Агро

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

 • Агро
Зберегти
Скасувати
Відновити

Агропром

Чергова інновація каховц

4 апреля 2019 года, представителям первых восьми агрокомпаний Херсонщины специализирующихся на вы

Вівторок, 9.04.2019 COMMENTS

Вода,Напої,Соки,Чай,Кава

Новинка: цитрусовий PIT

Image - Новинка: цитрусовий PIT

У лютому лінійка безалкогольного енергетичного напою  PIT BULL™ поповнилася фрукт

Субота, 23.03.2019 COMMENTS

Молоко, Хліб, Цукор, Кондитерські вироби, Мед

Перший органічний цукор!

Image - Перший органічний цукор!

Ринок органічної продукції продовжує стрімке зростання в світі. Нині вже налічується близько 70

Неділя, 14.04.2019 COMMENTS

Рибні та М'ясні вироби, Олія, Овочі, Консерви

Рейтинг експортерів ялов

Image - Рейтинг експортерів ялов

Наразі яловичина досить популярний вид м'яса з огляду на той факт, що для вітчизняних виробни

Середа, 3.04.2019 COMMENTS

Агро

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» нагадує, що виробники та постачальники овочів і фруктів мають можливість у рамках п’ятнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2018. Вектор на експорт» провести прямі переговори с представниками більш ніж 30 компаній, які займаються закупівлею плодоовочевої продукції.

 

Станом на сьогодні реєстрація байєрів завершена, і заявки приймаються виключно від постачальників. Свою участь в торгових форумах, які будуть проводитися під час конференції, підтвердили наступні компанії:

 

1) байєри з Експортного торгового форуму (5 грудня):

 • IG International Pvt. Ltd (Індія);
 • Zen Agrifoods LLP (Індія);
 • Suhol AL-Fayha Trading LLC (Оман);
 • Сhop Tong Guan BHD (Малайзія);
 • Nitz Supplies (Індія);
 • Yeo Bee Ean (Малайзія);
 • Richard Harvest (Гонконг);
 • E-foods (В'єтнам);
 • Alquimiafruits (Іспанія);
 • LST-Polska (Польща);
 • DashTrade BV (Нідерланди).

 

2) байєри з Торгового форуму "Рітейл Центр" (6 грудня):

 • ТОВ «Рітейл Тренд» (мережа супермаркетів «Фуршет»);
 • ТОВ «Метро Кеш енд Керрі Україна (мережа гіпермаркетів Metro);
 • ТОВ «Ашан гіпермаркет Україна» (мережа гіпермаркетів Auchan);
 • ТОВ «АТБ-Маркет» (мережа супермаркетів «АТБ»);
 • «Альянс Маркет» (мережі магазинів «Fresh-маркет», «Фреш», «Арсен», «Союз», «Квартал» та ін.);
 • ТОВ «Таврія-В» (мережі супермаркетів «Таврія-В», «Космос»);
 • ТОВ «Еко» (мережа супермаркетів «Еко-Маркет»);
 • Торговий дім «Калинівка-Преміум»;
 • ТОВ «Фудмаркет» (мережі магазинів «Велмарт», «Велика Кишеня»);
 • ТОВ «АІП Агрогруп»;
 • ТОВ «Старфрут»;
 • ТОВ «Фруктус Нобіліс»;
 • Компанія «Цитрус»;
 • ТОВ «Завод Смілянська Хлодня»;
 • Група компаній Fozzy (мережі магазинів "Сільпо", "Le Silpo", "Фора", "Fozzy");
 • ТОВ «Експансія»;
 • ТОВ «Вересень Плюс»;
 • ТОВ «Фрешстарт» (Білорусь);
 • ТД «Верес»;
 • ПАТ «Українська Фруктово-Овочева Компанія»;
 • ПІІ «Білла Україна»;
 • ТОВ "Фрутреал" (Білорусь).

 

Нагадуємо ключові організаційні моменти події:

 • конференція «Овочі та фрукти України-2018» проводиться в рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2018, на якій буде представлено близько 100 компаній як виробників, так і постачальників МТР для плодоовочевого сектору;
 • для учасників конференції пропонуються пільгові умови участі в торгових форумах;
 • у виробників овочів і фруктів є можливість демонстрації зразків своєї продукції в рамках триденної експозиції в залі конференції;
 • реєстрація учасників конференції та торгових форумів завершиться 30 листопада.

 

Організатором конференції виступає проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Подія проводиться за підтримки проекту UHBDP.

Партнери події – Українська Плодоовочева Асоціація та проект East-Fruit.

Генеральний медіапартнер конференції – проект Profihort.

 

Розміщено на правах партнера

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» нагадує, що заявки на участь в п’ятнадцятій міжнародній конференції «Овочі та фрукти України-2018. Вектор на експорт» будуть прийматися виключно до 30 листопада, а наступного тижня на сайті події з’явиться актуальний список учасників, що буде щоденно оновлюватись.

 

Всього лише за декілька останніх днів до делегатів події встигли приєднатись такі компанії, як Асоціація Moldova-Fruct (Молдова), ТОВ «Фрутреал» (Білорусь) та представники вітчизняного сектору: ТОВ «Двіпа», ПП «Торговий дім «Золота миля», ТОВ «Інсолар-Холод», ТОВ «ВЗП «Еліка», СТОВ «Агрофірма «Красне», ТОВ «Обрій», ТОВ «Чистий продукт», СТОВ «Воля», ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Золотоніські сади», ТОВ «Петруцалек», ПрАТ «Фрау Марта», ТОВ «Юнік Гарден», ТОВ «Агропромислова компанія «Маїс», ТОВ «Агрофірма «Володимирські сади», ТОВ «Шувар», СФГ «Перлина Поділля», компанія «Євро Фреш Фрут», представництво Messe Berlin в Україні, AgroFruitConsult, ТОВ «Сади Дніпра», Українська асоціація виробників картоплі, ФГ «Вітагро», ТОВ «Реальна технологічна альтернатива», ВГО «Українська горіхова асоціація», ТОВ «Херсонський тепличний комбінат», ТОВ «Арті», ТОВ «Бюлер сервіс», ПП «СВ-Імпекс», ТОВ «Холдіс Агро» і багато інших.

 

Усього в конференційних заходах 4-6 грудня приймуть участь близько 250 делегатів із Німеччини, Італії, Нідерландів, Польщі, Молдови, Індії, Іспанії, Оману, Гонконгу, В’єтнаму, Малайзії та Білорусі, а для того, щоб приєднатися до них, необхідно заповнити заявку на участь.

 

Ключові організаційні моменти конференції:

- подія проводиться в рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2018, на якій буде представлено близько 100 компаній як виробників, так і постачальників МТР для плодоовочевого сектору;

- в рамках конференції проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» організовує одразу два торгових форуми: Експортний форум 5 грудня за участі імпортерів із ЄС, Близького Сходу та Південно-Східної Азії та торговий форум «Рітейл Центр» 6 грудня за участі вітчизняних мереж супермаркетів та гуртових компаній із України і Білорусі;

- для учасників конференції пропонуються пільгові умови участі в торгових форумах;

- у виробників овочів і фруктів є можливість демонстрації зразків своєї продукції в рамках триденної експозиції в залі конференції та торгового форуму.

 

Розміщено на правах партнера

Другий за потужністю виробник добрив КАС в Україні, агрохімічна компанія Grossdorf,  запустить виробництво у Вінницькій області.

Відкриття заводу поблизу міста Хмельник заплановане на середину грудня, таким чином клієнти підприємства зможуть отримати добриво вже до початку наступного сезону. Обсяг виробництва на новому заводі становитиме 70 тис тонн на рік, обсяг зберігання – 3 тис тонн.

«Ми відшукали майданчик, який нам підходив, та підготували його належним чином. Нині проводяться роботи з виготовлення обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезене у Хмельник та змонтоване. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином виробництво буде запущено до кінця 2018 року, й агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019 року», - відзначив Сергій Рубан, комерційний директор агрохімічної компанії Grossdorf

Протягом останнього року стратегія групи дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз у компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах. Це вже третій завод, який група Grossdorfзапустить цього року. У 2019 році є наміри відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив. Загальна потужність виробнича потужність групи в Україні до кінця 2019 року складатиме 700-800 тисяч тонн рідких, і 200-250 тисяч тонн компактованих добрив. Інтенсивна розбудова мережі заводів спричинена як планом розвитку групи компаній, так і бажанням убезпечити клієнтів від логістичних проблем під час активних закупівель і підготовки до посівних робіт.

«Ми розуміємо, що найближчі два роки ПАТ «Укрзалізниця» матиме проблеми по забезпеченню рухомого складу, новими цистернами та тепловозами. Законопроект про приватну тягу був провалений у Верховній Раді, то ж питання по реформуванню цього державного монополіста знову відкладено у часі. Аби забезпечити своїх клієнтів добривами, ми рухаємося у ті регіони, де ПАТ «Укрзалізниця» має складнощі з доставкою товару», - зазначив Сергій Рубан. На сьогодні група компаній оперує парком в 150 цистерн для перевезення рідких добрив – найбільшою кількістю таких ємностей в Україні.

Компанія вкладає кошти не лише в розширення виробництва, а й інвестує у розвиток технологій та обладнання, аби не залежати від зовнішніх постачальників. «Усе програмне забезпечення, 99% устаткування і всі технології – є власною розробкою і виготовляється групою Grossdorf, ми самі будуємо наші заводи, і самі їх експлуатуємо. Окрім насосів, все устаткування – українського виробництва», - додає комерційний директор.

Також у групі компаній продовжують диверсифікувати канали постачання сировини. Переважно імпортують з Узбекистану, але є домовленості про регулярні постачання з Литви, Білорусі, Казахстану та пропрацьовають країни Близького Сходу, Африки та Туркменістан. 

 Довідково. Агрохімічна компанія Grossdorfстворена в 2016 році на основі поєднання українського і німецького досвіду роботи на агрохімічному ринку. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво, імпорт, транспортування добрив, а також надання послуг із внесення безводного аміаку. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 480 тис т/рік. Частка компанії на ринку КАС складає 15%.Обсяг виробництва компактованих добрив близько 60 тис.т/рік.Основна спеціалізація компанії – постачання основних добрив для точного землеробства.

Міжнародний форум "ІНТЕНСИВНИЙ САД Інновації без помилок" відбудеться 27–28 листопада 2018 року у м. Вінниця,

(Вінницька філармонія, вул. Хмельницьке шосе, 7).

ПРОГРАМА

27 листопада 2018 року

 

8:00–10:00 Реєстрація учасників форуму. Ранкова кава.

Початок роботи виставкового залу. Дегустація яблук

 

10.00–10:05 Урочисте відкриття форуму. Вітальне слово організаторів

 

 

10.05–10:30 Мінеральне живлення плодових рослин

Доповідач: Даріуш Врона, Варшавський університет сільського господарства (Польща)

 

10:30–11:00 Нові пропозиції від «Байєр» для захисту саду від шкідників і бур’янів

Доповідач: Ігор Тарушкін, керівник відділу регіонального маркетингу / гровер-ченнел менеджер зі спеціальних культур

 

11:00–11:30 Сорти яблуні чеської селекції. Новинки й класика

Доповідач: Любор Зелений, Інститут садівництва у Головусах (Чехія)

 

11:30–11:45 Системи захисту та новітні рішення для інтенсивного садівництва

Доповідач: Михайло Черниченко, менеджер з розвитку продуктів на спецкультурахкомпанії «БАСФ»

 

11:45–12:10 Інтенсивна яблуня на Півдні

Доповідач:Олександр Житяков, головний агроном, Агрофірма «Енограй» (Херсонська обл.)

 

12:10–12:25 Ефективність накривних конструкцій у садах

Доповідач: Магдалена Заторська, Dwa Jablka (Польща)

 

12:25–13:00 Визначення стиглості й режими зберігання популярних на ринку сортів яблуні

Доповідач: Ян Блащук, Сільськогосподарський університет у Кракові (Польща)

 

13:00–13:15 Виклики сезону-2018 в садівництві

Доповідач: Володимир Воєводін, кандидат с.-г. наук, експерт компанії «Сингента»

 

13:15–14:15 Обід

 

14:15–15:00 Особливості сучасної агротехніки в груші

Доповідач: Роберт Сас, консультант із садівництва, IPSad, Мазовецьке в-во (Польща)

 

15:00–15:15 Біозахист — світовий тренд. Сучасні біологічні технології ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» для прибуткового садівництва

Доповідач: Олександр Олійник, керівник департаменту реєстрації та розвитку продуктів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

 

15:15–15:40 Закладаємо сад — ділянка та її ґрунт: вимоги різних плодових культур

Доповідач: Вадим Соловей, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського»

 

15:40–15:55 Садова техніка «КУН»

Доповідач: Юрій Урда, менеджер із регіонального розвитку компанії «КУН-Україна» 

 

15:55–16:35 Догляд інтенсивного саду черешні

Доповідач: Павло Суран, Інститут садівництва у Головусах (Чехія)

 

16:35–16:50 Аріста ЛайфСайенс. Ефективні інструменти для отримання високого та якісного врожаю яблук

Доповідач: Микола Свіргоцький, продукт-менеджер (спеціальні культури) компанії «Аріста ЛайфСайенс»

 

16:50–17:15 Досвід інтенсивної яблуні на Вінниччині

Доповідач: Володимир Пастух, керівник ФГ «Перлина Поділля» (Вінницька обл.)

 

17:15–17:30 Інноваційні рішення у живлені садових культур

Доповідач: Богдан Горбунов, керівник з розвитку продукту та профільного навчання ТОВ «Агросем»

 

17:30–18:15 Інтенсифікація саду яблуні на підщепі ММ-106

Доповідач: Роберт Сас, консультант з садівництва, IPSad, Мазовецьке в-во (Польща)

 

18:15 Фуршет

 

 

28 листопада 2018 року

 

8:00–10:00 Початок роботи виставкового залу. Ранкова кава

 

10:00–10:30 Правила успішного зберігання груші

Доповідач: Ян Блащук, Сільськогосподарський університет у Кракові (Польща)

 

10:30–10:45 Сортові інновації розсадника, як запорука успішного саду

Доповідач: Степан Паладі, менеджер компанії «Голланд Плант Україна»

 

10:45–11:10 Груша на Півдні, успішний досвід товарної продукції

Доповідач: Володимир Шерстюк, садівниче господарство (Нікопольський р-н)

 

11:10–11:25  Збільшення щільності висаджування черешні у черешневому саду

Доповідач: Енріко Маццон, розсадник Top Plant (Італія)

 

11:25–12:05 Удобрення плодових культур. Діагностика та засади удобрення яблуні

Доповідач: Даріуш Врона, Варшавський університет сільського господарства (Польща)

 

12:05–12:20 Industrias David — інноваційні рішення для вашого саду

Доповідач: Олексій Тонкошкур, експорт менеджер компанії ID-David

 

12:20–13:00 Охолодження, сортування та зберігання плодів черешні

Доповідач:Павло Суран, Інститут садівництва у Головусах (Чехія)

 

13:00–13:15 Регулятори росту від бельгійської компанії Globachem та їх застосування в Україні

Доповідачі: Василь Бондаровський, представник компанії EFT; Лівен Денрюйтер, представник компанії Globachem

 

13:15–14:15 Обід

 

14:15–14:50 Удобрення сучасного саду черешні

Доповідач: Петро Хохура, Природничий університет у Вроцлаві (Польща)

 

14:50–15:05 Нові біостимулянти Аріста ЛайфСайенс для врожайних садів

Доповідач:Сергій Машинник, продукт-менеджер із розвитку біостимулянтів

 

15:05–15:35 Проріджування зав’язі у яблуні

Доповідач: Любор Зелений, Інститут садівництва у Головусах (Чехія)

 

15:35–15:50 Спеціальні добрива компанії Atlantica Agricola в Україні для світових стандартів якості садової продукції

Доповідач:Валентина Ямкова, канд. с.-г. наук, керівник відділу науки і агрохімічного сервісу ТОВ «ВІТЕРА Україна»

 

15:50–16:15 Досвід інтенсивного саду яблуні в умовах Буковини

Доповідач: Ігор Харабара, ФГ «Альфа 2» (Чернівецька обл.)

 

16:15–16:30 Створення ягідних плантацій і вибір посадкового матеріалу

Доповідач:Павел Корфанти, розсадник «Корфанти»

 

16:30–17:00 

Інтенсивна черешня в районі Мелітополя: переваги й виклики

Доповідач: Павло Бондаренко, Мелітопольська ДСС ім. М. Ф. Сидоренка ІС НААН

 

Розміщено на правах партнера

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) та сертифікаційний орган «Органік Стандарт» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України презентували посібник «I CAN EXPORT ORGANIC. Огляд ринку та регулювання органічних товарів у Канаді».

Як зазначив Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні, що завітав на презентацію посібника, на даний момент є особливо важливим розширення асортименту експорту української продукції до Канади, що в майбутньому, звичайно ж, переросте у кількісне нарощення поставок.

«Сподіваємося, що компанії, які скористаються інформацією з посібника, зможуть більш ефективно виходити зі своєю продукцією на канадський ринок. І продовжать ту позитивну динаміку, що вже спостерігається по таким експортним напрямкам як меблі, взуття, текстиль та кондитерська продукція. Це все демонструє, що діяльність проекту CUTIS приносить реальні результати», – сказав Посол.

Зазначимо, що зростання показників експорту продукції українського виробництва протягом першого року дії Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною (вступила в силу в серпні 2017 року) свідчать, що чимало представників бізнесу вже користуються її вигодами. Органічні товари, виробництво яких має ряд позитивних екологічних наслідків для України, є надзвичайно затребуваними у Канаді.

Як зазначила Зоя Павленко, експерт з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS, наразі канадський ринок органічних товарів є п’ятим за обсягом у світі із грошовим вираженням близько $5.4 млрд CAD (дані FiBL & IFOAM – Organics International (2018): The World of Organic Agriculture. Statistics and emerging trends).

Канадський органічний ринок невпинно зростає впродовж останнього десятиліття, опереджаючи середні показники харчової галузі. Ніколи до цього так багато канадців не цікавилися органічним сектором: 2/3 населення країни купують органічні товари щотижня. Причому, левова частка цих товарів у Канаді представлена органічною їжею та напоями.

«Канада – одна з 10-ти країн із найвищим споживання органічних товарів. В 2016 році канадці в середньому споживали органіки на 83 євро на одну людину», – повідомила Зоя Павленко.

Все це відкриває великі перспективи для українських компаній, що зацікавлені в виході своєї органічної продукції на канадський ринок.

Український органічний ринок в обсягах невеликий. Згідно з дослідженням FiBL & IFOAM, продажі органічних товарів у мережах супермаркетів в Україні по результатам 2016 року склали 21 млн євро, що в 143 рази менше, ніж в Канаді.

Разом з тим, український органічний ринок демонструє надзвичайно позитивну динаміку росту. За інформацією Валентини Заєць, начальника відділу технологій виробництва харчових продуктів Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, на даний момент налічується близько 529 операторів органічного ринку, з них 304 займаються сільськогосподарським виробництвом. За останні 5 років кількість органічних виробників виросла майже в 2 рази. Під органічне виробництво сертифіковано більше 420 тис га. Це близько 1% від загальної площі сільхозземель в Україні. Можна констатувати, що темпи розвитку органічного виробництва в Україні перевищують світові показники десь в 5 разів, зауважила Валентина Заєць.

«Органічне виробництво особливо може бути цікавим невеличким фермерам», – впевнена вона.

Як зазначила Марія Махновець, консультант з питань експорту органічної продукції, найбільше виробників органічної продукції зосереджено на півдні України – в Одеській та Херсонській областях. В Одеській області створено кластер компаній, що спеціалізуються на органіці.

Що стосується канадського ринку, то будь-який сільськогосподарський продукт, який називається органічним, регулюється Канадською агенцією з контролю за харчовими продуктами (CFIA). При експорті органічної продукції до Канади потрібно звернути особливу увагу на митні тарифи та вимоги щодо пакування і маркування органічної продукції, що можуть відрізнятися як від українських, так і європейських.

Сергій Галашевський, директор сертифікаційної компанії «Органік Стандарт», розказав про особливості сертифікації органічної продукції на канадському ринку. Він також звернув увагу на такий важливий момент як репутація в органічному виробництві.

«З одного боку, виробники, що займаються органічним виробництвом, мають кращий «імідж» на ринку та нерідко кращі експортні можливості. З іншого боку, в органічному виробництві легше зіпсувати репутацію. Один недобросовісний виробник здатний зіпсувати репутацію всьому сектору», – впевнений Сергій Галашевський.

Звертаємо увагу, що проект CUTIS виділяє органічні товари серед інших експортних напрямів, надаючи як консультативну, так і фінансову підтримку українським органічним виробникам. Проект готовий компенсувати 50% затрат підприємства на сертифікацію за канадськими органічними стандартами. Відшкодування буде відбуватися по факту надання копії оплаченого рахунку та звіту сертифікаційного аудиту з позитивним висновком.

На завершення Сергій Осипенко, засновник науково-виробничого підприємства «Інститут Текмаш», президент громадського об’єднання «Асоціація органічного землеробства», поділився реальними прикладами виходу на канадський ринок з технологіями переробки органічної продукції. Успіхи Сергія Осипенка доводять, що український органічний виробник може вийти на канадський ринок, за умови, що його продукція якісна і здатна зацікавити канадського споживача.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені