Агропром

Компания Syngenta выступит генеральным спонсором седьмой международной конференции «Яблочный бизнес Украины-2017», которая состоится в г. Киев 17-18 августа.

На сегодняшний день Syngenta по праву считается ведущей компанией на мировом агрохимическом рынке. Целью компании Syngenta в Украине является предложение комплексных решений для украинских аграриев и партнерство, которому отдают предпочтение украинские и международные компании. Компанию Syngenta отличает высококачественная продукция, интегрированный подход к решению поставленных задач и использование преимуществ сельского хозяйства Украины.

В рамках конференции специалисты Syngenta представят новинки и уже зарекомендованные препараты для яблочного бизнеса и предоставят личные консультации для заинтересованных производителей.

Во второй день работы конференции состоится практический бизнес-тур в одну из ведущих компаний страны – ООО «Украинский сад», где участники на практике ознакомятся с современными подходами к ведению яблочного бизнеса.

Организатором конференции выступает проект «АПК-Информ: овощи  и фрукты». В конференции примут участие более 200 делегатов из 10-12 стран мира. Основная аудитория конференции: производители яблок (более 50%), перерабатывающие предприятия, представители оптовой и розничной торговли, поставщики МТР и оборудования, поставщики посадочного материала и агрохимии, специализированные СМИ и др.

25 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Дніпро» відбулася прес-конференція на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку».

Це конкурс мікрогрантів, реалізація якого відбуватиметься за підтримки ПАТ «Миронівський хлібопродукт», який представляє Олег Васецький, директор ТОВ «НВФ «Урожай». Координатором конкурсу у Черкаській області буде Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО».

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Проект буде реалізований у селах Канівського, Черкаського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, та Катеринопільського р-нів Черкаської області.

У конкурсі можуть взяти участь бізнес-проекти, підготовлені безпосередньо сільськими жителями або некомерційними організаціями.

У нас – українців, існує певний стереотип мислення. Він є продуктом Радянського Союзу та нашого пострадянського життя. Чомусь ми завжди чекаємо, що держава вирішить за нас усі проблеми, забезпечить усім необхідним для комфортного життя. Такий світогляд не відповідає реаліям 21-го століття. Він повністю перекреслює громадянське суспільство та будь-яку ініціативу, що йде знизу – від людей. Тому тільки змінивши наш пострадянський світогляд на мислення самодостатньої та ініціативної людини, ми зможемоподолати кризу всередині кожного з нас. Не варто чекати на допомогу зверху. Кожному потрібно діяти сьогодні на його власному індивідуальному рівні, –наголошує Олег Васецький, директор ТОВ «НВФ «Урожай».

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 30 червня  2017 року.

На першому етапі реалізації проекту «Село.Кроки до розвитку» конкурсантів навчать соціальному проектуванню, підготовці заявок та необхідної документації, а також основам підприємницької діяльності.

Конкурс передбачає 24 гранти (безповоротну фінансову допомогу), вартістю 40 000 грн кожен.

Загалом буде відібрано 24 переможця. Тобто, створено нових 24 види малого бізнесу, спроможних давати гідну роботу і дохід їх засновникам та найманим працівникам. Переконаний, що саме на таких ініціативах і мають будуватися наші спільні зміни, –розповідає Олег Васецький.

 

Анатолій Рекун наголосив на основних складових проекту. «Проект має бути прибутковим та нести в собі соціальну важливість для громад та жителів сіл, а саме – надання нових робочих місць, передача досвіду реалізації проекту, матеріалів та продуктів, які буди створені  в процесі виконання проекту.»

 

Нагадаємо, що минулого року даний проект вже був реалізований в трьох районах Черкаської області. В результаті  10 грантерів отримали безповоротну фінансову допомогу. Протягом 2017 року МХП реалізує конкурс мікрогрантів у двох областях – Черкаській та Вінницькій, поступово розширюючи географію проекту у місцях своєї присутності.

 

З конкурсною документацією та умовами участі в конкурсах ви можете ознайомитися на сайті http://www.ango.org.ua/selo-kroky-do-rozvytku/http://www.ango.org.ua/selo-kroky-do-rozvytku/

Академік аграрних наук України та Франції, радник з питань сільського господарства Жан-Жак Ерве підтримує реформи Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового та переконаний, що вони принесуть дієві результати.

«Перші стратегічні кроки завжди робити дуже складно. Потрібно визначитися у базових речах. Але Тарас Кутовий здійснив ці кроки у виробленні стратегії, де мирно співіснують усі виробники – великі, середні й малі. Ще мало часу пройшло, але задум – правильний», - відмітив Жан-Жак Ерве в інтерв'ю одному з видань.

За словами академіка, одна з найскладніших реформ у будь-якій країні – земельна. Але саме вона дуже важлива для подальшого економічного розвитку. Показником якісного запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення стане збільшення кількості малих та середніх виробників.

«Правильним рішенням буде відкривати ринок землі поступово. Не треба із цим поспішати, доки економічна ситуація не стабілізується. Щоб побачити ефект від земельної реформи, потрібно щонайменше 5-7 років», - зауважив Жан-Жак Ерве.

Як відмітив Жан-Жак Ерве, іноземні інвестори підтримують європрагнення України. У цьому контексті важливо, що Україна сьогодні робить фокус на органічну продукцію, адже у Європі розуміють її цінність.

«Правильно, що зараз розпочався рух у бік посилення законодавства з виробництва органічних продуктів та зближення європейських та українських стандартів органічної якості. З одного боку, це посилить шанси виробників у Європі, а з іншого – розширить географію цієї української продукції у світі», - додав Жан-Жак Ерве.

Конференція "ЕЛЕВАТОР-2017" відбудеться 22 березня у готелі «Либідь» (м. Київ, пл. Перемоги, 1).

             23 березня екскурсія на СТОВ «Росія»,с . Ромашки, Рокитнянський  р-н, Київська обл.

ПРОГРАМА

8:00–8:50 Реєстрація учасників

8:50–9:00 Відкриття конференції — вітальне слово від організаторів

 

9:00–9:30 Інфраструктура зберігання та продажу зерна: сучасний стан,

динаміка, перспективи

Доповідач: Ярослав Левицький, компанія «ПроАгро»

9:30–9:50 Зерносушильні  комплекси на пару

Доповідач: Максим Корчомний, представник компанії «БОЕЗ Україна»

9:50–10:10 Зерносушарки Bonfanti

Доповідач: Джанлука Бонфанті, директор компанії Bonfanti

10:10–10:30 Металеві силоси для зберігання зерна

Доповідач: Максим Корчомний, представник компанії «БОЕЗ Україна»

10:30–11:00 Вимірювання вологості та рівня зернових продуктів.

Автоматизація зерносушарок

Доповідачі: Сергій Шмід, провідний інженер компанії «КСК Автоматизація»;

Роман Свідзинський, спеціаліст з автоматизації та ПЛК компанії «КСК

Автоматизація»

11:00–11:30 Українські та світові тренди в будівництві елеваторів

Доповідач: Олексій Харсун, експерт ринку

 

11:30–11:45 Перерва на каву

 

11:45–12:15 Оптимізація керування елеватором за застосування технологій

компанії TORNUM

Доповідач: Віталій Фіцик, головний інженер проектів ТОВ «ТОРНУМ»

12:15–12:45 Енергоефективний елеватор

Доповідач:Дмитро Зозуля, директор компанії «Ренерго»

12:45–13:15  Небулізація Pirigrain 50 як прогресивний метод інсектицидної обробки зерна для довготривалого зберігання

Доповідач: Михайло Косюхно, директор ТОВ «Сожам Україна»

13:15–13:45 Керування в елеваторному бізнесі. Менше персоналу — менше крадіжок

Доповідач:Олег Колгозенюк, експерт ринку

13:45–14:15 Шляхи оперативного збільшення потужностей для зберігання зерна

Доповідач: Володимир Крутько, директор компанії «АГ-БАГ Україна»

 

14:15–15:00 Перерва на обід

 

15:00–15:30 Унікальний в Україні досвід створення й експлуатації зерносушарки на соломі

Доповідач: Юрій Бабійчук, ГК «Зерносвіт»

15:30–16:00 Природний газ, пропан-бутан, ЛПГ: чим сушитимемо?

Доповідач:Олександр Сиренко, консалтингова компанія UPECO

16:00–16:30 Будівництво елеватора власними силами

Доповідач: Володимир Іващенко, ТОВ «Журавське»

16:30–17:00 Досвід Групи компаній «Агротрейд» в експлуатації елеваторного господарства

Доповідач:

17:00–17:30  Зберігання, переробка, експорт: досвід КХП у налагодженні експорту борошна

Доповідач: Тетяна Шкода, ТОВ КХП «Талне»

17:30–17:45  Підготовка елеваторів до зберігання нового врожаю. Фітосанітарні вимоги

Доповідач:Тамара Підберезняк, президент ВГО «Фумігаційна Асоціація»

 

17:45 Фуршет

 

Програма 23 березня:

 

08:00 – виїзд до СТОВ «РОСІЯ». На всіх бажаючих буде чекати комфортабельний автобус

             біля готелю  «Либідь»

09:30 – 11:00  – екскурсія. Буде продемонстровано обладнання власної компоновки, його

              ефективність та економічність.

11:00 – виїзд до Києва ( готель «Либідь»)

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Ів Піке відповідатиме за підозділ Crop Science в Україні, додатоково до своїх обов’язків в ролі керівника регіону СНД підозділу Crop Science в Росії.

«Я радий очолювати команду CropScienceв Україні. Я бачу Україну як надзвичайно важливу країну з великим потенціалом для всього Європейського регіону. Я впевнений, що наші міжнародні інноваційні продукти та рішення допоможуть українським аграріям дасягти високих показників врожайності», - прокоментував Ів Піке.

Ів Піке закінчив Льовінській Університет (KatholiekeUniversiteitLeuven, Брюссель, Бельгія), де отримав диплом агронома і ступінь в галузі управління виробництвом.

Ів Піке почав свою кар'єру агрономом в дистриб'юторській компанії, де відповідав за один з регіонів Бельгії. З 1996 - 1998 рік Ів Піке працював в компанії DuPont, де очолював відділ маркетингу та продажів у франкомовній частині Бельгії.

У 1998 році перейшов в компанію Rhone-Poulencна посаду директора з продажу. Два роки по тому в результаті злиття утворилася компанія AventisCropScience, де Ів Піке керував цим же напрямом.

У 2002 році Ів Піке перейшов в Bayerна позицію керівника відділу продажів, а пізніше ще й відділу логістики. З 2009 по 2012 роки очолював BayerCropScienceв Румунії. У 2012 році Ів Піке був призначений керівником BayerCropScienceв Північному СНД: Росія, Білорусія, Казахстан. З березня 2017 року до зони його відповідальності входить також аграрний підрозділ ТОВ «БАЙЄР» в Україні.

Байєр: наука заради кращого життя

Байєр – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме – охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року).

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені