Агропром

17 червня 2016 р. у с. Лосятин Тернопільської області пройшло щорічне традиційне свято врожаю полуниці в рамках проекту «Розвиток полуничних кооперативів». Подію відвідали представники місцевої влади, донорів проекту, СОК «Лосятинське молочне джерело», громада села Лосятин і ЗМІ. 

 

 

Партнерський проект по створенню полуничного кооперативу було впроваджено в рамках співробітництва Міжнародного благодійного фонду «Добробут Громад», «Данон Екосистем Фонду», компаній «Дантрейд», «Данон» в Україні та Heifer International (США). Полуничний кооператив було створено в2011 році на базі існуючого в с. Лосятин молочного кооперативу «Лосятинське молочне джерело», а вже в 2012 році засаджено перших 10 га полуниці. Станом на червень 2016 року площі насаджень займають 23,5 га, прогнозований врожай 2016 року складає 200 тонн.

Гостям свята провели екскурсію наполуничне поле, продемонстрували систему вирощування та вимоги до якості збору ягід на полі. Кожен учасник зустрічі особисто переконався в тому, що вирощування полуниці проводиться за новітніми технологіями в галузі ягідництва: на гребенях із використанням крапельного поливу, а для живлення та обробки рослин використовуються лише якісні добрива провідних компаній-виробників, що мають сертифікати відповідності.

Надія Залевська, голова Лосятинської сільської ради, зауважила, що дуже вдячна всім причетним до розвитку кооперативу в Лосятині, а особливоодносельчанам за їхню невтомну працю. Вона повідомила гостям про те, що впродовж діяльності проекту постійну та сезонну роботу отримали понад 700 осіб, в тому числі близько 200 сільських жителів регіону цього року.

Про важливість проекту для «Данон» та України розказала Наталія Лиса, директор з зовнішніх, корпоративних та юридичних питань «Данон» в Україні. Вона зауважила, що розвиток таких проектів  – це створення умов для безперебійного постачання якісної української сировини (близько 80% вирощеної в кооперативі полуниці постачається для виробництва молочної продукції «Данон» в Україні та майже повністю покриває потреби компанії у даній ягоді).

«Для нашої компанії проект «Розвиток полуничних кооперативів» це не лише бізнес, а, в першу чергу, соціальний проект, метою якого є поліпшення добробуту громади, створення робочих місць і можливість людям заробляти», – зауважила Наталія Лиса.

Досвід Лосятинської громади отримав позитивний відгук і від представників місцевої влади. Віталій Луй, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, у своїй промові під час заходу зазначив, що адміністрація робить усе для того, щоб розповсюджувати інформацію про досвід кооперативу та всіляко сприяти його розвитку як важливого та перспективного проекту.

Андрій Галяс, керівник проекту «Розвиток полуничних кооперативів»: «Цей проект дав надію людям як у Лосятині, так і за його межами. Багато людей побачили, що вони можуть на своїй землі заробляти гроші, а не їхати працювати за кордон. Ягідний напрямок починає розвиватися і в інших областяхстворюються сімейні ферми, подаються заявки на гранти, а відтак покращується і добробут селян». Про зберігання полуниці в кооперативі та логістику детальніше розповів Йосип Книжицький, координатор проекту.

Під час завершення святкування представники кооперативу передали врожай компанії «Данон», а всі учасники зустрічі із задоволенням продегустували свіжу полуницю та йогурти, під час виробництва яких використовувались лосятинські ягоди.

Кооперативна модель господарювання, яку підтримує компанія «Данон», є важливим кроком у майбутнє українського селянства. Окрім розвитку навичок ефективного господарювання шляхом кооперації дрібних та середніх виробників у рамках проекту, члени полуничного кооперативу постійно навчаються, здобуваючи нові знання завдяки досвідченим французьким, італійським та українським експертам з питань підвищення продуктивності та якості урожаю. Та найголовнішетакі кооперативи повертають в регіон життя, члени родин все менше залишають свої домівки в пошуках роботи й починають розвивати власні сімейні ферми та об’єднання виробників для покращення добробуту родин та сталого розвитку громади.  

Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», «Сингента Україна» та 30 агропромислових підприємств з різних регіонів об’єднались у програмі «Фермове», спрямованій на підтримку фермерства та культури здорового харчування в Україні. Програма здійснюється за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

9 червня 2016 року Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та «Сингента Україна» представили спільний проект під назвою «Фермове», започаткований у травні 2016 року. Метою «Фермового» є співпраця з 30 фермерськими господарствами з різних регіонів України на всіх етапах роботи – від вибору якісного насіння до реалізації готової продукції.

Компанія «Сингента» пропонує та забезпечує фермерські господарства якісним насінням овочів, засобами захисту культур від гризунів та комах, і надає консультативні послуги протягом усього періоду вирощування культур. У свою чергу, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» пропонує учасникам проекту професійну підтримку у сфері підготовки продукції до продажу і можливість реалізувати її у мережі METRO.

Наразі у проекті бере участь більше 30 фермерських господарств з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Рівненської, Запорізької, Сумської та Київської областей. Асортимент продукції, яка буде вирощуватись та продаватись під торговельною маркою «Фермове», складається з помідорів, огірків, різних видів капусти, перцю, баклажанів, гарбузів, кабачків, картоплі, цибулі та кавунів.

Планується, що  «Фермове» стане глобальною платформою для вирощування та реалізації фруктів та овочів для українського ринку, а також для експорту до країн Європейського Союзу.

 

На презентації проекту були присутні Тарас Вікторович Кутовий, Міністр аграрної політики і продовольства України, і Володимир Іванович Лапа, Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Ми переконані, що підтримка подібних ініціатив з боку Міністерства аграрної політики і продовольства України та Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів може надихнути інші міжнародні компанії  на розвиток  співробітництва з українськими агропромисловими підприємствами, і сприятиме створенню додаткових можливостей для експорту української продукції», -- зазначив Володимир Іванович Лапа.

«Проект «Фермове» є важливою інвестицією не тільки у розвиток фермерства в Україні, а й у розвиток культури здорового харчування. METRO є надійним партнером для постачальників і гарантом якості для своїх клієнтів», -- коментує Адріан Арічу, комерційний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Завдяки співпраці з «Сингента Україна» та найкращими українськими фермерськими господарствами, ми створюємо додаткові конкурентні переваги для себе і наших партнерів,  і пропонуємо найкращий вибір українських овочів нашим покупцям», - додає Олена Вдовиченко, Керівник управління товарів короткого терміну зберігання «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Постачальники овочів концентруються на врожайності, скороченні витрат, імунітеті рослин до захворювань, а для торговельних компаній важливий зовнішній вигляд продукту, стабільність поставок і довший термін зберігання товару», -- зазначає Наталія Допіра, Керівник відділу продажів насіння овочевих культур ТОВ «Сингента Україна». «Наша компанія бере участь у проекті «Фермове» з метою розвитку ринку свіжих овочів в Україні, а також підвищення ефективності та прибутковості роботи фермерських господарств», підсумовує вона.

На сьогоднішній день в торговельних центрах METROвже представлені овочі ТМ «Фермове»: кабачки, морква, буряк, перець  тощо. В залежності від фінансових результатів, у 2017 році проект «Фермове» може бути розширено, в тому числі він може охопити інші категорії продуктів харчування.

 

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3700 співробітників. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників. Досягнення METROGROUPбазуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKROCashandCarry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; MediaMarktта Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real. www.metrogroup.dewww.metrogroup.de

ТОВ «Сингента Україна»

«Сингента» – провідна аграрна компанія, яка працює над підвищенням безпечності харчових продуктів, створюючи можливості кращого використання ресурсів мільйонів фермерських господарств. Компанія об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Діяльність компанії спрямована на боротьбу зі зневодненням ґрунтів, підвищення біологічного різноманіття та розвиток сільських господарств.

До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. «Сингенту» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України. www.syngenta.comwww.syngenta.com; www.goodgrowthplan.comwww.goodgrowthplan.com

Ягодный сектор остается одним из наиболее перспективных направлений аграрного рынка Украины. Интерес украинских фермеров к выращиванию ягодных культур растет ежегодно, о чем красноречиво свидетельствует динамика расширения ягодных плантаций практически по всей территории Украины. И тот факт, что седьмая международная конференция «Ягоды Украины-2016: заморозка и свежий рынок» в очередной раз собрала рекордное количество участников, является еще одним ярким доказательством инвестиционной привлекательности бизнеса по выращиванию и продаже украинской ягоды. Событие состоялось в Черкассах 19-20 мая, его организатором традиционно выступил проект «АПК-Информ: овощи и фрукты». Спонсорскую поддержку конференции оказала компания Syngenta. Генеральным информационным партнером выступил журнал «Овощи и фрукты».

В текущем году событие посетили свыше 250 делегатов, почти половина из которыхпроизводители свежих ягод. Несмотря на сложную политическую обстановку в стране, география участников также заметно расширилась: в этом году конференцию посетили представители Украины, Великобритании, Нидерландов, Дании, Турции, Польши и Швеции.

 

По данным «АПК-Информ: овощи и фрукты»,«АПК-Информ: овощи и фрукты», в тройку самых продаваемых ягод в мире входят земляника садовая, малина и голубика. Крупнейшими потребителями ягоды в ЕС выступают Германия, Франция, Великобритания и Бельгия.

По словам руководителя проекта «АПК-Информ: овощи и фрукты» Татьяны Гетьман, в Украине на свежем рынке также лидирует земляника садовая. Ежегодный объем потребления этой ягоды составляет 60-70 тыс. тонн. При этом эксперт подчеркнула, что интерес к этой продукции со стороны переработчиков тоже стремительно растет: в 2015 году украинские перерабатывающие предприятия увеличили объемы закупки земляники вдвое.

 

«К сожалению, экспортный потенциал заметно снизился в связи с запретом на ввоз ягод из Украины в Россию, а также блокадой Крыма, который в прошлом сезоне был основным каналом выхода на российский рынок для украинской ягоды. Таким образом, Украина в 2016 году осталась без второго по важности внешнего рынка сбыта замороженной ягоды (47%) и фактически единственного импортера свежей земляники (98%)», - резюмировала эксперт.

Т.Гетьман отметила, что найти альтернативные внешние рынки сбыта свежей ягоды украинским садоводам пока не удается, в связи с чем они будут вынуждены вести отгрузки на внутренний рынок страны. При этом урожай земляники в центральных и южных областях ожидается на более высоком уровне, чем в прошлом году. Как результат, средняя цена на землянику садовую в Украине в текущем сезоне может снизиться на 25-30%.

Наибольшим интересом у перерабатывающих предприятий в Украине пользуется вишня. По данным эксперта, Украина в 2016 году может собрать второй по величине урожай этой ягоды за последние 10 лет, а объем ее переработки достигнет рекордных 90 тыс. тонн.

Говоря о черешне, Т.Гетьман обратила внимание на динамику экспорта этой ягоды. «Традиционно черешня – это самая экспортируемая культура из всех основных видов ягод, которые выращиваются в Украине. В этом же году данный канал сбыта для нас закрыт, вследствие чего объем экспорта черешни, вероятно, упадет до небывало низкого уровня», - отметила она.

В ходе конференции участники обсудили перспективы экспорта украинской ягоды в ЕС, при этом уделив особое внимание потенциалу органической продукции. Так, глава союза производителей органических продуктов «Органическая Украина» Елена Березовская рассказала, что украинские производители могут не только успешно выращивать и отгружать в страны Евросоюза органическую ягоду, но и получить при этом немалый доход.

 

«Хорошая земля и благоприятный климат позволяют нам выращивать органическую ягоду с уникальными вкусовыми качествами, а относительно низкая себестоимость при стабильно высокой цене на рынке обеспечивает хороший доход. По нашим оценкам, рентабельность производства органической ягоды на 10 га составит около 70%», - уверяет эксперт.

Е. Березовская подчеркнула, что один из наиболее успешных способов выхода на внешний рынок для украинских производителей органики — это кооперация. Ее слова подтвердили Олег Шубрат и Дмитрий Зубаха, учредители кооператива «Киевский», которые, опираясь на собственный опыт, описали все преимущества данной структуры бизнеса.

 

 

«Европейские импортеры готовы закупать органическую ягоду в Украине, однако минимальная партия в этом случае должна быть не менее 1 тыс. тонн. Собирать такой объем для стабильных поставок в Европу для одного хозяйствазадача неразрешимая. Однако, вступив в кооператив, хозяйство объединяет свой урожай с урожаем других производителей в одну крупную партию. Таким образом, фермер, который выращивает органическую ягоду даже на 1 га, уже может выступать экспортером», - рассказал О.Шубрат.

Александр Ярещенко, заместитель директора по научной работе института садоводства НААНУ, кандидат с.-х. наук, в своем выступлении отметил высокий потенциал выхода на внешние рынки нишевых ягодных культур. «Диверсификация производства ягод и успешное внедрение нишевых ягодных культур на рынок очень выгодны для производителя, так как эти культуры отличает высокая цена реализации и растущий спрос. Это особенно актуально, когда производство основных культур в структуре хозяйства балансирует на грани рентабельности», - резюмирует А.Ярещенко.

 

 

В ходе конференции специалисты обсудили важный для производителей вопрос: как грамотно подобрать посадочный материал. Эрман Эроглу, директор по производству компании «Адана 3», посоветовал своим коллегам закупать саженцы у местных компаний, а не у европейских.

«В Украине выращивается посадочный материал, который по качеству не уступает польскому, ведь технология его производства одинаковая: хозяйства импортируют маточники из третьих стран и выращивают качественный посадочный материал. Только при этом украинские саженцы стоят минимум вдвое дешевле, чем польские», - утверждает эксперт.

 

Однако, по словам специалиста, производителям ягод необходимо обращаться исключительно к сертифицированным производителям посадочного материала.

Такое убеждение разделяет и международный эксперт ягодного рынка Олег Босый. «Среди преимуществ использования сертифицированного посадочного материала: возможность получения сопроводительных документов, в соответствии с действующим законодательством, соответствие сорта и качество (фитосанитарное состояние, репродукция, потенциальная производительность), а такжесертификация производства и экспорт выращенной продукции», - резюмировал он.

 

В целом, программа конференции охватывала все основные моменты и особенности ягодного бизнеса Украины, включая проблемы и перспективы развития сектора заморозки и переработки ягод, потенциал экспорта украинской замороженной ягоды на рынок ЕС, а также наиболее вероятные каналы сбыта свежей и переработанной ягоды в сложившихся геополитических условиях. Также участники события имели возможность присутствовать на мастер-классах от ведущих украинских и зарубежных экспертов, которые рассматривали оптимальные подходы к выбору средств защиты при выращивании ягодных культур, оптимальные подходы к развитию ягодного бизнеса в реалиях Украины, диверсификации сбыта ягод в Украине и т.д.

Во второй день конференции, 20 мая, состоялся бизнес-тур в одно из ведущих хозяйств по производству ягодкомпанию «Адана-3», где присутствующие ознакомились с технологией выращивания различных ягодных культур, а также, производством и хранением посадочного материала. Причем организаторы отмечают, что количество участников бизнес-тура в этом году также было рекордным и превысило 120 человек.

 

Команда «АПК-Информ: овощи и фрукты» от души благодарит всех участников и спонсоров конференции «Ягоды Украины-2016: заморозка и свежий рынок» за проявленный интерес к событию. Надеемся, что эта встреча была для вас максимально полезной, а полученная в ходе конференции информация будет способствовать процветанию вашего бизнеса


 

ОТЗЫВЫ УЧАСТНИКОВ КОНФЕРЕНЦИИ


 

Эрман Эроглу, Адана-3 (выращивание ягод и посадочного материала):

- В очередной раз хотелось бы выразить благодарность организаторам за качественную подготовку мероприятия! Выступления на конференции были очень интересными и информативными. Особенно хотелось бы отметить участие иностранных делегатов, а также Олега Босого, который рассказал о питомниководственаиболее актуальном для нас сегменте.

Мы принимаем участие в «Ягодах Украины» каждый год, однако этот раз стал для нас особенным — «Адана-3» принимала участников бизнес-тура. Честно говоря, не ожидали такого ажиотажа! Столь высокая заинтересованность в ведении ягодного бизнеса в Украине приятно удивила.


 

Сергей Шишлянников, ООО «Грон-09» (торговля замороженной продукцией):

- В ходе конференции получили всю интересную и необходимую нам информацию. Особенно хотелось бы выделить презентацию Татьяны Гетьман, поскольку в своем выступлении она предоставила наиболее полную и обширную информацию о состоянии ягодного сектора Украины, перспективах производства, потенциале и проблемах экспорта ягод из Украины, а также прогнозы на новый сезон.

Место проведения конференции в этом году, по нашему мнению, достаточно комфортное и удобное. Организация и представительство мероприятияна должном уровне.


 

Игорь Макаров, ЧП Макаров (производство ягод):

- Конференция для нас была невероятно познавательной. Мы планировали закладывать новые плантации, но прогнозы на грядущий сезон, озвученные Татьяной Гетьман, заставили нас задуматься: а стоит ли?

Полезными для нас были выступления технических экспертов Владимира Воеводина из компании «Сингента» и Камиллы Хруловой-Нигрен.

В целом, организацией конференции остались довольны, однако, по нашему мнению, проводить подобные мероприятия лучше в столице.


 

Андрей Шаран, представительство Бюлер АГ в Украине (производство сортировочных линий)

- Впервые вижу такой интерес среди участников подобного мероприятия! Конференция длилась около 8 ч, однако спикерам удалось до конца удерживать внимание зала. Лично я в каждом выступлении почерпнул для себя полезную информацию. Особенно хотелось бы отметить презентацию Татьяны Гетьман.

С удовольствием приму участие в конференции и в следующем году!


 

Ярэк Бень, член правления Группы производителей фруктов, «Польские ягоды», Польша:

- Подобные мероприятиянаиболее удобная площадка для поиска новых контактов и налаживания деловых связей в международном масштабе. На сегодняшний день нам удалось наладить связи для дальнейшего сотрудничества в Украине с компаниями, с которыми мы познакомились на конференции.

Выступления участников также оказались очень интересными и полезными, однако, на наш взгляд, несколько не хватало времени для живых дискуссий.


 

Александр Ярещенко, заместитель директора по научной работе Института садоводства НААНУ, кандидат с.-х. наук:

- Уровень организации мероприятия я бы оценил на четыре с плюсом по пятибалльной шкале. Информационная составляющая конференциина высшем уровне. Особенно качественными и полезными для меня оказались презентации зарубежных экспертов, а также Татьяны Гетьман. Ее выступление я бы охарактеризовал как доступное, лаконичное, но при этом максимально интересное и информативное.


 

Алла Костенко, ООО «Системы модернизации складов»:

- После конференции остались только положительные впечатления. Мероприятие стало для нас очень полезным: мы нашли новых клиентов, а также наладили контакты с бизнес-партнерами. Конференция предоставила возможность лучше узнать потребителя, его желания. Мы поняли, что нам еще есть куда расти, и в каком направлении стоит развиваться.

Очень важен закрытый формат мероприятия. Если различные выставки посещают все желающие, то участники конференцииисключительно наша целевая аудитория.

 

 

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

«Рік видався важким для кожного, але наразі ми зібрались всі тут, щоб напрацювати спільне рішення для того, щоб всі були задоволені», - з такими словами Заступник Міністра фінансів України Олена Макєєва 17 травня відкрила третій щорічний форум агроінвесторів Agri Invest Forum 2016, який об’єднав понад 750 учасників.

Протягом трьох панельних дискусій представники профільних міністерств, депутати, члени профільних комітетів та асоціацій розглянули найболючіші для аграріїв питання: реформування податкової системи, земельна реформа, доступ до фінансування малого та середнього бізнесу та державна підтримка агросектору.

Позицію Мінфіну озвучила Заступник Міністра фінансів України Олена Макеєва. У відомстві стоять на тому, що державна підтримка аграрного сектору має здійснюватися за рахунок прямого бюджетного фінансування, а не відновлення спецрежиму ПДВ: «Щодо відшкодування ПДВ. До Мінфіну надходить дуже багато скарг і в суботу у нас була зустріч з новим міністром, з державною фіскальною службою і представниками бізнесу за результатами якої було прийнято рішення про те, що ми будемо просувати депутатський законопроект, яким передбачено об’єднання двох реєстрів в єдиний. Тобто це була наша позиція з самого початку, що реєстр відшкодування ПДВ має бути єдиним і це повинна бути дуже прозора процедура. Але, нажаль, під час переговорів і голосування про держбюджет було прийнято інше  рішення парламентарями. Я дуже дякую тим депутатам, які сьогодні подали законопроект про адміністрування і відшкодування ПДВ за рахунок єдиного прозорого реєстру»

Голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун визначив три питання найважливіші для аграріїв: оподаткування галузі, скасування мораторію на продаж земель та доступ до фінансування. При тому зазначив, що компанії готові платити податки, але вимагають не просто скасувати пільги, а розробити стійку та прозору податкову систему.А також нагадав: « Що аграрний бізнес зараз є головним донором економіки України, що аграрії беруть участь в усіх важливих процесах, фінансують армію та платять значні податкиМинулий рік з усіма змінами законодавства був дуже буремний та змусив багатьох аграріїв переглянути свої інвестиційні плани. Але компанії продовжують працювати та вирішувати важливі для України  питання».

Заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов зазначив, що при скасування мораторію на продаж земель, більшості   малих та великих  підприємств доведеться залучати кредити: «В нашій країні, нажаль, немає «дешевих та довгих грошей». Відповідно потрібно, щоб банки змогли їх залучити, для цього їм потрібно розуміти, яка ціна склалася на ринку, скільки коштує земля і бути впевненими, що на ринку не буде значних цінових коливань. Тому, необхідно вводити ринок землі поетапно: спочатку треба  буде винести на ринок Державні землі, землі резерву и потім через рік-два перші  10-20 районів, місцеві ради яких ухвалять відповідне рішення, потім  дивитись як буде почуватись ринок».

Конференція "Системи землеробства - 2016" відбудеться 1-2  червня 2016 року.  

1 червня - Київ

Питання конференції:

-         Як не помилитися у виборі системи обробітку ґрунту для вирощування певної польової культури

-         Безвідвальнівологонакопичувальнітехнологіїобробітку грунту

-         No-Till: ідеальна система для збереження вологи за будь-якої погоди  

-         Сучасні ефективні способи збільшення родючості ґрунту та підвищення врожайності культур

-         Досвід застосування різних систем обробітку ґрунту в одному господарстві

-         Як подолати засміченість полів за різних технологій вирощування польових культур

-         Strip-till: шляхом проб та помилок до найкращих результатів

-         Як зменшити собівартість вирощування культур за різних систем обробітку ґрунту

 

2 червнявідвідання товарних та дослідних полів ТОВ «Агрофірма «КОЛОС», а також демонстрація техніки від різних компаній-виробників.

Адреса:  с. Пустоварівка,  Сквирський р-н,  Київська обл. 

Конференція відбудеться 1–2 червня

 

ПРОГРАМА

 

8:00–8:45 Реєстрація учасників

8:45–9:00Відкриття конференції (вітальне слово від організаторів)

9:00–9:40  Програма підвищення родючості ґрунтів від МХП

Доповідач: Олексій Сергієнко, головний агроном ПАТ «Миронівський хлібопродукт», Київська обл.

9:40–10:20 Особливості технології стрип-тіл від «КУН-Україна»

Доповідач: представник компанії «КУН-Україна»

10:20–11:00 Продукція компанії Dal-Bo (подрібнювачі, культиватори для передпосівного обробітку ґрунту, прикочувальні котки)

Доповідач: Олексій Антонов,  експорт-менеджер компанії Dal-Bo, Україна, Молдова

11:00–11:20 Перерва на каву

 

11:20–12:00  Переваги оранки для отримання високих врожаїв 

Доповідач: Василь Паустовський, заступник директора ТДВ «Синявське», Київська обл. 

12:00–12:40 Технології Case IH  для боротьби з ущільненням ґрунту

Доповідач: Анатолій Мацюк, продукт менеджер Case IH по тракторах та причіпному обладнанню

12:40–13:20  Сучасна ґрунтообробна техніка для стерньового обробітку компанії «ЛЕМКЕН-Україна»

Доповідач:  Артем Калашнік, генеральний директор компанії «Лемкен-Україна»

13:20–14:00  Вертикальна, безвідвальна технологія обробітку ґрунту від канадського заводу Salford. Особливості застосування знарядь вертикального обробітку на полях України

Доповідач: Сергій Кривошеєнко, керівник проекту Salford ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія»

 

14:00–15:00 Обід

15:10–15:50  Здоровий ґрунтджерело життя 

Доповідач: Володимир Степанчук, агроном корпорації «Сварог вест груп», Хмельницька обл.

15:50–16:30 Роль курячого посліду та комбінованого обробітку ґрунту для врожайності 

Доповідач: Валентин Королюк, виконавчий директор АФ «Подільська зернова компанія», Хмельницька обл.

16:30–17:10  Система стрип-тіл: практика застосування в умовах Полісся

Доповідач: Леся Єфименко, заступник директора ТОВ «Олстас льон», Чернігівська обл.

17:10–18:00 Восьмирічний досвід роботи в ноу-тіл: надбання та прорахунки

Доповідач: Михайло Войтовик, директор ТОВ «Мрія», Київська обл.  

18:00 Фуршет

З питань участі звертайтесь до організаторів конференції

 

Для комерційних компанійАлла Мироновамоб.: +38 095-692-29-72, тел.: +38 044-287-88-30,

 E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript                                

Для представників сільськогосподарських підприємствНаталія Семенюкмоб. +38 097- 605-55-07, +38 095-612-98-08, 

тел. +38 044-287-88-30, 

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені