Агропром

Національний день свиноферми–2016, який відбувся 4 жовтня в Ірпіні (Київщина), став майданчиком, де свинарі змогли зустрітися з колегами, обговорити «болючі» проблеми галузі, почути відповіді влади на свої запитання та перейняти знання та досвід. Цьогоріч подію відвідали більше 200 учасників. Організаторами Національного Дня свиноферми виступили Асоціація свинарів України й Агроконсалтингова компанія «Дикун».

Після офіційного відкриття заходу розпочався Круглий стіл «Держава і бізнес: співпраця чи протистояння?», який об’єднав найактуальніші питання свинарської галузі. Окрім оподаткування, свинарство стикається й з низкою інших проблем: АЧС  і її наслідки для країни, законодавчі зрушення для спрощення роботи свиногосподарств, рейдерські захоплення господарствДо обговорення долучився й Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий.

Пан Міністр відзначив важливість схожих заходів, коли між представниками бізнесу і держави існує діалог: «Нам потрібно бути постійно в дискусії. Дуже радий, що ця дискусія є і буду сподіватися, що наші можливості, в тому числі для свинарства, будуть розширюватися».

За словами національного експерта ФАО Віталія Башинського, сьогодні у ситуації з поширення африканської чуми свиней в країні маємо негативний факторніхто не готовий прогнозувати, де з’явиться наступний спалах.

«Сьогодні в умовах коли різноманітні хвороби тварин насуваються і з боку ЄС,  і північного сусіда, ми бачимо, що це проблеми не лише України а й світу. Але, якщо  ми не навчимося в цих умовах, залишимося без тваринництва.

Тому, треба розуміти, що АЧС можна подолати лише спільно, кожен у своєму секторі має докласти максимум зусиль.  Рівень загрози щодо потрапляння чуми у присадибні й промислові господарстваабсолютно різний. Найбільший позитив у тому, що останні максимально дотримуються правил біобезпеки і не допускають заносу будь-яких патогенів у своє господарство», — наголосив він.

Зі свого боку, очільник аграрного відомства Тарас Кутовий зазначив, що «Це питання уже підготовлено і винесено на РНБО».

«Дуже важливо сьогодні, щоб ті ідеї, які сьогодні пропонуються Держпродспоживслужбою і Міністерством були обговорені. І щоб ті рішення, які були прийняті, мали позитивне рішення й наслідки», — зазначив він.
Сьогодні криміногенна ситуація в Україні погіршується, а відтак зростає відсоток рейдерських захоплень агропідприємств. Про причини та наслідки розповів Микола Чемезов, старший юрист Юридичної фірми «ОМП»:

«Політичні «ігри» в дерегуляцію мають свої наслідки. Наприклад, Міністерство юстиції спрощує порядок реєстрації: не потрібно печатки, можна нотаріально не засвідчувати статут і т.д. На перший поглядце позитивні зміни, але у вмілих руках ці «подаруночки» стають бомбою вповільненої дії. Тобто, такі прогалини в законодавстві, недалекоглядні рішення про дерегуляцію стають джерелом проблем для тих господарств, які хочуть нормально працювати», — наголосив експерт.

Щоб не стати жертвою рейдерів треба дотримуватися ключових рекомендацій, якими поділився пан Чемезов:
  1. Не брати важливі статутні документ з Інтернету. Крарще проконсультуватися із юрисконсультом чи експертами;
  2. Продумати ефективну модель управління. Щоб усі рішення і навантаження не були зосереджені на одній особі;
  3. Забезпечити публічність і прозорість статуту.
Окрім обговорення нагальних проблем галузі, учасники Національного Дня свиноферми змогли ознайомитися з роботою двох українських свиногосподарств — ТОВ «Дан-Фарм Україна» та ТОВ «Селекційний центр свинарства».
 
«Навчальна» програма заходу передбачала також виступи експертів, зокрема американського фахівця Боба Бокми, який завітав в Україну на запрошення Асоціації свинарів, з метою допомогти українським виробникам свинини визначити рівень захищеності господарств в умовах АЧС.
 
«Надзвичайно радий, що випала можливість взяти участь у такій поді. Добре, коли представники галузі об’єднуються, а коли ще й обговорюють важливі питанняце означає, що галузь розвивається», — зазначив експерт.
 
У своєму виступі, пан Бокма звертав увагу українських свинарів на можливість удосконалення  системи біобезпеки, що в сучасних епізоотичних умовах —  запорука існування бізнесу.
 
«Я поділився кількома найкращими і найгіршими практиками таких аспектів біобезпеки, як транспорт, рампи для відвантаження/завантаження тварин, поділ території господарства та виробничих приму щеня на чисті та брудні зони, харчування персоналу, дезінфекція ферми та робота з працівниками і місцевим населенням для покращення обізнаності щодо АЧС.
 
Маю надію, що це змусило учасників семінару замислитися над тим, наскільки їхня система біобезпеки близька до найвищих стандартів. Для детальнішого аналізу можна буде використовувати розроблений нами опитувальник з біобезпеки, який після остаточних корективів з’явиться у загальному доступі», — підсумував пан Бокма.
 
Президент Асоціації свинарів України розкрив тему, яка цікавить всіх свинарівяк рахувати собівартість виробництва свинини?

Завершилася подія розіграшем цінних призів від партнерів Національного Дня свиноферми.

22-23 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині, пройшли запеклі випробування техніки в, без перебільшення, суворих умовах! «Битва Титанів 2016» зібрала понад 1500 учасників та 70 компаній партнерів.
Понад 100 одиниць техніки представлено в дії! 5 постійно діючих демонстраційних майданчиків: І зонаплуги та глибокорозпушувачі; ІІ зонасівалки; ІІІ зонаобприскувачі та розкидачі; ІV зонаборони та культиватори; V зонакомбайни, жатки, бункери та зерновози.
Не обійшлось і без рекордів: в рамках практичної демонстрації було представлено найбільший в України тринадцятикорпусний плуг, виробництва КУН-Україна. Рекорд офіційно зафіксовано та внесено до єдиного реєстру рекордів України.
Окремої уваги потребує національний британський стенд, в рамках якого учасники ознайомились з сільськогосподарською технікою, ЗЗР, добривами, каталогом британських сільськогосподарських компаній, а також відвідали майстер-клас «Особливості внесення засобів захисту рослин зі спеціальними розпилювачами британського виробництва  компанії HYPRO на базі самохідного оприскувача Househam Sprayer», який провів спеціаліст з технологій застосування засобів захисту рослин Степан Деркач, ТОВ «Сингента».
Також, в рамках національного британського павільйону представлене унікальне шоу телескопічних навантажувачів JCB Loadall 541-70 Agri. Кожен учасник виставки перевірив свої навики управління та взяти участь у розіграші призів. Крім ознайомлення з продукцією та технікою провідних британських компаній, усі відвідувачі дегустували ексклюзивні чайні бленди компанії Ahmad Tea.
Вперше, участь у «Битві Титанів» прийняв державний концерн "УкрОборонПром"! Найсучасніші безпілотні авіаційні систем вітчизняного виробництва, що обладнанні електронними системами з підвищення ефективності обробки землі та вирощування врожаю кружляли над полями «ТАК-Агро» демонструючи усі переваги експлуатації. Продемонстровано технічні характеристики та можливості безпілотників «Observer-S» та «Кречет», «Беркут», «Келеп», «Raven» та безпілотного авіаційного комплексу БпАК-МП-1!
Вразила своїми масштабами демонстраційна зона Автомобільних партнерів. Цьогоріч, на полях «Битви Титанів» були представлені Mercedes-Benz, Toyota, Mitsubishi, Volvo, Renault, VW, Suzuki, SsangYong, УАЗ, ГАЗ, Chevrolet, IVECO. Відвідувачі не просто оглянули автоекспозицію, а особисто протестували усі моделі на щойно зораному полі!
Організаторами заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній Dykun і група компаній «ТАК», за підтримки Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока, НАЦУ «Укрцукор» та Посольства Великої Британії в Україні.

22 вересня 2016 року у Києві відбулася VII Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агенцією AgriEvent спільно з Лейбніц Інститутом аграрного розвитку країн з перехідною економікою (IAMO). Головною метою заходу стало обговорення ключових аспектів, стратегічних рішень і проблем управління аграрним бізнесом в широкому колі представників сектору. У роботі конференції взяли участь біля 300 представників провідних аграрних компаній з України, країн СНД та Європи, міжнародних організацій та наукових установ.

 

Бізнес-день 22 вересня складався з чотирьох пленарних сесій. Про особливості цьогорічної конференції розповів генеральний директор асоціації  «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький: «Сьогодні найважливішим завданням українського аграрного бізнесу є готовність самостійно очолювати процес швидкого впровадження реформ та зміцнення бренду українського АПК. Цього року на конференції всьоме збираються лідери галузі для того, щоб оцінити успіхи за попередній рік, а також визначити цілі та пріоритети на майбутнє. Наша ключова цільпідвищувати ефективність діяльності великих агрокомпаній. Щороку ми збираємо світових експертів, які є визнаними фахівцями в даній тематиці, та надаємо платформу для дискусії між представниками світового агробізнесу. З роками дискусія звелася до обговорення 5 основних факторів, які впливають на вибір стратегії управління агробізнесом: це державна політика, фінанси, технології, менеджмент і суспільство. Всі вони є однаково важливими, і тому ми побудували цьогорічну програму заходу навколо цих елементів».

 

Перша сесія «Стратегія управління агробізнесом: від підприємства до держави» охоплювала теми інноваційних рішень з управління в аграрному бізнесі. Про досвід становленні Бразилії як успішної аграрної держави розповів Густаво Дженкейра, президент Бразильського сільськогосподарського товариства. З 1950 р. Бразилія перетворилася з найбільшого імпортера в найбільшого експортера їжі у світі, стала світовим експортером протеїну (яловичини, птиці і свинини) та стала енергетично самодостатньою. За останній 21 рік загальне сільськогосподарське виробництво країни зросло на 162%, а зерновихна 234%. «Бразилія дає можливість великому і малому агробізнесу виробляти найбільшу кількість продукції для внутрішнього споживання та експорту. Для того, щоб досягти успіху в сільському господарстві, нам довелося чітко врегулювати систему відношень між державою і приватними компаніями. Ми встановили чіткі рамки і правила фінансування, налагодили інфраструктуру та співпрацю з міжнародними ринками. Україна має хороший потенціал, оскільки цьому сприяють природні особливості та вигідне географічне розташування. Якщо правильно організувати роботу та розробити стратегію, можна досягти успіху в аграрному секторі», - розповів Густаво Дженкейра.

На другій сесії «Фінансова ефективність та її передумови» обговорювалися фінансові інструменти та джерела фінансування  агробізнесуОлександр Артюшин, віце-президент Swiss Re Corporate Solutions розповів про те, як управляти ризиками в ланцюгах постачання с.-г. продукції: «Виробник сільськогосподарської продукції постійно стикається з ризиками. Неврожай або серйозне зниження якості аграрної продукції впливають на весь ланцюжок постачання сільськогосподарської продукції. Існує багато способів як ефективно впоратися з ризиками і перетворити їх у можливості. Наприклад, використовувати на регулярній основі хеджування цінових і валютних ризиків. Дуже перспективними можуть бути нові банківські продукти для аграріїв, що передбачають зниження відсоткової ставки в разі неврожаю. Використання ризиків для стимулювання розвитку бізнесу також один з можливих підходів до вирішення проблем».

Під час третьої сесії «Лідерство і менеджмент»  учасники дізналися про те, як компаніям залишатися успішними під час кризи, зокрема  Наталія Хвостова, директор з персоналу та комунікацій в компанії «Кернел», розповіла про інструменти реалізації стратегії компанії завдяки ефективної системи управління. «Перехід від мікроменеджменту до стратегічного системного менеджменту стимулює прогрес і розвиток. Тому для його здійснення ми запровадили Систему управління ефективністю, що ґрунтується на принципах постійного удосконалення. Цілі та завдання системи передбачають переведення стратегії на операційний рівень, узгодженість цілей компанії на всіх рівнях, перехід з реактивної системи управління в проактивний, розвиток внутрішнього підприємництва, залучення персоналу в реалізацію стратегії і процеси внутрішньої ефективності, підвищення результативності, професіоналізму і формування правильної моделі поведінки персоналу, формування і просування когорти мислячих, прогресивних управлінців на всіх рівнях, здатних розвиватися далі. Крім того, надзвичайно важливим для побудови стратегічного системного менеджменту є формування оперативного кадрового резерву, а також виявлення співробітників HiPo (high potential emploees), їх розвиток і просування».

Під час четвертої сесії «Управління земельним банком та ринок землі» мова йшла про побудову ефективного управління земельним банком без ринку землі та найкращі практики управління великим земельним банком.Артем Бєлєнков, директор Smart Farming, розповів про приклад запровадження комплексних систем управління земельним банком у ПАТ «Миронівський хлібопродукт». За його словами сьогодні в Україні склалася унікальна і складна система земельних відношень, при якій від правильного управління землею залежить успішність діяльності будь-якого агрохолдингу. «Якщо ми говоримо про забезпечення довгострокового стійкого зростання компанії, система управління земельним банком повинна лежати на самому нижньому рівні - в «архітектурі» управління підприємством. Вона повинна бути його фундаментом. Проаналізувавши статистику всіх наших проектів, ми дійшли таких висновків: 5% земельного банку щорічно втрачають через неефективну систему управління; 5% - середнє завищення реальних площ полів і земельних ділянок в обліку; 10% фактичної виплати орендної плати йде не за призначенням; 25% земельних активів перебуває у зоні ризику їх втрати», - зазначив Артем Бєлєнков.

Під час останньої «земельної» сесії також пройшло опитування аудиторії з питань регулювання та функціонування ринку землі та відбулася панельна дискусія, в якій взяли участь аграрні виробники, іноземні аграрні економісти, юристи, представники ресурсних компаній, народні депутати та представники Міністерства аграрної політики та продовольства України.

22-23 вересня в с. Степове, Тетіївсього р-н., Київської обл. пройде наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Титанів 2016».

В рамках заходу діятиме шість постійних демонстраційних зон: І зона – плуги та глибокорозпушувачіІІ зона – сівалкиІІІ зона – обприскувачі та розкидачіІV зона – борони та культиваториV зона – гібриди кукурудзиVI зона – комбайни, жатки, бункери та зерновози.

«Практична демонстрація охоплюватиме більше 100 одиниць техніки, яку можна поділити за наступними групами: зернозбиральна техніка (комбайни, жатки, бункери-навантажувачі), ґрунтообробна техніка (плуги, борони, культиватори), сівалки, трактори та інша техніка (обприскувачі, розкидачі добрив, погрузчики)», - коментує керівник проекту Роман Добринський.

В межах експозиційної зони відвідувачі матимуть змогу не лише оглянути зразки техніки, представленої в статиці від провідних виробників та дилерів: KUHN, Pottinger, Vaderstad, Titan Machinery, Case IH, Amaco, Horsch, Iveco, HOUSEHAM, Versatile, Massey Ferguson, Завод Кобзаренка, Агріматко Україна, Агро-Технології груп, ВФК, Яр-степ, Украгроавіа та інші, та й ознайомитись з пропозиціями від насіннєвих компаній: ТАК, Monsanto, Dow Seeds, SumiAgro, Pioneer, Украгроресурс, шинних та паливно-мастильних компаній: Белшина, M-Rad, OKKO.

Унікальний тест-драйв позашляховиків, легкових автомобілів, авто для сільського господарства, а також безліч знижок на свою продукцію представлять «Автомобльні партнери» Битви Титанів 2016: група компаній АІС, Вікінг моторз, Автосоюз, Arma Motors, Mercedes-Benz, Suzuki, Renault, Porsche, Volvo, а також тест-драйв квадроциклів, мотовсюдиходів від Bombardier Recreational Products.

Лише на «Битві Титанів 2016» Ви зможете здійснити «Фінансовий тур» за участі «Фінансових партнерів»: OTP Leasing, ПроКредит Банк та КредоБанк. «Унікальність туру полягає в тому, що в одному місці Ви зможете отримати всю необхідну інформацію стосовно умов кредитування та лізингування сільгосптехніки, а також отримати спеціальні умови та ознайомитись з усіма діючими пропозиціями відразу від трьох провідних банків», - коментують організатори Битви Титанів 2016. Саме такий формат надає унікальну можливість порівняти всі умови, безпосередньо на місці поспілкуватись з представниками усіх банків та вибрати найоптимальніший варіант саме для вашого агробізнесу.

Вперше в «Битві титанів» буде представлено національний павільйон британських компаній, організований Комерційним відділом Посольства Великої Британії в Україні. У «британській зоні» відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з сільськогосподарською технікою, ЗЗР, добривами, широким спектром іншої продукції, каталогом британських сільськогосподарських компаній.

Ще однією унікальною особливістю «Битви Титанів 2016» стане демонстрація найсучасніших безпілотних авіаційних систем вітчизняного виробництва, що обладнанні електронними системами з підвищення ефективності обробки землі та вирощування врожаю від ДП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Понад 100 одиниць техніки в дії, більше ніж 1500 учасників, близько 50 компаній партнерів, за підтримки профільних асоціацій (АВМ, АСУ, ВАР, Укрцукор) – нам є чим Вас здивувати!

Починаючи з 3 вересня ТОВ «Сільські традиції» у блокаді: мітингувальники перекрили всі під'їзні шляхи до підприємства, безпідставно та незаконно вимагаючи припинити його роботу. У результаті гинуть свині, їх немає чим годувати, адже кормовози також не пропускають. Станом на 7 вересня уже зафіксовані випадки канібалізму та перші випадки загибелі тварин від виснаження (100 голів).
 
Штучно створені та задекларовані громадою екологічні проблеми, у яких звинувачують «Сільські традиції», є прикриттям для рейдерського захоплення свинокомплексу, яке носить явно політичне забарвлення. Невідомі хочуть знецінити активи господарства. Інструментом у нечесній боротьбі стали люди і тварини.
 
«Керівництво створило свинокомплекс європейського зразка, яке дотримується екологічних норм, встановлених державними інституціями. Ми почали модернізацію очисних систем гноєстоків. Нам потрібно усього півтора місяця щоб завершити проект. Проте потрапити у господарствонеможливо через блокаду.
 
Намагалися поспілкуватися з мітингувальниками, показати прогрес у роботі, але з нами ніхто розмовляти не захотів. Висувається єдина вимоганегайно закрити підприємство, а свині, якщо не вивезете, то нехай дохнуть», — зазначив заступник директора свинокомплексу Роман Калатур.
 
За словами пана Романа, нині найбільша проблемамасова загибель свиней. Якщо поголів’я не нагодувати, за добу загине 1000 свиней, ще через два-три дні — 6-7 тис. голів. Це призведе до екологічної катастрофи у регіоні (поширення трупної отрути, інфекційних захворювань), оскільки потужностей для утилізації таких об’ємів падежу немає. Та і вивезти трупи тварин неможливо, оскільки всі шляхи перекриті.
 
До прес-конференції долучився науковий керівник науково-екологічної групи «Потенціал-Еко» Володимир Рогов.
 
«„Сільські традиції“ реалізують проект відповідно до екологічних норм. Технологія закладена правильно. З точки зору очисних споруд я можу сказати, що зроблено тільки перша черга. Це приблизно 30%».
 
Президент Асоціації «Свинарі України» озвучив позицію об’єднання щодо таких критичних ситуацій, які, на жаль, не є новиною для українських господарств:
 
«Конфлікт знаходиться в гострій фазі і набув такого резонансу, що важко знайти цивілізовані шляхи вирішення. Однак, позиція асоціації абсолютно чітка і зрозуміла: потрібно вести діалог, переговори і рухатися назустріч один одному, але першочерговонакормити тварин і зупинити негайно використовувати їх як інструмент у боротьбі за контроль над підприємством».


 
 
 

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені