Агропром

Актуальність проблеми  продовольчої безпеки не знижується ні зі зміною світової політичної системи, ні з науково-технічним прогресом світової цивілізації, а залишається однією із найважливіших сучасних проблем. Цю проблему останніх 50 років намагаються вирішити як науковці та світові організації, так і представники влади та бізнесу з різних країн. Та ще останнім часом міграційна проблема захопила майже весь світ.

Традиційно щороку, напередодні Всесвітнього дня продовольства AGROPORT разом з ФАО зібрали круглий стіл «Змінимо майбутнє міграційних потоків – інвестиції в продовольчу безпеку і розвиток сільського господарства».  Метою цього заходу стало обговорення допомоги учасникам глибше зрозуміти нові рекомендації ФАО та міжнародні стандарти.

Проблема сьогодення майже у всіх країнах - це міграція. Причини різні: возз'єднання з сім'єю, пошуки хорошої роботи, набуття нового досвіду або початку кращого життя. За статистикою у 2015 році мігрантом став кожен сьомий житель планети. Найбільш вразливими є жителі сільської місцевості, більш ніж 75% селян залежить від сільського господарства чи іншої діяльності в сільській місцевості.

В ході круглого столу ФАО наголосила, що одним із пріоритетних напрямків повинен стати розвиток сільських територій. Це допоможе частково усунути фактори, які змушують людей переміщатися, шляхом створення для молодих людей можливостей для господарської діяльності і робочих місць, не пов'язаних із землеробством (наприклад, невеликих підприємств з виробництва молока або птиці, харчової переробки або садівництва). Також це вплине на посилення продовольчої безпеки.

«AGROPORT цікава площадка, де є можливість говорити про нагальні проблеми як світові, так і українські. Особливу увагу сьогодні приділяємо проблемам зв’язаними з розвитком сільських територій та міграційним потокам. ФАО починає впроваджувати ряд серйозних проектів направлених на вирішення або спрощення проблем людей, які вимушені мігрувати», - розповів Михайло Малков, координатор програм розвитку ФАО в Україні.

ФАО стверджує, що міграція може стати хорошим способом поширення нових знань, навичок або робочої сили, що сприяє прискоренню економічного зростання в різних регіонах України або навіть в новій країні, при умові що така міграція буде добровільна, а не вимушена! ФАО працює над тим, щоб дати людям можливість вибору і усунути ряд корінних причин міграції, включаючи голод, злидні і наслідки зміни клімату.

«З 2015 року  особливу увагу приділяємо міграційним проблемам у Східних регіонах України. Наша програма націлена на те, щоб люди, які вимушені були змінити місце свого проживання,  могли повністю використати свій потенціал на новому місті. Щоб зайнятість в сільському господарстві відволікала їх від нагальних проблем.  Адже розвиток сільських територій більшою мірою пов'язаний з сільським господарством»,- зазначив Фаррух Тоїров, координатор програм ФАО з реагування у надзвичайних ситуаціях в Україні.

Ще одне з питань, яке було підняте при обговоренні на круглому столі це інфраструктура продовольчого ринку в Україні. Проблема полягає в тому, щоінфраструктура продовольчого ринку України  є недостатньо розвинутою. А тому виникає ряд ускладнень майже у всіх робочих процесах. АПК потребує ефективного створення умов досконалої інфраструктури, найбільш проблематичні це банківська система та логістична. Саме ці елементи інфраструктури АПК повинні забезпечувати вільне просування сільськогосподарської сировини і продовольства в межах держави та за її межами. Та як показав досвід минулих років реформи в цих сферах впроваджуються досить повільно. Багато проблем залишились не вирішеними.

 

 

«Львівщина приваблива для жителів всієї України з точки зору міграції, як в сільськогосподарському так і в географічному, культурному та інших напрямках. Але існує велика проблема з сезонною трудовою міграцією закордон. Цьому сприяють очевидні фактори: близькість до кордонів, безвізовий режим, та різниця в заробітних платах.  Ці всі проблеми ми розуміємо, але конкретних шляхів вирішення на сьогодні немає. Єдиним варіантом ми вважаємо це підтримка розвитку аграрних бізнесів», - зауважила Наталя Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної  державної адміністрації.

ФАО також висловила активну підтримку в створенні ефективних та сталих ланцюгів доданої вартості за участі малих та середніх агро виробників, та розвитку аграрних бізнесів.

«Агросектор є ключовим напрямком у Східному регіоні, а саме в Харківській області. Цьому сприяє як географічне положення, так і родючі ґрунти. Великою перевагою є наявність потужного наукового потенціалу. Але є ряд проблем, які значно впливають на розвиток сільського господарства. Такі як: логістика, оновлення технічного обладнання, земельна реформа та ін. Пріоритетна задача на сьогодні це реформувати АПК України та залучати інвестиції в розвиток нашого регіону та України в цілому», - підкреслив Олександр Нездюр, директор департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Також був презентований південний регіон України, де перший раз стартуватиме AGROPORTу 2018 році.

«Херсонська область перша в Україні запровадила органічне землеробство. Як то кажуть, Крим дивиться на Україну через Херсон. Ми намагаємось створити сприятливі умови для життя в нашому регіоні. Є програма підтримки молоді з сільських районів мешкання. Ця програма спрямована на надання можливості  отримати безкоштовно вищу аграрну освіту. Є багато переваг та умов для ведення бізнесу. До речі, у нас прекрасне авіасполучення з широкою картою покриття, як по Україні, так і закордон. Перші показники нашої праці - це регулярні візити потенціальних інвесторів до нашого регіону, адже інвестувати у нас є куди!», - презентував свій регіон Євген Рищук, заступник Херсонської обласної державної адміністрації.

Ну круглому столі було підняте ще одне нагальне та важливе питання євроінтеграції проектів АПК,  та підтримка цих проектів з боку Міністерства АПК. Законодавча складова євроінтеграції агропромислових проектів  - це ключ до реформування галузі відповідно до вимог, принципам і стандартам, прописаним в Угоді про Асоціацію з Європейським Союзом. Міністерство аграрної політики і продовольства України, відповідальне за розвиток галузі, бере активну участь не тільки в налагодженні виробництва і експорту сільськогосподарської продукції, а й в законодавчій діяльності.

«Дякую AGROPORT, що зібрали та представили різні регіони України з різним потенціалом та проблемними ситуаціями. Сьогоднішній діалог важливий для всіх присутніх, бо проблеми, підняті сьогодні актуальні і вимагають особливої уваги. Хочу звернути увагу на те як змінюється думка в регіонах, відмирають залишки радянської ментальності. Глобально змінюється середовище у регіонах, з’являється прогресивне бачення розвитку», - підсумувала вищесказане Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції.

Одним з найважливіших факторів у досягненні успіху в Сталому розвитку є приватно-державна співпраця. Держава повинна забезпечити формування соціального діалогу. Тільки у співпраці Держави та бізнесу можливе швидке та ефективне проведення структурних реформ, забезпечення економічного зростання, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності.  Подолання бідності шляхом ефективної зайнятості населення, високої вартості робочої сили, накопичення людського і соціального капіталу, розвитку підприємницької активності населення, зміцнення середнього класу, підвищення соціальних стандартів і гарантій, а також надання необхідної соціальної підтримки вразливим групам населення.

«В цьому році ми стали партнерами з ФАО по проекту спрямованому на боротьбу з ерозією ґрунтів, відновлення стану лісосмуги. Ці проекти одні із важливіших для нас. 174 країни купують харчі вироблені в Україні. Але потенціал як врожайності, так і експорту набагато більший за сьогоднішній. Для реалізації цих амбітних цілей Україні не вистачає інвестицій», - з боку агробізнеса підсумував Джон Шморгун, президент AgroGeneration

Особливу увагу необхідно приділити створенню сприятливого інвестиційного клімату за рахунок підняття репутації України на світовому ринку, до такого висновку дійшли всі спікери цього заходу.

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки FAO і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією FAO і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів Харкова і Львова. Організатор форуму: консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН (ФАО) є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз. Штаб-квартира ФАО знаходиться в Римі (Італія), а представництва організації розташовані в більш ніж у 130 країнах. Організація сприяє встановленню партнерських відносин між урядами, бізнес-об'єднаннями, громадянським суспільством і приватним сектором в сфері продовольчої безпеки і розвитку сільського господарства.

Всесвітній день продовольства (WorldFoodDay) щорічно відзначається у всьому світі 16 жовтня, на честь заснування Всесвітньої продовольчої організації (FAO). У 2016 році святкування було присвячено темі зміни клімату у всьому світі, і, відповідно, змін у сільському господарстві та виробництві продуктів. На всіх континентах і у всіх країнах-членах ООН WDPвідзначається тематичними конференціями, семінарами та спеціальними акціями із залученням профільних фахівців і широкої громадськості..

Розміщено на правах партнера

Майже половина аграріїв, які взяли участь в опитуванні «Чи були ви жертвою рейдерів?» Agravery та Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР), піддавалися атакам рейдерів — 43%. З них 50% с/г підприємств знаходяться в центральному регіоні, 33% — на півночі та 17% — на півдні України.

40% атак сталися в червні, у квітні, березні і січні — по 20%. До опитування долучилися 46 аграріїв.

6 вересня у Броварях ВАР організовує Антирейдерський форум, під час якого презентуватиме реальний досвід боротьби з рейдерами. Учасники почують:

• виступи власників агропідприємств, які зуміли протистояти рейдерам;
• юридичні поради — інструкція на випадок позаштатних ситуацій;
• методи боротьби з податковим свавіллям в агросекторі;
• боротьба з рейдерством на законодавчому рівні;
• силові аспекти боротьби з рейдерством;
• методи «профілактики» рейдерських атак;
• система «раннього оповіщення» та захисту активів.

На форумі будуть розібрані приклади рейдерських атак на аграріїв, які сталися влітку цього року на аграріїв.
 
Власники підприємств детально розкажуть про всі етапи рейдерської атаки, здійсненої на них, юристи і силовики про вжиті заходи. Таким чином, на реальних прикладах аграріям розкажуть про методи «профілактики», систему «раннього оповіщення», захисту активів і дадуть перелік конкретних кроків, якщо рейдери вже на полі.
 
Окремо буде розбиратися тема податкового свавілля в агросекторі, аграріям представлять ефективні методи боротьби, опрацьовані на прикладах інших підприємств.
 

Седьмая международная конференция «Яблочный бизнес Украины-2017» начнет работу уже на следующей неделе - 17 августа - в конференц-зале отеля Ramada Encore Kiev, сообщает организатор события, «АПК-Информ: овощи и фрукты».

Обратите внимание! Заявки на участие в ведущем событии яблочного сектора страны будут приниматься до 14 августа включительно, а для производителей яблок действуют специальные условия участия.

Организатор мероприятия также сообщает, что предварительный список участников будет доступен на официальном сайте конференции начиная с 11 августа, а за последнюю неделю к делегатам события присоединились такие компании, как ТД «Золотая миля», ОС «Украинская ассоциация садоводства и ягодничества», ООО «Ай Ти Си Групп», ООО «ЕФТ Плюс», ООО «ТТрейд», ООО «Сады Карловщины», ООО «АТБ-Маркет», ООО «Аграна Фрут Лука», Представительство Horizon Capital Advisors, ООО «Агро-Фокус», ООО «Аврора», ФХ «Тандем-Агро», ДП «Зееландия», ООО «ДСВ Логистика», ООО «Д’Артур Трансконсалт», ФХ «Подсолнух», ООО «Предприятие «Поиск», ООО «Обрий», ИП «Ниф Агро Поставка», ООО СПП «Лана», ООО «Таврия-В», ООО «Сады Днепра», ООО «Фруктовый проект», ООО «Розетта Агро», ЧП «Родонит», ЧП «Подольское яблоко», Easytrading, ООО «Пак-Трейд», ОРСП Столичный, ООО «ВИТЕО», CEI Wholesale Markets Foundation, ООО «Петруцалек», ООО «ЭМКО», ООО «Флора-Запад», ОРСП Шувар, Группа компаний VITAGRO, «Буковинский сад» Сварог Вест Групп, Organic Business School и мн.др.

Организатором конференции выступает проект «АПК-Информ: овощи и фрукты». Генеральный спонсор мероприятия – компания Syngenta. Технологический спонсор конференции – компания «Инсолар-Холод». Конференция проводится при поддержке ДП «Голланд Плант Украина» и Ассоциации «Укрсадпром». Партнер бизнес-тура – ООО «Украинский сад». Генеральным медиа-партнером события выступит журнал «Садоводство и Виноградарство. Технологии и Инновации». Эксклюзивный медиа-партнер конференции – журнал «Овощи и фрукты». Специальный медиа-партнер – журнал «Пропозиція».

Чтобы присоединиться к зарегистрированным делегатам, необходимо заполнить регистрационную форму. Программа конференции и условия участия опубликованы на официальном сайте события.

 

По вопросам участия в конференции обращайтесь в оргкомитет события:

+380 96 5836323 – Евгений Кузин

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

+380 96 4337857 – Александра Манько

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

РОЗМІЩЕНО НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Программа седьмой международной конференции «Яблочный бизнес Украины-2017» полностью сформирована и доступна на официальном сайте события, сообщает проект «АПК-Информ: овощи и фрукты», организатор мероприятия.

Мы напоминаем, что конференция состоится 17-18 августа в г. Киев, а заявки на участие принимаются до 14 августа включительно.

Пленарная работа 17 августа пройдет в конференц-зале отеля Ramada Encore Kiev в рамках следующих презентаций и обсуждений:

- Рынок яблок в Украине в сезоне-2017/18. Прогноз производства и цен на новый сезон - Александр Хорев, руководитель проекта «АПК-Информ: овощи и фрукты»

- Состояние органического садоводства в Украине и потенциал экспорта органических яблок в ближайшей перспективе - Елена Ракова, исполнительный директор ОО "Органическая Украина"

- Ситуация на яблочном рынке ЕС и других европейских стран: прогноз производства на 2017 г. от WAPA (по результатам Prognosfruit 2017) - Евгений Кузин, менеджер ВЭД проекта «АПК-Информ: овощи и фрукты»

- Глобальные тенденции в яблочном бизнесе. Перспективы экспорта яблок из Украины - Андрей Ярмак, экономист инвестиционного центра FAO, Италия

- Как эффективно защитить садовые культуры от вредителей и болезней - Владимир Воеводин, технический эксперт по специальным культурам компании Syngenta

- Техника в яблочном бизнесе. Обоснование минимального обеспечения хозяйства - Виктор Колесник, директор, ООО «Агростар»

- Портрет производителя яблок в Украине. Результат детального анализа хозяйств - Мария Лакеева, аналитик проекта «АПК-Информ: овощи и фрукты»

- Грушевый сад, как отдельный обоснованный инвестиционный проект. Технологии, сорта, каналы сбыта - Валентина Лановенко, Президент Академии Органического Садоводства Ekogarden

- Сегмент яблок премиум-качества в Украине: подходы к бизнесу, сотрудничество с покупателями, перспективы - Максим Фисталь, директор, ООО «Украинский сад»

- Сертификация яблочного производства и подтверждение качества продукции с точки зрения выхода на внешние рынки. Возможности и подводные камни - Нина Дмитраш, международный эксперт по сертификации

- Профессиональные опорные и защитные системы для яблоневых садов - Анастасия Терновецкая, представитель «Артес Политехника Украина»

- Интенсивный органический сад на подвое М9 – гарантия успеха - Иштван Сюч, директор плодопитомника ДП «Голланд Плант Украина»

- Пластиковая оборотная тара для яблочного бизнеса - Владимир Стариков, руководитель отдела продаж «Импорт Склад Сервис»

- Особенности строительства хранилищ с РГС - Анатолий Богдан, директор ООО «Инсолар-Холод»

- Высококачественная гофротара для яблок – оптимальные решения для украинского ритейла и экспорта наземным и морским транспортом - Александр Анисимов, директор ООО «Витал Трейдинг»

- Как украинские яблоки могут попасть на рынок Скандинавии: успешные примеры, требования по качеству, сортам, упаковке, предпродажной доработке - Бассам Нур, директор Ramoy Import & Export AB, Швеция

- Панельная дискуссия: эффективные продажи яблок на внутреннем рынке. Особенности работы с ритейлом. Ключевые экспортные направления нового сезона. Концентрат – важный элемент яблочного бизнеса

Второй день события (18 августа) будет посвящен практическому бизнес-туру, в рамках которого делегаты смогут на практике ознакомиться с производством яблока по новейшим технологиям в компании ООО «Украинский Сад».

Организатором конференции выступает проект «АПК-Информ: овощи и фрукты». Генеральный спонсор мероприятия – компания Syngenta. Технологический спонсор конференции – компания «Инсолар-Холод». Конференция проводится при поддержке ДП «Голланд Плант Украина» и Ассоциации «Укрсадпром». Партнер бизнес-тура – ООО «Украинский сад». Генеральным медиа-партнером события выступит журнал «Садоводство и Виноградарство. Технологии и Инновации». Эксклюзивный медиа-партнер конференции – журнал «Овощи и фрукты». Специальный медиа-партнер – журнал «Пропозиція».

Обращаем Ваше внимание, что для производителей яблок действуют специальные условия участия в конференции, а, чтобы присоединиться к уже зарегистрировавшимся делегатам, необходимо заполнить регистрационную форму. Программа конференции и условия участия опубликованы на официальном сайте конференции.

По вопросам участия в конференции обращайтесь в оргкомитет события:

+380 96 5836323 – Евгений Кузин

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

+380 66 0093597 – Александра Манько

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
РОЗМІЩЕНО НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

27-28 липня 2017 року, в м. Харкові відбувся  міжнародний семінар по свинарству: Економічні аспекти ефективності в свинарстві.

 

Серед доповідачів міжнародні експерти — Радім Гібнер, міжнародний експерт з Чехії; Андрій Павлов та Геннадій Чернецький, представники міжнародної  генетичної компанії Genus PIC United Kingdom.

 

Доповідачами від українського ринку стали експерти — Віталій Соколов, Віталій Піотрович, Олександр Бабань, Ольга Щебентовська – спеціалісти-практики компаній Текро Україна, Біофарм.

 

Учасникам семінару представлені актуальні теми ефективного свинарства:

Годівля високопродуктивних свиноматок.

Генетика, як перший фактор економічної ефективності в свинарстві.

Мертвонароджені поросята. Резерви підприємства.

Можливості та перспективи УЗД в репродукції свиней.

Діагностика та профілактика клостридіозів свиней різних вікових груп.

Збитки від хвороби Глессера. Паталогічні та гістологічні зміни.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені