Агропром

27-28 липня 2017 року, в м. Харкові відбувся  міжнародний семінар по свинарству: Економічні аспекти ефективності в свинарстві.

 

Серед доповідачів міжнародні експерти — Радім Гібнер, міжнародний експерт з Чехії; Андрій Павлов та Геннадій Чернецький, представники міжнародної  генетичної компанії Genus PIC United Kingdom.

 

Доповідачами від українського ринку стали експерти — Віталій Соколов, Віталій Піотрович, Олександр Бабань, Ольга Щебентовська – спеціалісти-практики компаній Текро Україна, Біофарм.

 

Учасникам семінару представлені актуальні теми ефективного свинарства:

Годівля високопродуктивних свиноматок.

Генетика, як перший фактор економічної ефективності в свинарстві.

Мертвонароджені поросята. Резерви підприємства.

Можливості та перспективи УЗД в репродукції свиней.

Діагностика та профілактика клостридіозів свиней різних вікових груп.

Збитки від хвороби Глессера. Паталогічні та гістологічні зміни.

Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» на загальних зборах, які пройшли вчора, 21 червня, у Києві, обрали голову ради асоціації та почесного президента.

Члени «Украгромашу», серед яких є керівники найбільших в Україні підприємств-виробників сільгосптехніки, одноголосно підтримали кандидатуру голови спостережних рад ПрАТ «Гідросила Груп» та ПрАТ «Ельворті Груп» Павла Штутмана на посаду голови ради об’єднання.

«Вдячний всім членам асоціації за надану мені довіру. До складу асоціації входить 43 підприємства сільгоспмашинобудування України, на яких працює 40 тисяч осіб, котрі своєю щоденною працею утримують і розвивають одну з найважливіших галузей промисловості. Я зроблю все можливе для розвитку сільгоспмашинобудування, для підвищення його конкурентоспроможності», - підкреслив Павло Штутман.

Крім того, рішенням загальних зборів було запроваджено нову керівну посаду почесного президента асоціації. Ним став виконавчий директор-заступник голови Національного комітету промислового розвитку України Анатолій Гіршфельд.

Довідково.Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» створена у квітні 2010 року з метою захисту і представництва законних інтересів українських підприємств сільгоспмашинобудування. До складу асоціації входять 43 підприємства України, серед яких ПАТ «Харківський тракторний завод», ДП «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», ПраТ «Ельворті», ТОВ «Велес-Агро», ПрАТ «Гідросила» та інші. «Украгромаш» також є одним із засновників Міжнародної агропромислової виставки «Agroexpo».

 

 

Прес-служба

Компанія «Байєр» презентувала сучасний протруйник  з біологічною складовою у боротьбі із нематодами під назвою Пончо® Вотіво. Це перший зареєстрований в Україні інсектицидний протруйник для захисту молодих рослин кукурудзи з біологічною складовою. Завдяки цьому інноваційному рішенню, Пончо® Вотіво забезпечує не тільки захист від основних ґрунтових шкідників, але й здоровий розвиток кореневої системи. Він також  надає достатній запас енергії рослині для повної реалізації її генетичного потенціалу.


Як показує практика, нематоди є надзвичайно  шкодочинними для кукурудзи та можуть призвести до зниження врожайності зерна – від 10 до 30%. І хоча виявити і знищити нематод непросто, компанія «Байєр» знайшла і запропонувала рішення для фермерів у боротьбі проти цих крихітних, але небезпечних істот.
Пончо® Вотіво містить 2 складові. Клотіанідин, який відноситься до хімічного класу неонікотіноїдів, є активним відносно як ґрунтових шкідників, так і листкових шкідників. Він може діяти в ґрунті, але також активно поглинається корінням та системно працює у інших тканинах рослини.


Другою складовою Пончо® Вотіво є унікальний штамм природних бактерій – Bacillus firmus. Мільйони спор бактерій наноситься на поверхню кожної насінини. Операція “живий щит” починає працювати в момент проростання насіння. Бактерії створюють захисний шар у вигляді живого бар’єру, що росте разом із корінням. Таким чином, нематоди  втрачають можливість контактувати з корінням, а пригнічення росту рослини не відбувається. Захисний ефект дії засобу триває до 60 днів. Корені рослини при цьому захищені від 2 поколінь нематод.


Досліди продемонстрували, що використання Пончо® Вотіво призводить до збільшення об’єму кореневої системи. Це дозволяє рослині поглинати та проводити більше води, мінеральних та поживних речовин. Рослина має більш потужний захист від несприятливих факторів зовнішнього середовища – низької температури, посухи тощо. Як наслідок, укріплена рослина має підвищений врожайний потенціал.


«За результатами дослідів середні показники врожайності кукурудзи можуть підвищуватися до 5 центнер з гектара. Пончо® Вотіво також забезпечує захист проти кукурудзяного жука і дротяників. Не менш важливою дією засобу є покращений контроль личинок, бліх та інших шкідників на початку сезону. Крім того, досліди не виявили проявів фітотоксичності або негативного впливу на схожість при тривалому зберіганні обробленого насіння,» – зазначає Сергій Путренков, менеджер з маркетингу компанії «Байєр».
Інновативний засіб від компанії «Байєр» Пончо® Вотіво не має аналогів в Україні в боротьбі зі злісними нематодами.


У лютому 2017 року засіб Пончо® Вотіво офіційно зареєстрований в Україні як протруйник для захисту насіння кукурудзи. Готуючись до наступного сезону, українські аграрії будуть мати змогу придбати якісне насіння кукурудзи із інсектицидним захистом Пончо® Вотіво від світових насіннєвих компаній

 

Компания Syngenta выступит генеральным спонсором седьмой международной конференции «Яблочный бизнес Украины-2017», которая состоится в г. Киев 17-18 августа.

На сегодняшний день Syngenta по праву считается ведущей компанией на мировом агрохимическом рынке. Целью компании Syngenta в Украине является предложение комплексных решений для украинских аграриев и партнерство, которому отдают предпочтение украинские и международные компании. Компанию Syngenta отличает высококачественная продукция, интегрированный подход к решению поставленных задач и использование преимуществ сельского хозяйства Украины.

В рамках конференции специалисты Syngenta представят новинки и уже зарекомендованные препараты для яблочного бизнеса и предоставят личные консультации для заинтересованных производителей.

Во второй день работы конференции состоится практический бизнес-тур в одну из ведущих компаний страны – ООО «Украинский сад», где участники на практике ознакомятся с современными подходами к ведению яблочного бизнеса.

Организатором конференции выступает проект «АПК-Информ: овощи  и фрукты». В конференции примут участие более 200 делегатов из 10-12 стран мира. Основная аудитория конференции: производители яблок (более 50%), перерабатывающие предприятия, представители оптовой и розничной торговли, поставщики МТР и оборудования, поставщики посадочного материала и агрохимии, специализированные СМИ и др.

25 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Дніпро» відбулася прес-конференція на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку».

Це конкурс мікрогрантів, реалізація якого відбуватиметься за підтримки ПАТ «Миронівський хлібопродукт», який представляє Олег Васецький, директор ТОВ «НВФ «Урожай». Координатором конкурсу у Черкаській області буде Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО».

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Проект буде реалізований у селах Канівського, Черкаського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, та Катеринопільського р-нів Черкаської області.

У конкурсі можуть взяти участь бізнес-проекти, підготовлені безпосередньо сільськими жителями або некомерційними організаціями.

У нас – українців, існує певний стереотип мислення. Він є продуктом Радянського Союзу та нашого пострадянського життя. Чомусь ми завжди чекаємо, що держава вирішить за нас усі проблеми, забезпечить усім необхідним для комфортного життя. Такий світогляд не відповідає реаліям 21-го століття. Він повністю перекреслює громадянське суспільство та будь-яку ініціативу, що йде знизу – від людей. Тому тільки змінивши наш пострадянський світогляд на мислення самодостатньої та ініціативної людини, ми зможемоподолати кризу всередині кожного з нас. Не варто чекати на допомогу зверху. Кожному потрібно діяти сьогодні на його власному індивідуальному рівні, –наголошує Олег Васецький, директор ТОВ «НВФ «Урожай».

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 30 червня  2017 року.

На першому етапі реалізації проекту «Село.Кроки до розвитку» конкурсантів навчать соціальному проектуванню, підготовці заявок та необхідної документації, а також основам підприємницької діяльності.

Конкурс передбачає 24 гранти (безповоротну фінансову допомогу), вартістю 40 000 грн кожен.

Загалом буде відібрано 24 переможця. Тобто, створено нових 24 види малого бізнесу, спроможних давати гідну роботу і дохід їх засновникам та найманим працівникам. Переконаний, що саме на таких ініціативах і мають будуватися наші спільні зміни, –розповідає Олег Васецький.

 

Анатолій Рекун наголосив на основних складових проекту. «Проект має бути прибутковим та нести в собі соціальну важливість для громад та жителів сіл, а саме – надання нових робочих місць, передача досвіду реалізації проекту, матеріалів та продуктів, які буди створені  в процесі виконання проекту.»

 

Нагадаємо, що минулого року даний проект вже був реалізований в трьох районах Черкаської області. В результаті  10 грантерів отримали безповоротну фінансову допомогу. Протягом 2017 року МХП реалізує конкурс мікрогрантів у двох областях – Черкаській та Вінницькій, поступово розширюючи географію проекту у місцях своєї присутності.

 

З конкурсною документацією та умовами участі в конкурсах ви можете ознайомитися на сайті http://www.ango.org.ua/selo-kroky-do-rozvytku/http://www.ango.org.ua/selo-kroky-do-rozvytku/

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені