. Якщо в попередні періоди економісти говорили про циклічність трендів, то зараз 95% з них упевнені, що сировинні товари ввійшли в довгостроковий низхідний ціновий тренд. Відповідно, маржа виробництва класичних товарівзернових та олійнихпадає. Отже, виникає потреба у пошуку перспективних високорентабельних ніш, які дозволять агровиробникам пришвидшити дохідність капіталу. Для їх розвитку в Україні є всі передумови: природно-кліматичні умови, технології, потенціал ринків ЄС та Близького Сходу. Проте агровиробники найчастіше не знають про додаткові можливості, які відкриває виробництво високомаржинальної продукції. Тому на третій сесії конференції найкращі агровиробники-практики поділилися досвідом організації бізнесу нішевої продукції та просування її на ринку.

Паралельно з третьою сесією «Нішеві напрямки в агробізнесі» проходив семінар-практикум компанії ALEXANDROV&PARTNERS на тему юридичних питань в агробізнесі. Юристи компанії розглянули питання придбання фермерських господарств, емфітевзису як альтернативу договору купівлі-продажу землі, земельних спорів та розробки документації з попередження шахрайства в агрокомпаніях. Після практикуму протягом двох годин тривала юридична консультація спеціалістів, де агровиробники змогли особисто задати запитання з тем земельного права.

MHP S.A. (“МХП” або “Компанія”, LSE-тікер: MHPC), одна з провідних агропромислових компаній України, яка спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, сьогодні оголошує про те, що компанія вирішила (та затвердила рішення на Зборах Директорів 18 листопада 2015 року) використати акції, що їй належать, для покупки 10% міноритарного пакету акцій ПрАТ «Зернопродукт МХП» («Зернопродукт»).

«Зернопродукт» - це дочірне підприємтво ПАТ «Миронівський хлібопродукт», який повністю належить компанії МХП. «Миронівський хлібопродукт» володіє 90% статутного капіталу «Зернопродукту». Міноритарний акціонердосі був законним і повноправним власником 1 000 000 акцій, що становить 10% від його акціонерного капіталу.

Міноритарний акціонер обміняє 1 000 000 акцій на 830 511 акцій МХП, що становить 0,79% від фактичного акціонерного капіталу МХП у глобальних депозитарних розписках. Обмінакцій буде побудований або через два взаємних договори купівлі-продажу, де юридична особа міноритарного акціонера продасть 1 000 000 акцій «Зернопродукту» МХП і використає кошти від продажу на купівлю 830 511 акцій МХП, або через договір обміну акцій.

Кількість акцій МХП, яка буде придбана міноритарним акціонером, обчислена на основі відносних консолідованих показників EBITDAМХП та Зернопродукту (без будь-якої знижки або націнки). Ці акції попередньо були куплені компанією через програму викупу акцій і відтоді утримувались на балансі Компанії

У Дніпропетровську з’явиться перший на території СНД ІНСТИТУТ ЗАХИСТУ НАСІННЯ, який увійде до закладів глобальної мережі, заснованої міжнародною агрохімічною та насіннєвою компанією «Сингента».
ІНСТИТУТ ЗАХИСТУ НАСІННЯ (THE SEEDCARE INSTITUTE) – це низка високотехнологічних наукових центрів, які надають найкращі сервіси для агровиробників.
Український заклад буде частиною мережі з філіями в країнах: Сполучені Штати Америки, Канада, Бразилія, Аргентина, Франція, Німеччина, Китай, Сінгапур та Південна Африка, з головним офісом у Швейцарії.
Інститут у Дніпропетровську стане флагманом серед комерційних закладів, що залучатиме талановитих учених для спільної роботи над проектами у профільній галузі. Центр надаватиме якісні послуги у сфері розробки і впровадження інноваційних методів обробки насіння за допомогою найсучасніших технологій і обладнання, унікальних для ринку України. Серед основних сервісів для клієнтів - розробка технологій захисту насіння, технічний супровід, навчання, в тому числі і безпеці при роботі з обладнанням і продуктами для обробки насіння.
Український ІНСТИТУТ ЗАХИСТУ НАСІННЯ позиціонує себе як осередок розвитку інноваційних сервісів та методик захисту насіння і покрашення його якісних властивостей, а також як навчальний центр з технічної підтримки застосування продукції компанії.
«Якісна обробка насіння має вирішальне значення у розкритті генетичного потенціалу насіння для отримання високої врожайності, адже здатна забезпечити кращий захист ранньої розсади від хвороб і шкідників. Ми постійно працюємо над тим, щоб ефективно задовольняти зростаючі потреби сільгоспвиробників, пропонуючи дієві рішення для все складніших викликів у рослинництві. Відкриття Інституту свідчить про серйозність наших намірів розвивати аграрний сектор країни спільно з сільгоспвиробниками та науковою громадою», - наголосив Гебхард Рогенхофер, генеральний директор ТОВ «Сингента».
«Обробка насіння відіграє важливу роль в інтенсифікації рослинництва в Україні. Один із ключових факторів успіху пов’язаний саме із якістю нанесення продукту на насіння, а саме правильною кількістю препарату і відповідного місця обробки. Тому напрям захисту насіння (Seedcare) компанії «Сингента» вкладає кошти в розвиток науки, талановитих людей і розвиває інноваційну сервісну підтримку. ІНСТИТУТ ЗАХИСТУ НАСІННЯ є одним із таких прикладів. Це ще один важливий крок назустріч нашим клієнтам, які очікують отримання найкращого результату від інвестицій у наші продукти і технології», - зауважив Сільван Новаковскі, керівник напрямку захисту насіння у країнах СНД ТОВ «Сингента».
Цьогоріч у заклад було інвестовано 600 тис. доларів США. Він має загальну площу понад 500 кв. м, де розташувалися простір для проведення лекторіїв і навчальних семінарів, зона практичних випробовувань, лабораторія та інші приміщення. На подальше удосконалення технічної бази у найближчі 2 роки заплановано виділити ще біля 200 тис. доларів США.
Про Seedcare (захист насіння)
Підрозділ Seedcare компанії «Сингента» є провідним напрямком бізнесу, у глобальному сегменті обробки насіння, що швидко зростає. Мета працівників підрозділу - захистити культури від шкідливих організмів з моменту висівання і забезпечити оптимальну густоту стояння насаджень за допомогою протруєння насіння відповідними препаратами.
 

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені