Агропром

22-23 вересня в с. Степове, Тетіївсього р-н., Київської обл. пройде наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Титанів 2016».

В рамках заходу діятиме шість постійних демонстраційних зон: І зона – плуги та глибокорозпушувачіІІ зона – сівалкиІІІ зона – обприскувачі та розкидачіІV зона – борони та культиваториV зона – гібриди кукурудзиVI зона – комбайни, жатки, бункери та зерновози.

«Практична демонстрація охоплюватиме більше 100 одиниць техніки, яку можна поділити за наступними групами: зернозбиральна техніка (комбайни, жатки, бункери-навантажувачі), ґрунтообробна техніка (плуги, борони, культиватори), сівалки, трактори та інша техніка (обприскувачі, розкидачі добрив, погрузчики)», - коментує керівник проекту Роман Добринський.

В межах експозиційної зони відвідувачі матимуть змогу не лише оглянути зразки техніки, представленої в статиці від провідних виробників та дилерів: KUHN, Pottinger, Vaderstad, Titan Machinery, Case IH, Amaco, Horsch, Iveco, HOUSEHAM, Versatile, Massey Ferguson, Завод Кобзаренка, Агріматко Україна, Агро-Технології груп, ВФК, Яр-степ, Украгроавіа та інші, та й ознайомитись з пропозиціями від насіннєвих компаній: ТАК, Monsanto, Dow Seeds, SumiAgro, Pioneer, Украгроресурс, шинних та паливно-мастильних компаній: Белшина, M-Rad, OKKO.

Унікальний тест-драйв позашляховиків, легкових автомобілів, авто для сільського господарства, а також безліч знижок на свою продукцію представлять «Автомобльні партнери» Битви Титанів 2016: група компаній АІС, Вікінг моторз, Автосоюз, Arma Motors, Mercedes-Benz, Suzuki, Renault, Porsche, Volvo, а також тест-драйв квадроциклів, мотовсюдиходів від Bombardier Recreational Products.

Лише на «Битві Титанів 2016» Ви зможете здійснити «Фінансовий тур» за участі «Фінансових партнерів»: OTP Leasing, ПроКредит Банк та КредоБанк. «Унікальність туру полягає в тому, що в одному місці Ви зможете отримати всю необхідну інформацію стосовно умов кредитування та лізингування сільгосптехніки, а також отримати спеціальні умови та ознайомитись з усіма діючими пропозиціями відразу від трьох провідних банків», - коментують організатори Битви Титанів 2016. Саме такий формат надає унікальну можливість порівняти всі умови, безпосередньо на місці поспілкуватись з представниками усіх банків та вибрати найоптимальніший варіант саме для вашого агробізнесу.

Вперше в «Битві титанів» буде представлено національний павільйон британських компаній, організований Комерційним відділом Посольства Великої Британії в Україні. У «британській зоні» відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з сільськогосподарською технікою, ЗЗР, добривами, широким спектром іншої продукції, каталогом британських сільськогосподарських компаній.

Ще однією унікальною особливістю «Битви Титанів 2016» стане демонстрація найсучасніших безпілотних авіаційних систем вітчизняного виробництва, що обладнанні електронними системами з підвищення ефективності обробки землі та вирощування врожаю від ДП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Понад 100 одиниць техніки в дії, більше ніж 1500 учасників, близько 50 компаній партнерів, за підтримки профільних асоціацій (АВМ, АСУ, ВАР, Укрцукор) – нам є чим Вас здивувати!

Починаючи з 3 вересня ТОВ «Сільські традиції» у блокаді: мітингувальники перекрили всі під'їзні шляхи до підприємства, безпідставно та незаконно вимагаючи припинити його роботу. У результаті гинуть свині, їх немає чим годувати, адже кормовози також не пропускають. Станом на 7 вересня уже зафіксовані випадки канібалізму та перші випадки загибелі тварин від виснаження (100 голів).
 
Штучно створені та задекларовані громадою екологічні проблеми, у яких звинувачують «Сільські традиції», є прикриттям для рейдерського захоплення свинокомплексу, яке носить явно політичне забарвлення. Невідомі хочуть знецінити активи господарства. Інструментом у нечесній боротьбі стали люди і тварини.
 
«Керівництво створило свинокомплекс європейського зразка, яке дотримується екологічних норм, встановлених державними інституціями. Ми почали модернізацію очисних систем гноєстоків. Нам потрібно усього півтора місяця щоб завершити проект. Проте потрапити у господарствонеможливо через блокаду.
 
Намагалися поспілкуватися з мітингувальниками, показати прогрес у роботі, але з нами ніхто розмовляти не захотів. Висувається єдина вимоганегайно закрити підприємство, а свині, якщо не вивезете, то нехай дохнуть», — зазначив заступник директора свинокомплексу Роман Калатур.
 
За словами пана Романа, нині найбільша проблемамасова загибель свиней. Якщо поголів’я не нагодувати, за добу загине 1000 свиней, ще через два-три дні — 6-7 тис. голів. Це призведе до екологічної катастрофи у регіоні (поширення трупної отрути, інфекційних захворювань), оскільки потужностей для утилізації таких об’ємів падежу немає. Та і вивезти трупи тварин неможливо, оскільки всі шляхи перекриті.
 
До прес-конференції долучився науковий керівник науково-екологічної групи «Потенціал-Еко» Володимир Рогов.
 
«„Сільські традиції“ реалізують проект відповідно до екологічних норм. Технологія закладена правильно. З точки зору очисних споруд я можу сказати, що зроблено тільки перша черга. Це приблизно 30%».
 
Президент Асоціації «Свинарі України» озвучив позицію об’єднання щодо таких критичних ситуацій, які, на жаль, не є новиною для українських господарств:
 
«Конфлікт знаходиться в гострій фазі і набув такого резонансу, що важко знайти цивілізовані шляхи вирішення. Однак, позиція асоціації абсолютно чітка і зрозуміла: потрібно вести діалог, переговори і рухатися назустріч один одному, але першочерговонакормити тварин і зупинити негайно використовувати їх як інструмент у боротьбі за контроль над підприємством».


 
 
 

Упродовж останніх 10 років українська галузь свинарства переживає відродження. Про це повідомив президент Асоціації свинарів України під час прес-конференції в УНІАН.

«Якщо до 2000 року галузь «падала у прірву» і виникали побоювання, що Україна стане імпортозалежною щодо свинини, нині можна констатувати, що галузь вийшла з «крутого піке». Останні 10 років спостерігається стійка динаміка зростання галузі, зокрема промислового свинарства перш за все», — зазначив очільник об’єднання.

За словами пана Лози, зараз в Україні будуються нові свинокомплекси, а вже існуючі проводять ґрунтовну реконструкцію і модернізацію, оновлюють поголів’я тощо. Відтак, ці підприємства стають на один щабель з європейськими та світовими виробниками свинини за технологічними показниками та рівнем біобезпеки.  

«Не зважаючи на складну ситуацію у минулому році й особливо у І півріччі 2016-го, можна констатувати, що галузь витримала важкий період (пов’язаний з кон’юнктурою ринку і ціновими коливаннями) і продовжує поступальне зростання», — додав Артур Лоза.

Спираючись на дані статистики, президент Асоціації зауважив, що зростання кількості поголів’я свиней спостерігається у промисловому секторі.  За його словами, підприємства, які працюють на промисловому рівні, відповідають вимогам безпечності виробництва свинарської продукції  і можуть виробляти конкурентну свинину.

Експерт відзначив і проблеми галузі. Серед них — поширення африканської чуми свиней регіонами країни.

 
Прес-служба Асоціації «Свинарі України»

 Конференція "Точне землеробство — 2016" відбудеться7–8 вересня 2016 року

вересняготельно-ресторанний комплекс  «Козацький стан»

(м. Київ, Бориспільське шосе, 18 км)

8 вереснядемонстрація сільськогосподарської техніки на полях компанії «Агро-регіон»

(Київська обл., Бориспільський р-н, с. Сеньківка)

 

ПРОГРАМА

7  вересня

 

8:00–8:45Реєстрація учасників/ ранкова кава

8:45–9:00Відкриття конференції (вітальне слово від організаторів)

 

9:00–9:30 Методичні питання використання безпілотників у сільському господарстві України

Доповідач: Максим Солоха, канд. геогр. наук, завідувач лабораторії інструментальних методів дослідження ґрунтів, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського»

9:30–10:10 Система інформаційного менеджменту Connected Farm ― використання в Україні

Доповідач: Сергій Демиденко, представник компанії Trimble

10:10–10:40 Використання метеостанцій для визначення точної потреби в поливі на зрошуваних землях

Доповідач: Дмитро Жмак, молодший гідротехнік, АТФ «Агро-Діло»

10:40–11:10 Технічні засоби для точного землеробства

Доповідач: Борис Онищенко, канд. технічних наук, менеджер з питань регіонального розвитку «КУН-Україна»

 

11:10–11:30Перерва на каву

 

11:30–12:00 Нова система AimCommand на обприскувачах від Case IH

Доповідачі: Анатолій Мацюк, продукт-менеджер Case IH

                     Чорнонос Микола, спеціаліст із систем точного землеробства Case IH

12:00–12:30Cупутникові технології в точному землеробстві

Доповідач: Інесса Вурей, представник компанії Geosys

12:30–13:15 Як точне землеробство дозволяє заробляти

Доповідач:Олег Гладкий, директор з виробництва ТОВ «Світанок Старі Маяки», Одеська обл.

13:15–13:45Етапи впровадження і практика використання елементів точного землеробства в Україні

Доповідач: Ярослав Бойко, керівник компанії «АгріЛаб»

13:45–14:15 Програмні продукти: від аналізу до прийняття рішення

Доповідач: Артем Бєлєнков, представник компанії Smartfarming

 

14:15–15:00Обід

 

15:00 15:30 Експлуатація систем точного землеробства в ТОВ «Урожайна країна»

Доповідач: Сергій Ярошенко, інженер з радіонавігації та радіолокації ТОВ «Урожайна країна»

15:30–16:00  Досвід використання точного землеробства,  ТОВ «Журавське», Черкаська обл.

Доповідач: Володимир Іващенко, директор  ТОВ «Журавське»

16:00–16:30Актуальні питання безпеки земельного банку

Доповідач: Микола Струць, партнер, адвокат, арбітражний керуючий  AO IMG Partners

16:30–17:00Системи моніторингу і контролю – єдиний шлях до ефективності

Доповідач: Володимир Бабій,заступник керівника управління з питань ІТ, UKRLENDFARMING PLC

17:00–17:30Досвід застосування систем точного землеробства в «Баришівській зерновій компанії»

Доповідач: Віктор Безсмертний, директор ТОВ» Баришівська зернова компанія»

17:30–18:00Практичний досвід застосування технологій внесення змінних норм агроресурсів: технологічні та технічні рішення

Доповідач: Костянтин Шитюк, керівник служби моделювання і моніторингу технологій в рослинництві, дивізіон Агробізнес, «КЕРНЕЛ»

 

18:00 Фуршет

 

 

8  вересня

 

        8:00  Виїзд на поля компанії «Агро-Регіон»  (ресторанний комплекс «Козацький стан»)

        8:30–8:45 Ранкова кава

        8:50Вітальне слово від представника компанії «Агро-Регіон»

        8:55 Вітальне  слово від організаторів конференції

        9:00–11:30Демонстрація техніки і обладнання від компаній:  «КУН Україна», «CASE IH», «Ведерстад», 

                            Trimble, «АгріЛаб», Smartfarming, Geosys

       11:30–12:30  Обід в полі

       12:30 Трансфер до Києва (готельно-ресторанний комплекс «Козацький стан»)

 

 

БІЗРЕЛІЗ - НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Як за кілька років неприбуткове підприємство перетворилось на стратегічного партнера фірми «Danone» та збільшило надої корів з 9-ти до 32-х літрів, розповіли на "Дні французької молочної ферми" у СТОВ «Ломовате»  у селі Сагунівка Черкаської області

Організаторами заходу виступили Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та компанія Dykun за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та посольства Франції в Україні.

Шість років тому СТОВ «Ломовате» стало частиною французької компанії «Євраліс». У 2010 році надій на корову становив всього лиш 9 л молока в день, нині він зріс більше, ніж утричі — 30 л. Понад 400 учасників приїхали дізнатися, як французам вдалося досягти такого успіху у молочному бізнесі за такий короткий період.

"Все дуже просто. По-перше, це кормова база. Можу сказати, що на 50% молочна продуктивності залежить від якісного силосу, де важливим є вибір силосного гібриду. По-друге, це техніка, за допомогою якої ви заготовляєте та роздаєте корми. По-третє, це важка праця всіх людей, які працюють на цій фермі", — розповів генеральний директор ТОВ "Євраліс Семенс Україна" Володимир Яковчук. "Що в корови на язиці, те й і в молоці. Корми вирощуються на площі близько 2000 гектарів - це гібриди кукурудзи, соняшника, сої", - говорить менеджер комплексу Кріс Франкен.

Як зменшити втрати надоїв корів, розповів представник компаній "Агровет" Ігор Петренко: "Щодня від шкідників корова втрачає до 1 літри молока. На підприємстві 400 корів, що дояться, а отже 400 літрів втрат молока щодня. Та підприємство знайшло вихід. Зараз корівники обробляються спеціальним препаратом від мух, прямо в присутності тварин, адже він не є шкідливим для їх здоров’я. В приміщені та на тілі корови препарат тримається більше тижня".

В рамках заходу учасники мали змогу відвідати молочну ферму і дізнатися про технології, які тут використовуються, відвідати демонстрацію сільськогосподарської техніки у полі, показове збирання врожаю люцерни, а також побачити усі гібриди кукурудзи, соняшнику, сорго та сої компанії "Євраліс". "Подібні заходи - це гарна можливість підглянути щось нове для себеЦьогоріч зацікавили сорти французької селекції, тому що до  цього часу ми ними не користувалисьПобачивши на живому прикладі, як вони пристосувались до українських ґрунтів, задумались над тим, щоб почати вирощувати їх у себе", - заявила заступник директора ПСП «Лідер» Галина Мигей.

Заключним у програмі Дня французької молочної ферми був перший в Україні показ корів голштинської породи, яких упродовж місяця готували до цього французькі спеціалісти. Голштинська порода є найбільш поширеною в Європі та за своєю біологічною особливістю, при правильному утримані та харчуванні, здатна давати до 40-ка літрів молока на день.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені