Агропром

Майбутнє українського садівництва - за новими технологіямиПідсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту». 

 

Втрата російського ринку збуту ягід і фруктів істотно вплинула як на садівничі господарства і переробні підприємства, так і на економіку України в цілому. Як в нинішніх складних умовах представникам аграрного сектора створити конкурентоспроможний продукт і вийти з ним на нові ринки збуту? Чому зараз особливо важливо впроваджувати новітні технології вирощування та переробки плодово-ягідної продукції? Як продати свій товар? На ці та інші питання дали відповідь учасники масштабної Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», яка відбулася 1-2 липня у Львові.
 

Учасниками конференції стали близько 300 представників садівничої та переробної галузей з усіх куточків України та зарубіжжя. У конференції також взяли участь і обговорили актуальні питання садівництва і переробки представники компаній з Казахстану, Німеччини, Австрії, а також Голландії. Організатором конференції виступив міжнародний інформаційний проект «Садівництво і Виноградарство & Напої. Технології та Інновації».

Міжнародна конференція стала унікальним майданчиком для обміну досвідом представників провідних переробних підприємств і садівничих господарств. Учасники конференції поділилися особливостями вирощування фруктів за сучасними стандартами, а також секретами виробництва унікальних українських напоїв та інших продуктів на базі плодів і ягід.

Ключова дискусія форуму була присвячена існуючим проблемним питанням в садівничій та переробній галузях, а також пошуку шляхів їх вирішення. В обговоренні взяли участь начальник відділу садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Костенко, фахівець номер один в плодово-ягідному виноробстві,доктор технічних наук Олександр Литовченкоголова ради обласного об`єднання «Тернопільська обласна рада сільськогосподарських підприємств», заступник голови Аграрного союзу України, директор ФГ «Гадз» Петро Гадзголова правління Громадської спілки виробників органічної сертифікованої продукції «Органічна Україна» Олена Березовськазасновник ягідного кооперативу «Агрофірма «Весна - 2011» Олександр Ткачук, голова Української асоціації садівництва і ягідництва Володимир Печко. Модератором дискусії виступив директор Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

За словами Віктора Костенко, Мінагрополітики України, спільно з профільними науковими установами та громадськими галузевими формуваннями та народними депутатами України працює над проектом змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Також розроблена бюджетна програма «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». У цій програмі передбачено виділення 60 млн гривень, а також для погашення кредиторської заборгованості - 202,3 млн гривень. Крім того, в проекті Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» планується передбачити на цю ж програму 150 млн гривень.

На думку Дмитра Крошки, сьогодні потрібно дати можливість садівничим та переробним підприємствам впровадити новітні технології, щоб експортувати не сировину, а готові високоякісні продукти. А для цього вкрай необхідна державна підтримка переробної галузі.

Про актуальні проблеми садівничих господарств розповів заступник голови Аграрного союзу України, директор агропідприємства «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз
 

- Сьогодні потрібно прийняти «Закон про садівництво» і подумати про капіталізацію бізнесу, - підкреслив Петро Гадз.

 

У результаті дискусій учасники конференції підготували спільний лист-звернення до вищих органів державної влади, зокрема прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману, міністру аграрної політики і продовольства України Тарасу Кутовому, віце-прем`єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву з вимогою вирішення конкретних питань, пов`язаних із забезпеченням розвитку галузі садівництва, ягідництва і переробки плодово-ягідної продукції.

У рамках лекційної частини незалежний експерт-аналітик Тетяна Гетьман присвятила свою доповідь ринку плодово-ягідної продукції України.

- У 2013 році почався процес зниження інвестицій. Також скоротилися площі інтенсивних садів і будівництво фруктосховищ. Сильними сторонами України є те, що вона має досить продукції для переробки, - підкреслила Тетяна Гетьман.

У ході конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту» представники провідних українських і зарубіжних компаній продемонстрували нові рішення, які допоможуть підприємствам виробляти високоякісний, конкурентоспроможний продукт. Зокрема, такі компанії, як «Укрсушка», A-Profi і WeissBioTech, в тому числі спеціально запрошений з Німеччини експерт міжнародного рівня Юрген Хельбіг. Відома австрійська компанія VORAN і компанія «Європейські Фруктові Технології» запропонували садоводам нові рішення для створення виробництва соковмісних напоїв - це стосується як малих, так і середніх і великих підприємств. Німецька компанія з виробнпресів Willmes представила сучасні технології для переробки винограду, фруктів і ягід. Компанія «Розетта Агро», яка виступила Головним технологічним партнером конференції, представила передовий голландський досвід зберігання і заморожування продукції.

Здорові ягоди і фрукти є запорукою якості продукції. Учасником конференції також стала компанія «Байєр», яка пропонує 77 видів засобів захисту рослин, серед яких гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, а також регулятори росту і прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження і випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик при максимальній безпеці для людей, тварин, культурних рослин.

Про виробництво напоїв, реєстрацію та ліцензування розповів представник правничої фірми «Софія» Олександр Поліводський.

За підтримки генерального юридичного партнера форуму - патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» - відбувся круглий стіл на тему: «Інтелектуальна власність як інструмент розвитку ринку садівничої та переробної галузей України».

У рамках конференції пройшла також масштабна виставка сучасних технологій та новітнього обладнання від 15 відомих українських і зарубіжних компаній: «Укрсушка», ДП NIF Agro Supplies, ДП «Електроніка», EFT Group, «Токам», Willmes (Німеччина), Voran (Австрія), «Зіко», «Агростар», «Самміт-Агро Юкрейн», «Українська овочева компанія» (UVC), «Магніт плюс», «Аріста», AgriSol, STOREX bv, ДП «Проектно-технологічне бюро».

Крім того, всі учасники мали унікальну можливість дегустувати продукцію кращих садівничих і переробних підприємств України, а також напоїв на основі ягід і фруктів. Зокрема, соки прямого віджиму представили ТМ «Чавко», ТОВ «Вітмарк-Україна», вишукані вина презентувало ТОВ «Винтрест», унікальні напої на основі ягід і фруктів презентувала відома компанія з виробництва міцних напоїв Galicia Distillery. Ексклюзивом конференції стала дегустація унікальних наливок на основі ягід і фруктів, які представив засновник ресторану «Самогонна ресторація» Михайло Гросуляк, традиційний квас і солодкі напої презентував ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка», а також всі присутні мали можливість продегустувати унікальні авторські напої «Дубняк», які стали альтернативою традиційним дистилятів. Крім того, свою продукцію представили ФГ «Максимові Карпати» та агрофірма «Ягоди Волині». Органічну продукцію презентувала спілка «Органічна Україна».

Учасники заходу висловили загальну думку про важливість подібних форумів як платформи для об`єднання представників галузі, і висловили необхідність проведення подібних заходів в подальшому.

На другий день відбувся бізнес-тур на кращі підприємства Львівської області: садівниче підприємство «Євросад» (м.Мостиська) ягідне «Агрофрутіка Бишків», з відвідуванням сучасного підприємства з заморожування ягід «Галфрост», і на переробне підприємство «Чавко»(м.Львів).

Конференція пройшла за активного сприяння Асоціації «Укрсадпром» і громадської спілки «Українська асоціація садівництва і ягідництва», на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Фінансовим партнером виступив «Райффайзен БАНК АВАЛЬ»

- Нашою метою на цій конференції було акумулювати кращий міжнародний та український досвід виготовлення сучасних і традиційних напоїв та інших продуктів на базі фруктів і ягід, сприяти впровадженню сучасних технологій, створення оптимальних схем і форм господарювання, перш за все, аграрних кооперативів. Сподіваюся, після конференції в учасників конференції з`явиться маса ідей для розвитку бізнесу або створення нового. А восени, 18 листопада, ми запросимо всіх на наступну конференціюнаступну конференцію, присвячену розвитку експорту та залученню інвестицій, де учасники зможуть знайти різні варіанти фінансування своїх проектів, відкриють для себе нові ринки збуту, - підсумувала організатор міжнародної конференції, засновник проекту «Напої. Технології та Інновації» Катерина Конєва.

7 липня в м. Київ, за адресою вул. Хрещатик 4, прес-центр УНІАН відбулася прес-конференція, яка проходила за участі представників Французького посольства в Україні, представників Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації виробників молока, СТОВ «Ломовате».

 Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради:

 «Криза в галузі молочного скотарства в світі за останні 15 років пов'язана з ембарго Росії на продукцію з країн ЄС і припиненням закупівель сухого молока Китаєм. Ми втратили досить значний ринок збуту нашої продукції – РФ.

 Які бачимо виходи? Звичайно, шукати нові ринки. На сьогоднішній день налагоджується співпраця з ринками Анголи, Гани, ПАР, Гонконгу. В Україні сьогодні немає фінансування і будівництва молочних ферм, але тим не менше, найбільший доїльний зал Східної Європи (карусель на 80 місць) уже запрацював цього року в Україні, в Миколаївській області (Гарбузинський район).»

 Сергій Мовчан, директор з питань взаємодії з органами державної влади «Данон» Україна:

 «Головна мета компанії «Данон» - надавати натуральні та високоякісні молочні продукти нашим споживачам. Саме тому, якість сировини, яку ми використовуємо у виробництві продуктів, для нас є пріоритетом номер один.

 У «Данон» натуральність та поживність сирого молока зберігається за рахунок дотримання всіх умов зберігання від моменту його збору до потрапляння на полиці магазинів, правильного технологічного процесу обробки молока та фасування готового продукту у високоякісну герметичну упаковку».

 Михайло Соколов, заступник голови ВАР:

 «Минулого року виробників молока, як і решту тваринників, частково позбавили найсуттєвішого інструменту державної підтримки - спецрежиму оподаткування ПДВ. Якщо із наступного року не вдасться продовжити спецрежим ще хоча б на рік, щоб не допустити скачка цін, пропонується зберегти спецрежим ще хоча б до 2018.

 Ми пропонуємо декілька взяємопов'язаних ініціатив: введення мінімальної плати із 1 га, передбачення програм пільгового кредитування для тваринництва, внесення законопроекту у ВР про "Молоковмісні продукти". З одного боку, це дозволить захистити споживачів, з іншого боку – це вигідно нам, як виробникам молока.»

 Володимир Яковчук, генеральний директор Євраліс Семенс Україна:

 «Я хотів би виділити три основні вектори, що допомогли нам досягти кінцевих результатів, 27 літрів в день (середній надій на корову): перший - це кормова база, яка складає 60 % собівартості молока, другий етап - це техніка, яку ми обслуговуємо, техніка, якою ми заготовляємо наші корма і техніка, якою ми обслуговуємо нашу ферму, третій - це європейський підхід. Сьогодні ми дійсно можемо констатувати той факт, що використовуючи гібриди компанії «Євраліз» ми можемо мати позитивні результати відносно урожайності і якості нашої кормової бази»

 Асад Лапш, генеральний директор КУН-Україна:

 «В попередньому році, ми в такому ж колективі, почали хорошу традицію – в липні влаштовувати великий і важливий захід як «День французької молочної ферми». В даному заході беруть участь дуже велика кількість лідерів, таких як «КУН» та «Євраліз»

 Компанія «КУН» виробляє і реалізує більше 65 тис. техніки на рік, повний спектр техніки для сільського господарства, в тому числі, для заготівлі і роздачі кормів. Крім цього, в серпні ми плануємо відкрити перший технологічний центр «КУН» на базі університету НУБІП в Києві і надалі розширяти свою присутність в різних навчальних закладах України.»

Агрохолдинг «Мрия» заявляет о невозможности отчуждения сельхозтехники, захваченной экс-сотрудниками компании при прошлом менеджменте на территории Хоростковского автотранспортного предприятия холдинга.

Об этом сообщает директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия» Сергей Игнатовский, пишет LatifundistLatifundist.

«Еще в октябре 2014 г. по требованию кредиторов, которые финансировали покупку этой техники, на нее был наложен арест. Вся эта техника находится в залоге как обеспечение по кредитам. Непонятно, каким образом техника, находящаяся под арестом с октября 2014 г., была продана компании «Профит-Контроль» летом 2015 г. Арест предполагает запрет на любое отчуждение имущества, в т.ч. продажу, поэтому продажа этой техники незаконная и оспаривается нами в суде. Также хочу еще раз обратить внимание на способ действия, выбранный компанией «Профит-Контроль» для реализации, как они утверждают, их законного права собственности. Законным собственникам нет необходимости лезть через забор и силой удерживать контроль над объектом. Подобные действия могут быть расценены только как рейдерский захват», - заявляет Сергей Игнатовский.

По его словам,  у сотрудников «Мрии» уже неделю нет доступа на объект, и компания не знает, что там происходит.  «Для наблюдения за АТП и предупреждения провокаций со стороны рейдеров мы установили веб-камеру, онлайн-трансляция с которой находится в открытом доступе на сайтесайте. При этом действия рейдеров частично переместились на наши поля: рейдеры несколько раз останавливали нашу технику, обвиняли наших механизаторов в том, что они управляют краденным имуществом, снимая при этом на камеру. Прибывшие на место правоохранители проверили документы, по факту проверки претензий к «Мрии» нет, и наша техника отпущена. Подобный результат проверки не удовлетворил «Профит-Контроль», и сейчас они активно обвиняют полицию в заангажированности», - рассказывает директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия».

При этом Игнатовский добавляет, что правоохранители Гусятинского района (Гусятинский район Тернопольской обл. - родной район бывшего собственника «Мрии» Ивана Гуты - ред.) не скрывают открытую поддержку второй стороны«Все заявления, поданные нами в райотдел, до сих пор не рассмотрены, зато проводятся активные следственные действия по заявлению «Профит-Контроль». Мы продублировали все документы в областное управление, их реакция на происходящее нейтральная, и наши заявления запущены в работу в соответствии с законодательством», - констатирует Сергей Игнатовский.

Директор по юридическим вопросам агрохолдинга «Мрия» подчеркивает, что они крупная компания с международным капиталом, действующая в рамках закона.  Поэтому «Мрия» открыта к цивилизованному диалогу и готова максимально сотрудничать с правоохранительными органами, предоставив им доступ ко всей имеющейся у них информации и, при необходимости, к активам.

«С представителями «Профит-Контроль» мы также готовы общаться, но в прокуратуре или в суде — там, где будут обеспечены соблюдение закона и личная безопасность наших сотрудников. Также хотелось бы как можно скорее получить доступ к нашему АТП — в разгаре уборочная. Но это зависит не от нас, а от правоохранителей. Я думаю, рейдеры тоже не рассчитывали, что ситуация так затянется. Похоже, они планировали, воспользовавшись правовой коллизией, быстро продать технику, а затем просто ликвидировать компанию. По нашей информации, покупатель до сих пор в Тернополе и ждет «свою» покупку», - сообщает Игнатовский.

По его словам, ситуация в Хоросткове лишь незначительно и в краткосрочной перспективе повлияет на уборочную компанию «Мрии».

«Мы скорректировали процессы, и ситуация напрямую не влияет на уборочную, но мы вынуждены нести дополнительные расходы. В частности, мы наняли стороннюю технику, чтобы заменить ту, которая заблокирована на АТП и необходима нам для уборки. Однако на территории АТП расположен наш центральный склад запчастей, к которому мы также не имеем доступа, и, если ситуация не будет урегулирована в ближайшее время, можем столкнуться с вынужденными простоями техники», - резюмирует Сергей Игнатовский.

Напомним, 1 июля агрохолдинг «Мрия» заявил о захвате своего автотранспортного предприятия в Тернопольской области группой лиц, среди которых есть сотрудники бывших акционеров компании семьи Гут. По данным компании, в 9-00 утра около 30 мужчин, с применением силы проникли на территорию действующего автотранспортного предприятия «Мрии», расположенного в Хоросткове Гусятинского района Тернопольской области и препятствовали доступу сотрудников агрохолдинга на объект
К вечеру лица, незаконно проникшие на АТП, забаррикадировались на его территории и отказывались ее покинуть. Попасть на территорию АТП сотрудники «Мрии» не могут до сих пор.  

17 червня 2016 р. у с. Лосятин Тернопільської області пройшло щорічне традиційне свято врожаю полуниці в рамках проекту «Розвиток полуничних кооперативів». Подію відвідали представники місцевої влади, донорів проекту, СОК «Лосятинське молочне джерело», громада села Лосятин і ЗМІ. 

 

 

Партнерський проект по створенню полуничного кооперативу було впроваджено в рамках співробітництва Міжнародного благодійного фонду «Добробут Громад», «Данон Екосистем Фонду», компаній «Дантрейд», «Данон» в Україні та Heifer International (США). Полуничний кооператив було створено в2011 році на базі існуючого в с. Лосятин молочного кооперативу «Лосятинське молочне джерело», а вже в 2012 році засаджено перших 10 га полуниці. Станом на червень 2016 року площі насаджень займають 23,5 га, прогнозований врожай 2016 року складає 200 тонн.

Гостям свята провели екскурсію наполуничне поле, продемонстрували систему вирощування та вимоги до якості збору ягід на полі. Кожен учасник зустрічі особисто переконався в тому, що вирощування полуниці проводиться за новітніми технологіями в галузі ягідництва: на гребенях із використанням крапельного поливу, а для живлення та обробки рослин використовуються лише якісні добрива провідних компаній-виробників, що мають сертифікати відповідності.

Надія Залевська, голова Лосятинської сільської ради, зауважила, що дуже вдячна всім причетним до розвитку кооперативу в Лосятині, а особливоодносельчанам за їхню невтомну працю. Вона повідомила гостям про те, що впродовж діяльності проекту постійну та сезонну роботу отримали понад 700 осіб, в тому числі близько 200 сільських жителів регіону цього року.

Про важливість проекту для «Данон» та України розказала Наталія Лиса, директор з зовнішніх, корпоративних та юридичних питань «Данон» в Україні. Вона зауважила, що розвиток таких проектів  – це створення умов для безперебійного постачання якісної української сировини (близько 80% вирощеної в кооперативі полуниці постачається для виробництва молочної продукції «Данон» в Україні та майже повністю покриває потреби компанії у даній ягоді).

«Для нашої компанії проект «Розвиток полуничних кооперативів» це не лише бізнес, а, в першу чергу, соціальний проект, метою якого є поліпшення добробуту громади, створення робочих місць і можливість людям заробляти», – зауважила Наталія Лиса.

Досвід Лосятинської громади отримав позитивний відгук і від представників місцевої влади. Віталій Луй, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, у своїй промові під час заходу зазначив, що адміністрація робить усе для того, щоб розповсюджувати інформацію про досвід кооперативу та всіляко сприяти його розвитку як важливого та перспективного проекту.

Андрій Галяс, керівник проекту «Розвиток полуничних кооперативів»: «Цей проект дав надію людям як у Лосятині, так і за його межами. Багато людей побачили, що вони можуть на своїй землі заробляти гроші, а не їхати працювати за кордон. Ягідний напрямок починає розвиватися і в інших областяхстворюються сімейні ферми, подаються заявки на гранти, а відтак покращується і добробут селян». Про зберігання полуниці в кооперативі та логістику детальніше розповів Йосип Книжицький, координатор проекту.

Під час завершення святкування представники кооперативу передали врожай компанії «Данон», а всі учасники зустрічі із задоволенням продегустували свіжу полуницю та йогурти, під час виробництва яких використовувались лосятинські ягоди.

Кооперативна модель господарювання, яку підтримує компанія «Данон», є важливим кроком у майбутнє українського селянства. Окрім розвитку навичок ефективного господарювання шляхом кооперації дрібних та середніх виробників у рамках проекту, члени полуничного кооперативу постійно навчаються, здобуваючи нові знання завдяки досвідченим французьким, італійським та українським експертам з питань підвищення продуктивності та якості урожаю. Та найголовнішетакі кооперативи повертають в регіон життя, члени родин все менше залишають свої домівки в пошуках роботи й починають розвивати власні сімейні ферми та об’єднання виробників для покращення добробуту родин та сталого розвитку громади.  

Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», «Сингента Україна» та 30 агропромислових підприємств з різних регіонів об’єднались у програмі «Фермове», спрямованій на підтримку фермерства та культури здорового харчування в Україні. Програма здійснюється за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9 червня 2016 року Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та «Сингента Україна» представили спільний проект під назвою «Фермове», започаткований у травні 2016 року. Метою «Фермового» є співпраця з 30 фермерськими господарствами з різних регіонів України на всіх етапах роботи – від вибору якісного насіння до реалізації готової продукції.

Компанія «Сингента» пропонує та забезпечує фермерські господарства якісним насінням овочів, засобами захисту культур від гризунів та комах, і надає консультативні послуги протягом усього періоду вирощування культур. У свою чергу, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» пропонує учасникам проекту професійну підтримку у сфері підготовки продукції до продажу і можливість реалізувати її у мережі METRO.

Наразі у проекті бере участь більше 30 фермерських господарств з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Рівненської, Запорізької, Сумської та Київської областей. Асортимент продукції, яка буде вирощуватись та продаватись під торговельною маркою «Фермове», складається з помідорів, огірків, різних видів капусти, перцю, баклажанів, гарбузів, кабачків, картоплі, цибулі та кавунів.

Планується, що  «Фермове» стане глобальною платформою для вирощування та реалізації фруктів та овочів для українського ринку, а також для експорту до країн Європейського Союзу.

 

На презентації проекту були присутні Тарас Вікторович Кутовий, Міністр аграрної політики і продовольства України, і Володимир Іванович Лапа, Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Ми переконані, що підтримка подібних ініціатив з боку Міністерства аграрної політики і продовольства України та Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів може надихнути інші міжнародні компанії  на розвиток  співробітництва з українськими агропромисловими підприємствами, і сприятиме створенню додаткових можливостей для експорту української продукції», -- зазначив Володимир Іванович Лапа.

«Проект «Фермове» є важливою інвестицією не тільки у розвиток фермерства в Україні, а й у розвиток культури здорового харчування. METRO є надійним партнером для постачальників і гарантом якості для своїх клієнтів», -- коментує Адріан Арічу, комерційний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Завдяки співпраці з «Сингента Україна» та найкращими українськими фермерськими господарствами, ми створюємо додаткові конкурентні переваги для себе і наших партнерів,  і пропонуємо найкращий вибір українських овочів нашим покупцям», - додає Олена Вдовиченко, Керівник управління товарів короткого терміну зберігання «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Постачальники овочів концентруються на врожайності, скороченні витрат, імунітеті рослин до захворювань, а для торговельних компаній важливий зовнішній вигляд продукту, стабільність поставок і довший термін зберігання товару», -- зазначає Наталія Допіра, Керівник відділу продажів насіння овочевих культур ТОВ «Сингента Україна». «Наша компанія бере участь у проекті «Фермове» з метою розвитку ринку свіжих овочів в Україні, а також підвищення ефективності та прибутковості роботи фермерських господарств», підсумовує вона.

На сьогоднішній день в торговельних центрах METROвже представлені овочі ТМ «Фермове»: кабачки, морква, буряк, перець  тощо. В залежності від фінансових результатів, у 2017 році проект «Фермове» може бути розширено, в тому числі він може охопити інші категорії продуктів харчування.

 

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3700 співробітників. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників. Досягнення METROGROUPбазуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKROCashandCarry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; MediaMarktта Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real. www.metrogroup.dewww.metrogroup.de

ТОВ «Сингента Україна»

«Сингента» – провідна аграрна компанія, яка працює над підвищенням безпечності харчових продуктів, створюючи можливості кращого використання ресурсів мільйонів фермерських господарств. Компанія об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Діяльність компанії спрямована на боротьбу зі зневодненням ґрунтів, підвищення біологічного різноманіття та розвиток сільських господарств.

До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. «Сингенту» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України. www.syngenta.comwww.syngenta.com; www.goodgrowthplan.comwww.goodgrowthplan.com

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені