Агро

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Агро
Зберегти
Скасувати
Відновити

Агропром

Новий завод рідких добри

18 вересня у смт. Сарата, Одеської області агрохімічна компанія Grossdorfу співробітництві з виро

Вівторок, 18.09.2018 COMMENTS

Вода,Напої,Соки,Чай,Кава

Пюре у форматі дой-пак

ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» першим в Україні випустив лінійку

Понеділок, 6.11.2017 COMMENTS

Молоко, Хліб, Цукор, Кондитерські вироби, Мед

Цукрову галузь дерегульо

Сьогодні Верховна рада прийняла в другому читанні законопроект №4532 «Про визнання такими,

Четвер, 6.09.2018 COMMENTS

Рибні та М'ясні вироби, Олія, Овочі, Консерви

Новий завод органічної о

Image - Новий завод органічної о

24 листопада, «Укролія» (сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, що спеціал

Понеділок, 27.11.2017 COMMENTS

Агро

18 вересня у смт. Сарата, Одеської області агрохімічна компанія Grossdorfу співробітництві з виробничо-комерційною фірмою «Тігос» відкрила нове виробництво рідких добрив КАС.

Потужність виробництва складає 60 тисяч тонн КАС на рік. З відкриттям заводу в Одеській області потужності компанії Grossdorfз виробництва рідких добрив зросли до 410 тисяч тонн на рік.

Відкриття заводу суттєвим чином оптимізує логістику компанії з доставки КАС у південний регіон. Крім того, Grossdorfрозглядає південний регіон як базовий для розвитку портової інфраструктури та планує імпортувати сировину не тільки з Середньої Азії, а й з Європи та Перської затоки. «Ми рухаємося ближче до клієнта. Компанія Grossdorfотримує сировину з Європи та Середньої Азіїї, але транспортування цієї сировини для виробництва КАС з центральних областей у південні є затратним. Тому ми побудували у смт Сарата виробничу базу, і базу зберігання сировини. У перспективі 2019 року є плани диверсифікувати ринки постачання сировини для виробництва КАС», - розповів Сергій Рубан, комерційний директор компанії Grossdorf.Введені потужності дозволять компанії забезпечувати КАС всю Одеську область, а також розглянути можливість експортудобривз виробничого підрозділу в смт Сарата в Молдову.

Компанія «Тігос»є потужним гравцем ринку півдня України. Вона  стане споживачем продукції, яку випускатиме в альянсі з компанією Grossdorfта буде реалізовувати її на місцевому рівні іншим  виробникам. За словами Сергія Рубана, майданчик для виробництва заводу підбирали півроку і після цього будівництво було розгорнуто дуже швидко. Оскільки більшість технологічних ланцюжків компанією оптимізовані і удосконалені завод закінчили у найкоротші терміни – півтора місяці. Технологію виробництва Grossdorfпортувавз черкаського заводу, обладнання на новому заводі теж власного виробництва. Наразі додатково добудовуються інженерні мережі і до кінця року можливості зберігання становитимуть 5 тис тонн КАСу. На даний момент можливості відвантаження КАС з виробничого підрозділу в смт Сарата складають 200-260 т/добу автомобільним транспортом, 600-700 т/добу залізничним транспортом.

Об’єм ринку КАС в 2018-2019 роках складає 800-950 тисяч тонн на рік. Потенційне споживання КАС в Одеській області становить близько 60-80 тисяч тонн на рік. Експерти прогнозують, що виробництво цього виду добрив може бути стримане дефіцитом карбаміду (сировини для КАС) в Україні.

Довідково.Агрохімічна компанія Grossdorfстворена в 2016 році на основі поєднання українського і німецького досвіду роботи на агрохімічному ринку. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво, імпорт, транспортування добрив, а також надання послуг з внесення безводного аміаку. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 350 тис т/рік. Частка компанії на ринку КАС склала 15%.Обсяг виробництва компактованих добрив близько 60 тис.т/рікОсновна спеціалізація компанії – постачання основних добрив для точного землеробства.

Виробничо-комерційна фірма «Тігос» заснована в 2000 році. Основними видами діяльності компанії є закупівля і перевалка зернових культур, що становить більше 200 тис тонн на рік. Компанія щороку реалізує близько 50 тис тонн на рік добрив та володіє двома залізничними під'їзними коліями загальною протяжністю 800 м, складськими приміщеннями загальною площею більше 10000 кв.м, 10 одиницями вантажних автомобілів. Дочірні підприємства: ПП «Агро-соя» та ТОВ «Саратський комбінат хлібопродуктів». Також ВКФ ТОВ «Тігос» є співзасновником ТОВ «Поромний комплекс» Орловка», єдиною в Україні міжнародної переправи через Дунай.

5 вересня відбулося урочисте відкриття нового елеватора ТОВ «Ківшовата Агро» японської корпорації SDGs в с.Ківшовата Таращанського району Київської області.

Урочисту червону стрічку перерізали (на фото зліва направо) Хоші Фуміо (Fumio Hoshi), директор корпорації SDGs, екс-старший керуючий Експортно-імпортного банку Японії,  Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга, президент корпорації SDGs (Японія) Озакі Кенсуке, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Турчак Іван, аудитор корпорації SDGs та Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні у 2002-2005 рр. Амае Кішічіро (Kishichiro Amae).

У 2018 році завершилась реконструкція зерноочисного комплекса сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ківшовата Агро» на площі близько 2 га, що збільшило об’єми зберігання елеватора до 16 тисяч м3 зернових, а загальний об’єм зберігання зріс до 30 тис. т зернових. Загальний розмір інвестицій з Японії у будівництво та реконструкцію зерноочисного комплексу складає більше 60 мільйонів гривень. Потужність автоприймання/відвантаження елеватора складає 800 т на добу, при сушці зерна кукурудзи об’єм приймання складе 250-350 т/добу.

Президент корпорації SDGs Озакі Кенсуке у вітальному виступі зазначив, що японська сторона і надалі планує інвестувати у розвиток підприємства та бізнесу в Україні, прибутки, отримані на Київщині будуть реінвестуватись у виробництво, а 10% прибутку компанії будуть спрямовані на реалізацію проектів з досягнення глобальних цілей сталого розвитку.

Генеральний директор ТОВ «Ківшовата Агро» Мартинюк Людмила привітала всіх присутніх на урочистому зібранні та наголосила на важливості розвитку та відродження підприємства, забезпеченні продовольчої безпеки українського села, регіону та держави, над чим працює колектив компанії разом з японськими інвесторами.

Директор зазначила, що в подальшому потужності елеватора будуть використовуватись як для своїх потреб, так і закупівлі збіжжя фермерів та господарств регіону, підприємство отримало близько 100 млн. грн для цих потреб. Підприємство запрошує фермерів до співпраці для проведення ґрунтообробки, збирання врожаю, а також проведення аналізів на базі лабораторії зерноочисного комплексу підприємства.

Початок церемонії розпочався з виконання гімну Японії та України у виконанні народного аматорського духового оркестру «Гармонія», диригент Сергій Недужий. Реконструйований зерноочисний комплекс був освячений отцем Володимиром, настоятилем церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Ківшовата.

Хушнід Саттаров, координатор програм ФАО в Україні, представив план реалізації Нульового голоду в Україні до 2030 року на круглому столі з питань продовольчої безпеки, який відбувся 4 вересня в рамках старту IX Міжнародної агропромислової виставки та форуму з розвитку фермерства АГРОПОРТ Схід Харків 2018/ AGROPORT EAST KHARKIV 2018 .

 

За його словами, для  досягнення поставленої мети необхідна безпосередня підтримка малого й середнього агробізнесу та розвиток програм державної підтримки на місцях.  За даними ФАО близько 80% населення у світі – мешканці сільських районів, де левова частка доходів залежить від  сільського господарства, рибальства чи лісового господарства. При цьому, від хронічного недоїдання страждає кожна 9-та людина в світі. Саме тому Ціль досягти Нульового Голоду вимагає трансформації  в першу чергу економіки сільських територій. Такий самий підхід доцільний і в Україні. Єдина різниця у тому, що тут ми говоримо про доступ до якісного продовольства та збалансоване харчування.

 

Нагадаємо, що ФАО – це організація ООН, що очолює міжнародні зусилля по боротьбі зі світовим голодом , та основною ціллю якої є забезпечити продовольчу безпеку для всіх та гарантувати регулярний доступ населення до високоякісної їжі.

 

Михайло Малков, координатор програм розвитку ФАО в Україні, розповів про важливість пошуків підтримки в регіонах для досягнення цих цілей. «Уже протягом п’яти років ми співпрацюємо з Агропортом та всіляко намагаємося сприяти як у виборі тематики, так і у виборі основних напрямків роботи. Маємо за честь відсвяткувати і своє п’ятиріччя в Україні у рамках харківського форуму Агропорт 11-13 жовтня. Безумовно, на форумі ми розповімо яким чином   Цілі сталого розвитку інтегровані у нашу програму розвитку східних регіонів. Агропорт є професійним майданчиком для обміну знаннями не тільки на регіональному рівні, а й рівні міжнародному».

 

Традиційно Дмитро Титаренко, генеральний менеджер AGROPORT Ukraine, вручив представникам програм ФАО в Україні годинник зворотного відліку до форуму. Наразі, до старту АГРОПОРТ Схід Харків 2018/ AGROPORT EAST KHARKIV 2018  залишилося 35 днів.  Зауважимо, що AGROPORT Ukraine майже з перших днів засування проходить за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. Цього року особлива увага приділятиметься проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін і перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до п'ятої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект - Українське Трипілля.

 

Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань Євроінтеграціі,наголосила на важливості такого проекту як AGROPORT Ukraine: «Я вдячна Агропорту за те, що все більшу увагу ми звертаємо на регіональний розвиток, адже досягнення цілей не можливе лише на національному рівні. Також хочу підкреслити, що завдяки такому майданчику як Агропорт, маємо можливість говорити про комплексний підхід до проблем сьогодення і виводимо потроху агробізнес з тіні».ТакожДмитро Титаренко розповів про програму майбутнього АГРОПОРТ Схід Харків 2018, що стартує вже 11 жовтня у Харкові. «Матимемо насичену ділову програму, а також не менш насичену розважальну. Окрім цього, у межах святкування п’ятиріччя форуму традиційно пройде наша незалежна премія AGROPORT Awards, що базується на конкретних з репутаційних індексах виробників. До того, починаючи з Харкова ми вводимо додаткову номінацію для органічних виробників. Протягом заходжу очікуємо велику кількість відвідувачів та безпосередньо гостей і партнерів, що підтримували нас всі п’ять років і бажають розділити з нами це свято. Тож запрошуємо всіх приєднатися до ювілейного форуму Агропорт 2018 з 11 по 13 жовтня у місті Харків!».

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть підтримку проведенню четвертої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара», яка розпочне свою роботу 27 вересня в рамках виставки «AgroExpo» у м. Кропивницький.

 

Під час конференції з презентацією на тему «ЄБРР: партнер для малих та середніх підприємств» виступить Галина Жук, координатор програми консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в агросекторі, а у ході подальшого спілкування можна буде отримати більш детальну інформацію щодо проектів ЄБРР в українському сільському господарстві.

 

Ідея конференції: надати виробникам сільськогосподарської продукції максимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю.

Основна тематика: нішеві зернобобові, олійні, плодові, ягідні, овочеві культури, грибівництво, лікарські трави, розведення кроликів, кіз, свійської птиці, равликів, бджільництво, зелений туризм, органічне виробництво тощо.

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або ж розпочати його на мінімальній площі). Ключові організаційні моменти:

- для виробників сільськогосподарських культур передбачений пільговий реєстраційний внесок;

- заявки на участь у конференції будуть прийматися до 23 вересня включно.

 

Підтримку заходу традиційно надають ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) та ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН). Партнерами конференції виступають Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Генеральний медіапартнер події - проект Profihort Media.

Сьогодні Верховна рада прийняла в другому читанні законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», ініціаторами якого виступили НАЦУ «Укрцукор» спільно зі Всеукраїнською Аграрною Радою (ВАР) та профільним Міністерством. За прийняття Закону проголосувало 263 народних депутати із необхідних 226.
Даним документом скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», як такого, що не виконав поставлених завдань.
«У зв’язку зі змінами, які відбулися на внутрішньому і світовому ринках цукру за останні роки, необхідність в адміністративному регулюванні, запровадженому чинним Законом України, втратила актуальність. Саме тому, Національна асоціація цукровиків України неодноразово наголошувала на важливості скасування квоти на внутрішні поставки та дерегуляцію ринку цукру в Україні в цілому, і ми щиро вдячні всім народним депутатам, які сьогодні підтримали цю важливу ініціативу», - прокоментувала Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор». 
Нагадаємо, законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» був зареєстрований в Парламенті 27 квітня 2016 року за підтримки профільного комітету, міністра та асоціації, а 17 травня 2018 року прийнятий в першому читанні. Даним документом скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», яким визначається обмеження на поставки цукру на внутрішній ринок (квота «А») та встановлюються мінімальні ціни на цукор та цукровий буряк, як такого, що не виконав поставлених завдань.

Прес-служба "Укрцукор"

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені