Агро

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

 • Агро
Зберегти
Скасувати
Відновити

Агропром

Бізнес-тур до VITAGRO

17 серпня, у другий день восьмої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2018&raqu

Вівторок, 3.07.2018 COMMENTS

Вода,Напої,Соки,Чай,Кава

Пюре у форматі дой-пак

ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» першим в Україні випустив лінійку

Понеділок, 6.11.2017 COMMENTS

Молоко, Хліб та Кондитерські вироби, Мед

Тренінг з контролю молок

З 24 по 26 квітня 2018 року в рамках Компоненту 3 «Залучення приватного сектору до системи

Середа, 2.05.2018 COMMENTS

Рибні та М'ясні вироби, Олія, Консерви

Тестують якість свинини

У рамках співпраці Асоціації «Свинарі України» та Міністерства сільського г

П'ятниця, 25.05.2018 COMMENTS

Агро

17 серпня, у другий день восьмої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2018», відбудеться практичний бізнес-тур на виробничі потужності групи компаній VITAGRO, інформує організатор заходу – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

 

Нагадуємо, що прийняти участь у бізнес-турі змжоуть лише учасники першого дня конференції (16 серпня), що пройде у конференц-залі готелю «Клеопатра», м. Кам’янець-Подільський. У ході сесійної частини події фахівці групи компаній VITAGRO представлять своє бачення майбутнього яблучного ринку України і свою точку зору на необхідні підходи для отримання високоякісної продукції.

 

Впродовж бізнес-туру другого дня події його учасники зможуть на практиці ознайомитися з технологіями вирощування і доробки яблук, які застосовуються одним із ключових гравців на яблучному регіону країни, а саме:

 • сучасні технології в яблуневому саді; система захисту яблуневого саду від шкідників і хвороб;
 • техніка для догляду за садом і збирання врожаю;
 • технології зберігання яблук;
 • лінія з передпродажної доробки та упаковки плодів.

Нагадуємо, що усього в конференції приймуть участь понад 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо. Щоб приєднатися до делегатів події, необхідно заповнити заявку на участь.

 

Організаційні моменти конференції:

 • виробникам яблук пропонуються спеціальні умови участі;
 • пільговий реєстраційний внесок актуальний при поданні заявки на участь до 6 липня; 
 • додаткова знижка на участь у події для другого, третього і подальших учасників від однієї компанії;
 • спеціальна знижка для передплатників пакетів послуг проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти»;
 • заявки на участь будуть прийматися до 10 серпня включно.

З метою розширення доступу українських аграріїв до фінансування ОТП Банк і компанія Украгроком розробили партнерську програму, що передбачає пільгові умови придбання продукції національного виробника і дистриб'ютора із залученням кредитних коштів від ОТП Банку.

За умовами даної партнерської програми українські фермери мають можливість придбати широку лінійку засобів захисту рослин, мікродобрив та мінеральних добрив за пільговою ставкою від 11% річних в гривні.

Дана пропозиція стала ще одним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників ОТП Агро-фабрика.

«Агро-фабрика - це конвеєр швидкого надання фінансування. В рамках програми фермер отримує попереднє рішення за 1 день, видача кредитних коштів до 9 днів, під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки. Ця пропозиція унікальна на ринку. В рамках ОТП Агро-фабрики ми профінансували аграріїв більш ніж на 700 млн грн, при цьому аграрних розписок було оформлено на 440 млн грн. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень», - окреслила переваги програми Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП БАНК».

На сьогодні партнерами ОТП Банку виступають такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF. Серед національних компаній партнерами банку є: «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», Агрісол, «Агросем», «Техноторг», Завод Кобзаренка і компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія».

 

Компанія «Украгроком»Компанія «Украгроком»- національний виробник та дистриб’ютор насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив та мінеральних добрив. Компанія є надійним партнером сільськогосподарських виробників вже протягом 18 років, щороку вдосконалює сервіс та пропонує своїм клієнтам  нові продукти – від товарів сільськогосподарського призначення до фінансових інструментів, бартерних програм, комплексного агрономічного супроводу з використанням технічних інновацій та аналізів посівів.

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК»–один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

У селі Велика Олександрівка Київської області 1 червня відбулося урочисте відкриття нового офісу та науково-дослідної станції компанії MAS Seeds.

Комплекс, який відтепер об’єднує головний офіс компанії та науково-дослідну станцію разом з дослідними ділянками та демонстраційним полем, утворює єдиний об’єкт з новітніх розробок, інновацій і досліджень компанії MAS Seeds.

Головний офіс компанії MAS Seeds було перенесено з міста Дніпро у Бориспільський район на Київщину.

«Першим кроком для інвестицій MAS Seeds в Україну стало будівництво нашого насіннєвого заводу на Дніпропетровщині 10 років тому. Наступним великим поступом стало відкриття науково-дослідної станції поблизу міста Бориспіль», - розповів Ромен Дестйо, генеральний директор компанії MAS Seeds Україна. – Наша нова R&D станція знаходиться в Київській області, на межі двох природних зон – Полісся та Лісостепу. Це дає нам можливість охопити максимально велику зону для наших досліджень, щоб створити нові гібриди та агротехнологічні рішення для практично всіх ґрунтово-кліматичних регіонів України. Новий комплекс об’єднує всю нашу команду: комерційний та адміністративний відділи, відділ маркетингу та відділ селекції, досліджень та розвитку (R&D). Біля комплексу знаходиться великий демонстраційний полігон, де висіяна вся лінійка корпоративного портфоліо і всі гібриди кукурудзи та соняшнику компанії MAS Seeds, які ми представляємо в Україні».

Окрім того, компанія MAS Seeds має ще одну науково-дослідну станцію на Дніпропетровщині, що займається науково-дослідною роботою та виробництвом експериментальних гібридів. У Запорізькій області розташований стратегічний об’єкт компанії, де вивчають стійкість батьківський ліній та гібридів соняшнику до вовчка. Різні дослідні поля з гібридами кукурудзи та соняшнику також закладені на Сумщині та Житомирщині.

«R&D станція у Великій Олександрівці має довший термін окупності, ніж завод, але стратегічно цей проект для нас дуже важливий. Щоб отримати результат у селекції, необхідно 10 років з моменту початку робіт. Зараз ми хочемо контролювати всі процеси селекції саме в Україні. У селекційному розпліднику кукурудзи на Київщині створюється нова історія компанії MAS Seeds. Через 5 років в Україні будуть зареєстровані гібриди 100% української селекції. Зараз ми використовуємо французьку генетику – батьківські компоненти, привезені з Франції, а насіння вирощуємо в Україні. Через 5 років наші селекціонери створять повністю українські гібриди, адаптовані під місцеві кліматичні умови та ґрунти», - повідомив Ромен Дестйо.

6 по 9 червня відбулася XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018». Урочисте відкриття ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» відбулося 6 червня за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

 

«П’ята частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агрокомплексу. Нові технології, механізми в агрокомплексі роблять нашу країну сильніше. Три мільйони людей (задіяних в агрокомплексі) сумлінно виконують свою справу і доносять врожаї до українських та світових споживачів», - сказав Володимир Гройсман.

 

Він наголосив, що цього року Уряд розпочав безпрецедентну програму підтримки агросектору, передусім фермерів і невеликих господарств. Йдеться про підтримку поголів’я – від 1,5 до 2,5 тис. грн «на голову» - в залежності від розміру господарства, здешевлення будівництва тваринницьких комплексів, розвиток садівництва та насінництва.

 

Цього року на «АГРО-2018» водночас було представлено відразу 12 (!) спеціалізованих виставок. Це і експозиція провідних автомобільних брендів та тест-драйв авто Agro Auto Show; фестиваль їжі Agro Food Fest; експозиція «Рослинництво і агрохімія»; Animal'EX- 2018 – свійські тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;традиційний Ярмарок та звичайно ж, ділові заходи тощо.

В рамках ювілейної виставки 8 червня відбувся перший український Аукціон племінних тварин. Аукціон надав можливість кожному взяти участь у відкритих торгах та отримати рідкісні елітні породи худоби.

Серед лотів аукціону:

 • Породи овець: романівська, асканійська, тексель, дорпер, эдильбаевска, алтайська, решетилівська.
 • Породи кіз: альпійська, зааненська, ангорська, німецькібурські, оренбурзька, англо-нубійська.

Чеська компанія ТЕКРО під час виставки на стенді презентувала новинки продуктового асортименту, такі як:

 • Ефективні рішення для боротьби з личинками, проти літаючих та повзучих комах:

Ø  МАГГОТС ГР - Інсектицидний препарат для знищення личинок двокрилих комах у тваринницьких приміщеннях.

Ø  СОДЖЕТ ВГ - Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників та приміщень господарського призначення (двокрилі комахи, таргани, блохи та інші комахи, у тому числі стійкі до

Ø  фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів).

Ø  СОФАСТ ГР- Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників та приміщень господарського призначення (двокрилі комахи, таргани, блохи та інші комахи, у тому числі стійкі до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів).

 

Ø  Альфасект КС - Дезінсекція тваринницьких та приміщень господарського призначення для знищення літаючих двокрилих комах (комарів, ґедзів, мошок мокреців, москітів, молі) та повзучих комах (тарганів, клопів, мурах), а також жуків шкіроїдів.

 

 • Ефективні засоби для силосування та консервування кормів (ADDCON, Німеччина)

Ø  KOFA®GRAIN -pH 5- запатентований засіб для консервування вологого зерна та кукурудзи.Силосний засіб для забезпечення аеробної стабільності силосу з цілих рослин кукурудзи та зернових, сильно пров’яленої трави, кукурудзяних качанів, вологого зерна, бурякової стружки, пивної дробини та зернової браги (барди).

 

Ø  KOFASIL®S- гетероферментативний бактеріальний препарат для поліпшення аеробної стабільності силосу

 

Ø  KOFASIL® LAC - гомоферментативний бактеріальний препарат для підвищення якості бродіння силосу з трави, бобових і цілісних зернових рослин.

Ø  KOFASIL®LIQUID- розчин силосуючих солей – для покращення якості бродіння силосу з трави, бобових і цілих рослин зернових. Для збереження якості молока та здоров’я тварин.

 

§  Найперший компонент біобезпеки – дезінфікуюча рамка.Дезрамка дозволяє провести одночасну дезінфекцію коліс, днища та бортів автомобіля.

§  FORMI NDF: високоефективний протимікробний засіб та підсилювач продуктивності в галузі птахівництва та свинарства. Продукт компанії ADDCON (Німеччина), який є світовим лідером серед виробників підкислювачів.

 

Компанією ТЕКРО для ТМ DVOREK були розроблені рекомендації по змішуванню компонентів комбікорму та приклади рецептів змішування готових кормів на основі бмвд, преміксів для птиці та для свиней. Нагадуємо, що спеціальна лінійка продуктів ТМ DVOREK була розроблена консультантами та науковими співробітниками ТЕКРО для невеликих та середніх господарств.

Позитивні емоції принесла відвідувачам виставки «АГРО-2018» фотозона DVOREK біля стенду компанії ТЕКРО.

Дякуємо друзі за приємне спілкування на стенді ТЕКРО та Agroconsulting.

Прес-служба ТЕКРО

 

Розміщено на правах партнера

У рамках співпраці Асоціації «Свинарі України» та Міністерства сільського господарства США в Україну завітали експерти-дорадники, професори Університету Пердью (Purdue University, штат Індіана). Мета їхнього візиту — аудити біобезпеки свиноферм та м’ясопереробних підприємств, а також перевірка вітчизняних господарств за американською системою контролю якості свинини PQA Plus. Для реалізації була розроблена низка опитувальників. Програма стартувала цього понеділка і триватиме впродовж 2-х тижнів. Експерти вже відвідали господарства у Чернігівській області.

У США вже тривалий час діє програма сертифікації для свинарів PQA Plus*. Її розробили на основі принципів НАССР, які діють для переробників. Мета програми — довести, що продукція харчування, яка потрапляє на полиці магазинів — якісна та безпечна на всіх етапах виробницва, зокрема й первинного. Відтак, вирощування свиней має відповідати принципам біобезпеки та благополуччя тварин. В цілому, програма PQA Plus орієнтована на споживачів, їх упевненість у якості та безпечності продукції.

«В Україні відповідної системи немає, тому і запросили фахівців зі США, оскільки шукаємо механізми популяризації вітчизняного продукту. Наша мета — щоб споживач був упевнений, що вироблена в Україні свинина — якісна і надавав перевагу їй. Про результати аудитів, наскільки вітчизняні свиногосподарства готові до її імплементації та відповідають вимогам програми експерти розкажуть під час X Міжнародного конгресу "Прибуткове свинарство", — розповіли в Асоціації «Свинарі України».

За результатами тестування програми в Україні є ідея створити онлайн опитувальник, щоб кожен виробник зміг швидко оцінити рівень біобезпеки свого господарства.

PQA Plus (Pork Quality Assurance® Plus) — освітня та сертифікаційна програма контролю якості свинини. Вона охоплює спектр питань, пов’язаних з безпекою харчових продуктів, благополуччям тварин, захистом навколишнього середовища та безпекою працівників. Заснована у США в 1989 році. Спектр дії програми розширили у 2007-му.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені