Агропром

Конференція "Системи землеробства - 2016" відбудеться 1-2  червня 2016 року.  

1 червня - Київ

Питання конференції:

-         Як не помилитися у виборі системи обробітку ґрунту для вирощування певної польової культури

-         Безвідвальнівологонакопичувальнітехнологіїобробітку грунту

-         No-Till: ідеальна система для збереження вологи за будь-якої погоди  

-         Сучасні ефективні способи збільшення родючості ґрунту та підвищення врожайності культур

-         Досвід застосування різних систем обробітку ґрунту в одному господарстві

-         Як подолати засміченість полів за різних технологій вирощування польових культур

-         Strip-till: шляхом проб та помилок до найкращих результатів

-         Як зменшити собівартість вирощування культур за різних систем обробітку ґрунту

 

2 червнявідвідання товарних та дослідних полів ТОВ «Агрофірма «КОЛОС», а також демонстрація техніки від різних компаній-виробників.

Адреса:  с. Пустоварівка,  Сквирський р-н,  Київська обл. 

Конференція відбудеться 1–2 червня

 

ПРОГРАМА

 

8:00–8:45 Реєстрація учасників

8:45–9:00Відкриття конференції (вітальне слово від організаторів)

9:00–9:40  Програма підвищення родючості ґрунтів від МХП

Доповідач: Олексій Сергієнко, головний агроном ПАТ «Миронівський хлібопродукт», Київська обл.

9:40–10:20 Особливості технології стрип-тіл від «КУН-Україна»

Доповідач: представник компанії «КУН-Україна»

10:20–11:00 Продукція компанії Dal-Bo (подрібнювачі, культиватори для передпосівного обробітку ґрунту, прикочувальні котки)

Доповідач: Олексій Антонов,  експорт-менеджер компанії Dal-Bo, Україна, Молдова

11:00–11:20 Перерва на каву

 

11:20–12:00  Переваги оранки для отримання високих врожаїв 

Доповідач: Василь Паустовський, заступник директора ТДВ «Синявське», Київська обл. 

12:00–12:40 Технології Case IH  для боротьби з ущільненням ґрунту

Доповідач: Анатолій Мацюк, продукт менеджер Case IH по тракторах та причіпному обладнанню

12:40–13:20  Сучасна ґрунтообробна техніка для стерньового обробітку компанії «ЛЕМКЕН-Україна»

Доповідач:  Артем Калашнік, генеральний директор компанії «Лемкен-Україна»

13:20–14:00  Вертикальна, безвідвальна технологія обробітку ґрунту від канадського заводу Salford. Особливості застосування знарядь вертикального обробітку на полях України

Доповідач: Сергій Кривошеєнко, керівник проекту Salford ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія»

 

14:00–15:00 Обід

15:10–15:50  Здоровий ґрунтджерело життя 

Доповідач: Володимир Степанчук, агроном корпорації «Сварог вест груп», Хмельницька обл.

15:50–16:30 Роль курячого посліду та комбінованого обробітку ґрунту для врожайності 

Доповідач: Валентин Королюк, виконавчий директор АФ «Подільська зернова компанія», Хмельницька обл.

16:30–17:10  Система стрип-тіл: практика застосування в умовах Полісся

Доповідач: Леся Єфименко, заступник директора ТОВ «Олстас льон», Чернігівська обл.

17:10–18:00 Восьмирічний досвід роботи в ноу-тіл: надбання та прорахунки

Доповідач: Михайло Войтовик, директор ТОВ «Мрія», Київська обл.  

18:00 Фуршет

З питань участі звертайтесь до організаторів конференції

 

Для комерційних компанійАлла Мироновамоб.: +38 095-692-29-72, тел.: +38 044-287-88-30,

 E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript                                

Для представників сільськогосподарських підприємствНаталія Семенюкмоб. +38 097- 605-55-07, +38 095-612-98-08, 

тел. +38 044-287-88-30, 

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Представники Європейської Бізнес Асоціації хотіли б звернути увагу громадськості та державних органів на проблеми, які заважають нормальному функціонуванню зернового ринку. Однією з найгостріших проблем залишається неможливість формування експортних партій різних класів зернових на лінійних зерноскладах та на портових терміналах.


             Зерновий ринок є надзвичайно важливим для економіки України. Саме він є основою продовольчої безпеки держави та приносить суттєвий дохід до державного бюджету. Однак, на жаль, існують перешкоди, які необґрунтовано змушують підприємців збільшувати витрати та нераціонально використовувати ресурси, що в свою чергу, призводить до зниження конкурентної привабливості національної продукції та темпів розвитку аграрного сектору.

В цьому контексті, слід наголосити на особливій значимості елеваторної галузі в господарській діяльності суб'єктів агробізнесу. Українські сільгоспвиробники традиційно частину виробленого зерна продають одразу на внутрішньому ринку, а частину - зберігають у зерносховищах для подальшої реалізації. Компанії-трейдери, які купують зерно у сільгоспвиробників, частину зерна експортують, частину ж переробляють або зберігають у зерносховищах для подальшого продажу на експорт або всередині країни. Такий порядок забезпечує передбачуваність та стабільність функціонування усієї системи: прогнозованість закупівель і цін, зберігання та експорту зерна, рівномірне навантаження на елеваторні, транспортні та портові потужності. Це, в свою чергу, дозволяє експортувати українське зерно в оптимальних ціновому і часовому діапазонах та забезпечувати постійне надходження валюти в країну.

Проте, у сфері обігу зерна існує низка проблем, що заважають нормальному функціонуванню ринку. Ці проблеми виникають через невідповідність застарілих ДСТУ і відомчих інструкцій вимогам сьогоднішнього висококонкурентного ринку і тій зростаючій ролі, яку починає відігравати Україна як провідний експортер зерна на світові ринки. Основною проблемою залишається неможливість формування експортних партій різних класів зернових (в першу чергу пшениці), як на лінійних зерноскладах, так і на портових терміналах. В результаті, створюється дефіцит інфраструктури для одночасного зберігання зерна різних класів. Крім того, неможливість змішування призводить до  зайвих логістичних витрат вітчизняних експортерів, надмірної тривалості перевалки зернових у портах та перевантаженості транспортної інфраструктури.

«В різних країнах різні покупці хочуть купувати різну якість зерна. Ми ж працюємо в Україні в рамках стандартів, які в нас є, але Україна має орієнтуватись безпосередньо на покупця. Так, в ЄС зберігання зерна не регламентується стандартами, і з того моменту, коли воно попадає на елеватор, його власник може змішувати різні класи зерна для формування експортної партії», - зазначив Микола Горбачов, директор компанії «Нью Ворлд Грейн Юкрейн» та Співголова Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації, під час сьомої щорічної конференції Адама Сміта «Агробізнес-Україна».

Надання можливості формування партій зерна на експорт значно покращить роботу компаній-учасників зернового ринку.  Окрім очевидного позитивного впливу на підвищення інвестиційної привабливості українського зернового ринку в цілому та елеваторної галузі зокрема, такий позитивний крок суттєво покращить конкурентоздатність вітчизняних експортерів зерна та дасть можливість ефективніше використовувати логістичну інфраструктуру. Ці зміни дозволять, за відсутності додаткових витрат з Державного бюджету України, раціоналізувати використання елеваторних ємностей, скоротити зайві витрати вітчизняних експортерів, збільшити додану вартість експортованої продукції, а відтак - збільшити надходження до Державного бюджету України, а також збільшити валютні надходження в Україну.

Принципово важливо, що всього цього можна досягнути шляхом внесення незначних змін до існуючої регуляторної бази та без потреби у додаткових інвестиціях чи бюджетних асигнуваннях. Для вирішення вищезазначених проблеми представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації разом з представниками Мінагрополітики напрацювали проект змін до Інструкції з обліку Інструкції з обліку зерната стандартів на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, ріпак та сою. Український бізнес зробив все можливе для підготовки відповідних Урядових документів та очікує на рішучі кроки з боку Мінагрополітики для реалізації даних змін. Ми впевнені, що вдосконалення застарілих норм та приведення їх у відповідність до вимог сьогодення та ділової практики дасть новий поштовх для розвитку зернової логістики, збільшення доданої вартості експортованої продукції  та підвищення конкурентоспроможності національної продукції за кордоном.

Концерн BASF подав реєстраційне досьє нової діючої речовини Revysol® до Європейського Союзу (ЄС). Запатентована речовина з хімічного класу триазолів (SBI, стериновий біосинтетичний інгібітор) стане новим надпотужнім фунгіцидом компанії. Численні дослідження довели високу біологічну ефективність препарату для контролю широкого кола патогенів навіть за найскладніших умов. Подача Revysol до реєстрації в ЄС стала важливим етапом у процесі його глобальної реєстрації для захисту польових і спеціальних культур.

"Безсумнівно, Revysol, як потужна діюча речовина, обіцяє значні переваги аграріям по всьому світу",зазначив Маркус Хельдт, президент підрозділу засобів захисту рослин компанії BASF. Оскільки агровиробники потребують широкого спектру продуктів для можливості комбінувати та змінювати схему застосування препарату, Revysol відіграватиме важливу роль у майбутніх рекомендаціях з управління резистентністю. "Здатність розробляти молекули такого високого рівня ще раз підтверджує лідерство компанії в сфері фунгіцидного захисту",додав пан Хельдт.

Фунгіциди з хімічного класу триазолів довели свою ефективність у контролі таких хвороб зернових як септоріоз листя (Septoria tritici) та іржа. Ці хвороби можуть суттєво зашкодити посівам і поставити під загрозу якість майбутнього врожаю. При цьому вже протягом останніх десяти років жодна нова молекула з подібним механізмом захисту не була представлена на ринку, як наслідок зростає ризик резистентності і у аграріїв залишається дуже обмежений вибір препаратів для боротьби з хворобами.

"Ми створили Revysol на основі глибокої експертизи у сфері фунгіцидного захисту і високотехнологічних наукових досліджень",зазначив Харальд Ранг, старший віце-президент групи наукових досліджень і розробок у підрозділі BASF Crop Protection.Від самого початку новий фунгіцид розроблявся відповідно до найвищих нормативних вимог за максимального рівня біологічної ефективності препарату. "Цей препарат відкриває нові можливості для  забезпечення здоров’я посівів і захисту від хвороб протягом більш тривалого періоду часу, а отже збільшення кількості і покращення якості майбутнього врожаю",підсумував Ранг.

Revysol буде доступний у формуляціях різних препаратів, завдяки чому аграрії всього світу відкриють для себе найефективніші фунгіцидні рішення. В очікуванні дозволу від регулюючих органів, перші препарати мають з’явитися на ринку в 2019 році.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 112 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2015 році обсяг продажів концерну склав 70 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюриха (AN). 

17 березня у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулася практична конференція«Проблеми оподаткування агросектору в Україні: рішення, законодавчі перспективи», організатором якої виступила компанія «Сингента». Партнерами заходу також стали Торгово-промислова палата України та Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Предметом для обговорення під час конференції стали нововведення в Податковому кодексі з 1 січня 2016 року для сільськогосподарських товаровиробників. У зв’язку із зміною порядку застосування спеціального режиму з ПДВ для агровиробників, сума ПДВ, нарахована с/г підприємством на вартість поставлених ним с/г товарів /послуг (зменшена на податковий кредит), частково має сплачуватись до бюджету, а частковозалишатися в розпорядженні такого с/г підприємства. Крім того, необхідні були роз’яснення щодо двох реєстрів підприємств для відшкодування ПДВ при експорті зернових та технічних культур. Представники аграріїв мали можливість отримати відповіді на свої запитання та висловити зауваження до діючої системи оподаткування.

Ольга Богданова, заступник голови податкового комітету ТПП України, керуючий партнер OMP accounting and audit service LTDу своєму вступному слові зазначила, що головним завданням подібних зустрічей є спільне розуміння нововведень та змін у оподаткування аграрних підприємств, які набули чинності з 1 січня цього року. «Разом з компанією «Сингента» ми провели не один семінар, де пояснюємо підприємствам як працювати за зміненим Податковим кодексом. Сьогодні ми запросили спеціалістів-практиків та представників Державної фіскальної служби, зокрема, начальника відділу розгляду звернень з ПДВ ДФСУ, щоб дати практичні рекомендації та роз’яснення бухгалтерам та фінансовим директорам підприємств, адже введений порядок значно ускладнює процес адміністрування», - зазначила експерт.

«Торгово-промислова палата розділяє позицію, що відміна спецрежиму оподаткування для агросекторуце велика проблема і готові підтримати розробку зважених рішень для її вирішення. Зміни, що відбулися у Податковому кодексі, перш за все вдарять по малим та середнім виробникам. Ми повинні показати себе як експерти та запропонувати свої варіанти вирішення цих питань, щоб знайти баланс між інтересами бюджету та підтримати малі  та середні підприємства», - прокоментував Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Представники профільних аграрних асоціацій розповіли, що хоча до кінця першого кварталу цього року у Мінфіні пообіцяли переглянути зміни до Податкового кодексу, процес переговорів поки не приніс результатів. «До 2017 року ми спільно з Всеукраїнською аграрною радою та іншими асоціаціями підготували пропозицію, що змінює навіть філософію підходу до оподаткування, - це єдиний податок з гектару як розвиток фіксованого податку, - розповів Геннадій Новіков, голова громадської спілки «Аграрний союз України». – До нього мають входити ПДФО з орендної плати, з заробітної плати, земельний податок, ЄСВ та інші. У різних кліматичних зонах ця оплата відрізняється. Цю пропозицію ми запропонували Міністерству фінансів за таким алгоритмом: з 1 січня 2016 року вводимо єдиний податок у пілотних районах України в різних кліматичних зонах, та навіть отримали рішення районних рад, які просять, щоб саме з них почали цей пілотний проект. За 2016 рік планували відшліфувати цей податок, щоб з 1 січня 2018 року запропонувати його використання по всій Україні. Що стосується зміни спецрежиму ПДВ, є пропозиція знизити вихідну ставку ПДВ для сільгосппродукції  виробників, так як це діє в ЄС. З такою пропозицією ми прийшли в Міністерство фінансів, але вони поки що нас не чують». 

Михайло Соколов, партнер Kesarev Consulting вважає доцільним диференціювати види державної підтримки для сільськогосподарських підприємств, залежно видів діяльності, адже, безперечно, галузь тваринництва є найбільш вразливою без державної підтримки. Він зауважив, що консультації з Міністерством фінансів щодо перегляду нововведень у Податковий кодекс зараз відбуваються мало не щодня, але поступу та якогось спільного рішення поки що не видно. «У Коаліційній угоді було вказано про те, що діюча система оподаткування для аграріїв має залишатися до 2018 року. І наш уряд, коли підписував Меморандум з МВФ, перевищив свої повноваження, в іншій цивілізованій країні такого просто не могло б трапитися. Але це вже доконаний факт. Меморандум діє. На жаль, ми живемо у королівстві кривих дзеркал. І якщо хочемо чогось досягнути, то маємо грати за тими правилами, які працюють, а не які є правильними. Працюють поки що лише страйки і перекривання трас. А правильно було б протягом року, коли в Україну приїздили представники донорів та міжнародних організацій зустрітися з представниками міністерства фінансів і обговорити ці питання. І до нового року прийти до якогось розумного рішення. І аграрії просили про це міністерство фінансів весь минулий рік. Проте представники виконавчої влади реагували дуже мляво. Сьогодні ж, коли вони відчули загрозу від аграріїв, ми зустрічаємося мало не щодня і думаємо як вийти із ситуації, що склалася».

Окрім питань оподаткування, представник організатора конференції Максим Соловйов, фінансовий директор компанії «Сингента», розповів про останні зміни, які відбулися у компанії «Сингента» після оферти з ChemChinа. За словами Максима Соловйова, компанія не втратить свою незалежність після злиття з ChemChina. Вона буде функціонувати як незалежна одиниця, але вже в складі корпорації. «У компанії з її придбанням китайськими інвесторами практично нічого не зміниться. Ми не втрачаємо бренд, головний офіс залишається у м.Базель, залишається такою ж сама лінійка продукції. Ми стаємо частиною корпорації, де вже є компанія «Адама», але пересікання продуктів не відбуватиметься, ми існуватимемо як незалежна компанія. Ми не продаватимемо продукцію один одного і працюватимемо в рамках конкурентного середовища так, як працювали і до цього. Бренд Syngenta буде збережений, персонал не скорочуватимуть, єдина зміна торкнеться тільки ради директорів, до якої увійдуть представники корпорації ChemChina», - розповів він. Максим Соловйов також додав, що операцію між ChemChina та Syngenta планують завершити до кінця року.

«Протягом останніх двох років спостерігається високий попит на компанії, що займаються рослинництвом. При правильному і доступному фінансуванні, використанні новітніх технологій, забезпеченості технікою, насінням та добривами, Україна може збільшити валовий збір зерна до 100 млн т.В Україні залишилося дві галузі, які користуються попитом у інвесторів: АПК та ІТ», - підсумував Владислав Остапенко, керівник групи корпоративних фінансів і M&A Ernst & Young

На початку березня 2016 року в Києві відбувся офіційний старт швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні».
У зустрічі взяли участь представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби), Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України (Держветфітослужби), Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, асоціацій виробників і переробників молока, а також представники міжнародних організацій і донорів.


Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосив, що нині змінюються ролі служб, які займаються інспектуванням якості харчових продуктів: «Ми робимо все можливе для того, аби робота нового контролюючого органу Держпродспоживслужби була максимально прозорою. Крім того, хочу зазначити, що Уряд України минулого тижня зробив ще один крок до євроінтеграції через схвалення Всеохоплюючої стратегії щодо адаптації законодавства в санітарній та фітосанітарній сферах. Ми маємо план адаптації до 2020 р. і будемо його виконувати. У зв’язку з цим, ми вважаємо, що початок швейцарсько-українського проекту технічної допомоги щодо безпечності молока на основі оцінки ризиків відбувається дуже вчасно, а основні компоненти є актуальними». Також Володимир Лапа подякував Уряду Швейцарської Конфедерації за технічну допомогу, яка надається Уряду України.


«Цей проект є невід’ємною складовою «Стратегії швейцарського співробітництва з Україною на 2015-2018 роки», яка включає сталий економічний розвиток як один з ключових напрямків. Сільське господарство і сільськогосподарський експорт є важливими для української економіки. Таким чином, інвестування в посилення безпечності харчових продуктів, зокрема в молочному виробництві, відповідає стратегічній меті щодо зміцнення економічної стійкості малих і середніх підприємств шляхом поліпшення ділового клімату, диверсифікації експорту та інтеграції у міжнародну торгівлю. Ціль проекту, якому ми сьогодні даємо офіційний стартвпровадження сучасної системи контролю за безпечністю молочних продуктів в Україні. Це можна досягти завдяки тісній співпраці державних структур, приватного сектору і негромадських організацій», – зазначив Хольгер Тауш, Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні.


Основною передумовою реалізації проекту являється те, що структура молочної галузі та загальний ланцюг постачання і виробництва молочної продукції в Україні сильно фрагментовані та слабкі. 80% загального обсягу сирого молока виробляється малими господарствами, які характеризуються низьким рівнем контролю за показниками якості та безпеки молока. Через низький рівень постачання якісного молока молокопереробні підприємства змушені купувати молоко низької якості, що безпосередньо впливає на якість продуктів та їх конкурентоспроможність на міжнародному ринку.


Манон Шуперс, Директор швейцарської компанія SAFOSO, презентувала три основні компоненти проекту:
• створення інституційних механізмів, які забезпечать використання інтегрованої системи контролю безпечності молочних продуктів Державною ветеринарною та фітосанітарною службою (Держветфітослужба);
• підвищення знань і надання сучасних інструментів для впровадження ефективної системи інспекції безпечності молочних продуктів;
• зміцнення потенціалу приватного сектору у виробництві безпечного молока для споживачів України та за кордоном.
Недостатня відповідність європейським і міжнародним стандартам безпеки харчових продуктівце основна перешкода для виходу України на ринки ЄС. Тому діяльність проекту спрямована, з одного боку, на надання технічної підтримки Держпродспоживслужбі/ Держветфітослужбі, а з іншого боку, на допомогу молокопереробній галузі для поліпшення виробництва безпечного та високоякісного молока на рівні первинного виробництва.
Проект реалізує швейцарська консалтингова компанія SAFOSO за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань - ДСШЕП (SECO).
 

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені